Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Ob 28. 11. 2020 ob 8:37, KARMEN1 pravi:

Kriptomat, ki mi že nekaj dni dela sive lase, ker mi ne potrdi nakupa s kartico ?.

 

Meni dela, ampak samo preko spletne strani. Preko aplikacije ne, oz. tam resnici na ljubo sploh ne najdem te možnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z aplikacijo so nekaj zasračkali.

Imela sem jo na telefonu, ampak sem jo dala dol. 

Zdaj te dni pa sem razmišljala, če bi jo naložila na tablico, pa je najprej nisem niti našla, potem pa ugotovila, da niti za Samsung tablico niti Huawei telefon ni prilagojena.

Ne vem, če bi jim še zaupala, zdaj sem odprla na Coinbase, ki je identična platforma, ampak ima full nižje provizije. Pa so se na Kriptomatu tako hvalili, da imajo oni najnižje.

Figo freško, za nakup s kartico imajo visoke ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, KARMEN1 pravi:

 

 

Figo freško, za nakup s kartico imajo visoke ?.

Koliko pa, če sme vprašat?

Na Bitstamp je pri nakupu s kartico 5%+ 0,5%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Analiza cen: TOP5 kriptovalut, ki jih gre spremljati ta teden; Vstop Guggenheim Partners v kripto z napovedjo vrednosti 150.000$ do konca leta 2021; Ripple vnovčuje tretjino delnic MoneyGrama, ki jih je kupil lansko leto; Zakaj bo Bitcoin donosnejši od zlata in obveznic tudi v času po Koroni; 

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Tedybear pravi:

 Zakaj bo Bitcoin donosnejši od zlata in obveznic tudi v času po Koroni; 

???

....ker je to prevara, piramidna igra za naivne, Ponzijeva shema....pa še kaj se bi našlo. Bitcoin gre do nule....za začetek 5 nul...pa tudi šesta ni tako oddaljena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič slabega nisem mislil...še posebaj pa ni letelo na tebe osebno. Napisal sem samo tisto, kar nam že leta tupijo nepoznavalci...ki pa so vedno tišji...verjetno so tudi sami začeli po tihem kupovat kripto.

Brez zamere, če nisem dovolj obrazložujoče napisal. Mi ki smo v tem že dalj časa, se takim pogruntavščinam in napisom radi nasmejimo. Bo pa takih člankov vse več in več...

To je recimo tipičen primer dinozavra-milijonarja, ki ga je povozil čas...

 

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, BIF pravi:

Nič slabega nisem mislil...še posebaj pa ni letelo na tebe osebno. Napisal sem samo tisto, kar nam že leta tupijo nepoznavalci...ki pa so vedno tišji...verjetno so tudi sami začeli po tihem kupovat kripto.

Brez zamere, če nisem dovolj obrazložujoče napisal. Mi ki smo v tem že dalj časa, se takim pogruntavščinam in napisom radi nasmejimo. Bo pa takih člankov vse več in več...

To je recimo tipičen primer dinozavra-milijonarja, ki ga je povozil čas...

 

Tip je prevarant. Je tudi psihopat. Na njegovih "konferencah" ljudi zmerja, da je noro. Če bi mene tako, bi ga... folk pa plačuje po 25k za njegove seminarje. Debili. Zato je treba naredt malo raziskave, kako, kdo, kaj, kako.

Itaq so po BTC-ju pljuvali sami bankirji in ostale barabe, ker so mislili, da jih ogroža. Da ogroža nihov obstoj in njihove svetovne igrice. Potihoma pa ga kupovali-BTC. Jamie Diamond, šef JP Morgan Chase, največje banke v Ameriki je pljuval po Bitcoinu in govoril, da je podganji strup, da bo odpustil zaposlene, če se le pritaknejo Kripta... seveda po TV-ju. V ozadjuje pa zaposlil 400 ljudi in vložil 250 mill v kripto naložbe, kar pa ni povedal po TV. In vedno nas\vas tako "nategnejo". Po tv neki lapajo, v ozadju pa...

Glede cene pojma nima do kje lahko pridemo. Mislim pa da 50 k v naslednjem letu ni problem. To še vedno pomeni, da današnjih 100€ bo naslednje leto za eno povprečno čelado, al pa za ene vrhunske rokaice+ podperilo. Bolje kot na banki, ko bo vredno samo 95 eur, čez eno leto. Vem samo to, da ko bo spet po TV, kakšne donose dela Bitcoin in se bodo spet frizerke pogovarjale, da je meten nakup, je treba razmišljat o prodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar Ha ha ze takrat so vedeli no vidis ze takrat da bomo kupovali imeli crypto valuto bitcoin vse so vedeli vse ves na kaj mislim , bo treba  pogledat simse nadaljevanje kje se to vse ustavi do kje gre da bomo vedeli kako ulagat ha ha .

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...


Tole me je fejst nasmejalo. Tale, ki je tole spisal, bi ga vprašal če ve, zakaj sta listje in trava zastonj. Diamanti so pa dragi.

Sicer ne rečem. Verjetno je dober nakup po tem ko se stvar "malo ohladi". Tisti prvi, so ga dobili po precej nižji ceni. Ga bodo prodali, cena bo padla, potem se pa splača kupiti za dolgi rok.

n fact, China deputy minister of finance, Liu Kun, informed us that their new official coin starting price is just ¥0.12 cents!

 

That’s right, their coin is incredibly inexpensive in comparison to most other coins out there. Bitcoin for example trades at ¥65,366.84 at the time of this writing, and Ethereum, trades at around ¥1,362.76.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!