Jump to content
  • Sign Up
lucif3rka

Kriptovalute

Recommended Posts

sergini

@Tedybear malo zgrešil si bistvo moje zgodbice. Želel sem povedati kakšne šanse so, da se zgodi tak scenarij. 50 folka, dežnik, naključna številka, lastnik.... Takšnih kacotov kr nekaj poznam še iz rane mladosti in tudi in zdajšnjih let. Na žalost so zelo osamljeni in gredo sami spat (po možnosti pri starših), ali pa njegovo ženo poriva kak njegov frend. In kaj hitro bi se zjokali na kavču pri staremu Sigmundu, ko bi se spomnili kako je mamo pedenclal kak sosed, fotr je pa njega krivil zakaj mu ni povedal....

jskrablin
Ob 8. 8. 2019 ob 21:22, skalar36 pravi:

Dve stvari "vrtijo ta svet". Sex in denar. Ampak se bo počasi spremenilo v Bitcoin in sex. :)

https://www.goodreads.com/quotes/6218-everything-in-the-world-is-about-sex-except-sex-sex

In denar takisto. Zato gresta sex in denar dobro skupaj, tudi v bolj bolnih kombinacijah. Primer Epstein in povezani, recimo. Bitcoin je samo oblika denarja, ena izmed mnogih.

Tedybear
pred 2 urami, sergini pravi:

@Tedybear malo zgrešil si bistvo moje zgodbice. Želel sem povedati kakšne šanse so, da se zgodi tak scenarij. 50 folka, dežnik, naključna številka, lastnik.... Takšnih kacotov kr nekaj poznam še iz rane mladosti in tudi in zdajšnjih let. Na žalost so zelo osamljeni in gredo sami spat (po možnosti pri starših), ali pa njegovo ženo poriva kak njegov frend. In kaj hitro bi se zjokali na kavču pri staremu Sigmundu, ko bi se spomnili kako je mamo pedenclal kak sosed, fotr je pa njega krivil zakaj mu ni povedal....

Mislim, da sem te dobro razumel...te berem v tej temi in se mi zdi, da imaš prostor nad očmi in pod frizuro kar lepo pospravljen. Tule podajaš zelo berljive zadeve.

Tisti Kaco iz moje zgodbe....mu gre kar dobro.....

sergini

@Tedybear potem je pa en redkih, ki zna izkoristit kombinacijo katere ni vsak deležen (dobro delujoče orodje, karizma, namazan jezik, denar, pa tisto lepoto na katero se uč zalima). Naj živi še na mnoga leta! Ampak kok zanimivo. Ta tip je dobil partizansko ime Kaco. Če bi bla ženska, bi v najboljšem primeru dobila ime Radodajka.

Malo smo zašli iz teme. Zgleda, da se premalo dogaja v svetu sveta vladarja. Kdo ve, prihaja kak nov token ali pa coin, da bi bilo pametno vložit za prve dve/tri ure, ko uleti na sceno? 

BIF
pred 21 urami, sergini pravi:

Malo smo zašli iz teme. Zgleda, da se premalo dogaja v svetu sveta vladarja. Kdo ve, prihaja kak nov token ali pa coin, da bi bilo pametno vložit za prve dve/tri ure, ko uleti na sceno? 

Hmmm...jaz sem čisto ozgubil sled za novimi kovanci (namenoma). Enostavno se mi ne ljubi buljit v ekran in čakat, pol pa nervozno iskat optimalen čas za izstop. V praksi to pomeni da moraš imet nekaj ur prste na miški...ker so to ponavadi pump and dump varinate. Je pa bilo včasih tako, da se je splačalo kak tak coin kupit v predprodaji potem pa čakat na menjalnici pumpo. Ampak to je bilo v cajtih ICO-jev. Se mi zdi, da je tega zdaj vedno manj ali celo nič.

Res ne bi vedel za nič pametnega. Jaz se držim svojega kinga in to je to.

smasher

Torej kaj, tisti ki ni kupu januarja za 3 jurje je zajebu? Ma bom poačakal mogoče spet pade pod 5 jurjev...

BIF
Ob 5. 10. 2019 ob 11:55, smasher pravi:

Torej kaj, tisti ki ni kupu januarja za 3 jurje je zajebu? Ma bom poačakal mogoče spet pade pod 5 jurjev...

Ti samo čakaj....časa je dovolj....

BIF
pred 7 urami, marincspeedshop pravi:

Kdaj bo btc 20k, rabm gnar za novo Aprilio 1100!!! 🤣🤣🤣

Maja...junija 2020... Pa ni škoda, da bi BTC tak v nič vrgel....

sergini
Včeraj se je zgodila ena zelo zanimiva stvar na temo BCH. Malo preverite tisti, ki vas zanima ta segment....

Edited by sergini

BIF
pred 58 minutami, sergini pravi:
Včeraj se je zgodila ena zelo zanimiva stvar na temo BCH. Malo preverite tisti, ki vas zanima ta segment....

Našel...fino. Dejansko gre zadeva kot mora...

Edited by BIF