Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Ne zaprte skupine, ker mi je zabavno tukaj. Tam bo preveč geekovsko vse skup pol ?. Debatirajmo tle naprej, da pol čez pet let rečemo:"kaj smo vam govorili na cca 40. strani in ste samo srali?". Ali pa v nekem čudnem ponorelem scenariju rečemo:"lejte kok smo bli takrat naivni, pa smo zagemblali še dnar za baterije od atovega slušnega aparata" hahahahahaha 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Če se @BIF strinja bi bil v skupino povabljen vsak. Ob prvem brezveznem izpadu letiš.

Lahko rečem, da vem precej več od krypta kot "navadni Janez". 2 leti vsakodnevnega brskanja. Če rabi kdo pomoč jo pri meni vedno dobi. Še vedno tukaj lahko debata teče naprej neovirano. V skupini pa naj bi bila debata o novostih in novicah. O tem kar naj bi prvotno bila tale tema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, skalar36 said:

 Če se @BIF strinja bi bil v skupino povabljen vsak. Ob prvem brezveznem izpadu letiš.

Lahko rečem, da vem precej več od krypta kot "navadni Janez". 2 leti vsakodnevnega brskanja. Če rabi kdo pomoč jo pri meni vedno dobi. Še vedno tukaj lahko debata teče naprej neovirano. V skupini pa naj bi bila debata o novostih in novicah. O tem kar naj bi prvotno bila tale tema!

Tudi sam motovilim po kripto svetu ze slabe 2 leti, bi tudi kaksno rekel v tej zaprti skupini ako smem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za vabilo ? Obljubim, da ne bom pisal neumnosti....v bistvu bom mogoče samo kdaj kaj vprašal, ker ste tukaj zame vsi doktorji na področju kripta ?

Pa se tukaj na MS piše, da sem vzornik, če to kaj velja ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, axaQ4 pravi:

Tudi sam motovilim po kripto svetu ze slabe 2 leti....

...nas je zgleda več takih....sem pa tudi mnenja kogar zanima zadeva,  bo našel pot in način do raznih informacij izobraževanj še naslednjih mnogo let...tako kot dosedaj ?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto, povabilo prosim in samo obcasno kaj vprasam. Sploh ker sem vceraj nakazal malo vec na svoj BS account in se cakam da se zasveti. Potem bo kak nasvet glede timinga prav prisel ?

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav je tak! Resne zadeve se boste lahko pogovarjali v skupini, tukaj pa le za nas amaterje ne pozabite z kakšnim nasvetom.?

Malo spremljam zadeve in se tudi prilagajam modernim zadevam in tudi neko investicijo sem naredi v kripto svetu.

Nekaterih pač ne premakneš. Moj šef pravi”Jožeja so naučili, da si z hrastovim listom obriše rit in še danes ne ve kaj je rolica papirja”  Takšni ne bodo sprejeli nič modernega. Tudi pri kriptu so kot, da je bav, bav. Takšni bodo vedno smetili to temo zato je prav, das se malo izolirate od takšnih. Meni bo že “osebni svrovalec” podal frišne informacije o stanju na trgu ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi rad pridružil zaprti skupini. Sicer sem v kripto svetu šele dobro leto in sem še začetnik, sem pa odprt za vse informacije (kolikor mi čas dopušča).

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je... Vsak k se hoče pridružit zaprti skupini pošlje BIF-u prošnjo, pa en kraški pršut. Men pa en six pack temnega kozla. Pol pa midva z BIF-om to "sprobava kok leti" (je djal Serpentinšk, dons je pa precednik vlade :lol1:)pa ga @BIF doda. Če ni kraški pršut, da je kak italijanski,  je treba za pokoro zmolit en rožn kranc. :jezik:

 

Vem, da ni 1. april. A za mal smeha ni važen datum.

Kdor bi rad prišel, je dobrodošel. To vem, da je tud BIF za.  Kdor je pa smotan pa siten, ga pa jest pol lastoročno vržem vun :D  Pa je GOTOF.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem zdle skor v špički se odloču, da delček prodam, ker mam registracijo, garažnino za plačat, pa še mojo sem razveselit hotu, ko je pridna mravljica ?. Tokrat sem se prav odločil ?, ker se mi je zdelo, da je tale vlak par pomembnih potnikov pozabil in gre mal nazaj :whistle:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mato295 pravi:

Kdaj boste začeli prodajati, če zadeva še raste ali ne boste prodajali ne glede na rast?

Jaz sem vse prodal pri 4950. Trg se giblje v valovih...vsak in vedno. Ne rečem, da ne bo šlo še gor...ampak prej kot slej bo šlo tudi dol. Mislim, da sem prodal v kar dobrem trenutku....karkoli kupim nižje od prodanega je profit spet profit... Pohlep pa je vedno izguba...ne glede na val...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor bi rad vabilo v zaprto skupino mora prosit @BIFa. Vsak je dobrodošel. Razen nabijači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, obstaja prošnja za sprejem, če klikneš na skupino...potem lahko samo potrdim...ni treba vsakemu posebaj pošiljat povabila. Malo poglejte, če kje to piše na prvi strani skupine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Počasi raste. Kaj se dogaja zadaj, kakšni so nameni?

Moje mnenje je, da počasi raste, da dobijo ljudje ponovno zaupanje v valuto. Počasna dolgotrajna stabilna rast bo povzročila masovno amnezijo in ljudje bodo zopet začeli kupovati. Potem bo vse skupaj prešlo v eksponentni dvig in na koncu bum na vrhu. Kakšen bo tokrat vrh? Če bi ugibal, bi rekel, da tam, kot zadnjič, žal nimam pojma.  

@Bif, mogoče si prodal prehitro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem opažanju je dosti "shitcoinov" obstalo ali padlo, ker se jih prodaja in pretaplja v "tazaresne". Mi je pa zanimivo kako po forumih pišejo že nekaj časa, da fotr je za v penzijo, ker zdej pa tamladi uletavajo in so zares uporabni in hitrejši in še vse to, ampak kot kaže fotr je še zmer fotr... Ne dvomim pa (oziroma kar malo upam), da bo še zanihalo najprej na dol, preden gre tja do 10k spet. 

Moje skromno mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VEDNO sledi popravek. Vprašanje je samo...kje bo začel in do kod bo šel. Drugače pa če se kdo sprašuje o ceni BTC-ja....leta 2021-2022 bo okrog 200000 usd....zelo verjetno več...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, mato295 pravi:

Če verjameš v to, zakaj si potem prodal?

Prodal sem, ker bom ob padcu kupil več....princip trga....sell high buy low....

Razumeš zdaj?

 

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!