Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 6 minutami, BIF pravi:

Po 18centov-pakirano po 10.000 kosov. Si interesent?

Sem pod pogojem, da jih dostavite z privat letalom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, VS800 pravi:

Sem pod pogojem, da jih dostavite z privat letalom...

Pa da ima dostavljalec ledr jakno na golo kožo. More bit v stilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

Pa da ima dostavljalec ledr jakno na golo kožo. More bit v stilu.

Edin kakšnih nalepk spet ni zaželeno limat po avujonih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letalo trenutno ni na voljo....pobira neke manekenke in jih pelje na Bali....tako da palčke za po nosu štorat lahko krenejo jutri z rikšo ali tuk-tuk-om iz kitajske...do konca pandemije bodo taman tukaj... pa vozniki bodo v leder jaknah...če je to že glih pogoj, bomo še ta strošek pojedli...

Bi pa seveda prosim predplačilo....državnim organom ne gre zaupat...a pare su pare....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, BIF pravi:

Trenutno pa so na voljo te palčke....dobavljive takoj. Cena po komadu 10centov...s certifikatom o rjavenju.

136980668_1800594080107314_549472032631053629_o.jpg

To so spet une za iz žrela jemat brise, ne zavajej....:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo zadnja priložnost v kratkem, kjer bo lahko "navaden smrtnik" kupil en konkreten del BTC-ja. Če bi ga kdo rad kupil, pa ga nima, taka rast ni vzdržna, slej ko prej bo padel. Takrat pa navali narode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oodvisno kaj smatraš pod bogastvo. Da grem v penzijo 8 let prej, preden bi jo moral oddelat je zame strašno bogastvo. Da bom otrokom pustil dediščino ki bo spremenila svet je zame ogromno bogastvo. 
...za konkreten pomik v osebnih financah pa je še vedno čas da kupiš in naložiš....Če kupiš zdaj boš dosegel v 99% vsaj 5 kratnik vloženega (ok...mogoče pri BTC-ju bo to 3 kratnik)....zelo verjetno boš dosegel 10 kratnik...so pa velike verjetnosti za še več kot 10 kratnik...odvisno kateri kovanec izbereš....

...zdaj pa računaj....samo ne predolgo, ker ti kratniki se hitro manjšajo. Lahko pa čakaš na kakšno korekcijo in takrat vložiš....se pa lahko zgodi, da naslednja korekcija ne bo dosegla niti današnje cene....tega zanesljivo ne ve nihče...

Jamčim pa ti 100% sledeče....če samo gledaš in nič ne ukreneš noben večkratnik ne pomaga...nič je in ostane nič....

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vam vsem prvošm. 100xnik vložka al pa še več, zihr bo kdo vmes od frendov ki bo častil. Priznam, sem bil len in se mi ni dalo resno s tem ubadat..škoda.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, BIF pravi:

Oodvisno kaj smatraš pod bogastvo. Da grem v penzijo 8 let prej, preden bi jo moral oddelat je zame strašno bogastvo. Da bom otrokom pustil dediščino ki bo spremenila svet je zame ogromno bogastvo. 

Nekateri nočejo v penzijo, kjer bi lahko bili že veliko let, otroke je bolje naučiti delati, kot jim puščati dediščino...to je vse relativno...ni za vse pravi pokazatelj bogastva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

jaz vam vsem prvošm. 100xnik vložka al pa še več, zihr bo kdo vmes od frendov ki bo častil. Priznam, sem bil len in se mi ni dalo resno s tem ubadat..škoda.

 

Še vedno je čas.

Jaz še kar po malem vlagam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, vandrovec said:

Nekateri nočejo v penzijo, kjer bi lahko bili že veliko let, otroke je bolje naučiti delati, kot jim puščati dediščino...to je vse relativno...ni za vse pravi pokazatelj bogastva

Eni pa zaslužijo, pa pol bogato penzijo porabijo na mladih tajkah pa ne rabjo otrokom dajat preveč... 

Se opravičujem za OT, ma se mi je zdelo škoda ne dodat enga tskega komentarja ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Še vedno je čas.

Jaz še kar po malem vlagam.

kr..jaz po malem zapravljam, sem kar preskočil eno točko.

ps. vedno je čas, tut ko je kriza, sam moj prifil je tak, da ko nekaj začnem, grem profi v zadevo (tu sem pa zaspal). So mi fantje kar velik pomagali in pojasnili okrog tega. Hvala @skalar36.

Še vedno pa velja tista modrost, ki jo je @krucymucycca 10 let nazaj omenil, ko je bila vrednost BTCja okrog 10 centov...stari, to je za kupit.

Nisva kupla...škoda..

ps. Parcele na Marsu majo tut nizko vrednost sedaj, sampovem.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Nekateri nočejo v penzijo, kjer bi lahko bili že veliko let, otroke je bolje naučiti delati, kot jim puščati dediščino...to je vse relativno...ni za vse pravi pokazatelj bogastva

...jasno...nisem pričakoval drugega komentarja od tebe. Itak boš napisal vse kontra temu kar napišem jaz. 
Sem pomislil, da bi vse moje kriptovalute podaril tebi...pa sem si premislil...itak bi mi kontriral....

....meni je vseeno kaj ti dojemaš kot bogastvo...

Delaj kot da boš živel 150let...pa otroke tudi nauči tega...ti bodo zelo hvaležni. Morda se vam povrne čas tozd-ov, delavskega samoupravljanja in enakih plač za vse....

 



 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok, se pravi dam 5k notr, in zraste na 25k,al pa sanjskih 50k? Za GSA bi blo, saj pravim :) Kaj vec pa..... Bogastvo ja.... Da gres prej v penzijo je res bogastvo, kar si z 25k lih ne mors spogat.... Tko da ja, vlak je ze sel, razn ce spet pade na jurja, pa pol na 100k plus recimo...

Al pa ce najdes slucajno nek kovancek, ki ga spektakularno katapultira.... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

...jasno...nisem pričakoval drugega komentarja od tebe. Itak boš napisal vse kontra temu kar napišem jaz. 
Sem pomislil, da bi vse moje kriptovalute podaril tebi...pa sem si premislil...itak bi mi kontriral....

....meni je vseeno kaj ti dojemaš kot bogastvo...

Delaj kot da boš živel 150let...pa otroke tudi nauči tega...ti bodo zelo hvaležni. Morda se vam povrne čas tozd-ov, delavskega samoupravljanja in enakih plač za vse....

nič ne bi imel proti milijonu na računu, v resnici ga pa ne potrebujem. meni je sreča v "neopaznosti", ne izstopanju...avto in motor, ki peljeta z majhnimi stroški vzdrževanja, podobno pri hiši ali stanovanju...kar je vse dosegljivo z normalno plačo. Bolj pošteno in normalno se mi zdi uživat v okviru svojih zmožnosti. Mogoče bolj pogrešam nekaj, česar se z denarjem ne da kupiti ali pridobiti...zato me ne mikajo kriptovalute. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, DinDiin pravi:

Ja ok, se pravi dam 5k notr, in zraste na 25k,al pa sanjskih 50k? Za GSA bi blo, saj pravim :) Kaj vec pa..... Bogastvo ja.... Da gres prej v penzijo je res bogastvo, kar si z 25k lih ne mors spogat.... Tko da ja, vlak je ze sel, razn ce spet pade na jurja, pa pol na 100k plus recimo...

Al pa ce najdes slucajno nek kovancek, ki ga spektakularno katapultira.... 

....ali pa zdaj vložiš kolikor lahko ob predpostavki, da bo BTC do konca desetletja vreden 1MIO.... malo preračunaj.

Pa preden se nasmehneš številki 1MIO....pred 10 leti je bil 1BTC vreden nekaj centov....bil je neznanka...piramidna igra, pralnica denarja, šparovček za idiote, sredstvo za pranje denarja...itd. Danes presega po vrednosti Facebook in Teslo....svet se spreminja, fiat se pelje v spiralo inflacije...analogna doba je preteklost....malo pomisli, prespi in se odloči. Lahko pa si dejansko kupiš samo GSA...če so to tvoje sanje...zakaj pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, vandrovec pravi:

nič ne bi imel proti milijonu na računu, v resnici ga pa ne potrebujem. meni je sreča v "neopaznosti", ne izstopanju...avto in motor, ki peljeta z majhnimi stroški vzdrževanja, podobno pri hiši ali stanovanju...kar je vse dosegljivo z normalno plačo. Bolj pošteno in normalno se mi zdi uživat v okviru svojih zmožnosti. Mogoče bolj pogrešam nekaj, česar se z denarjem ne da kupiti ali pridobiti...zato me ne mikajo kriptovalute. :)

...lepo si to napisal...skoraj človek dobi solzne oči. Prepričan sem, da imaš v svojem razmišljanju veliko tistih, ki ti prikimavajo...tudi se ve kdo so in zakaj. Jaz sem star 53 let in mi takšnih moralnih zgodbic ne moreš več prodat. Da je lepše na netu kupit rabljen motor, ker do novega pač ne sežeš, kot it v salon in si kupit točno takšnega kot si ga želiš...je bolj jalova zgodba. In da je otrokom lepše živet s starši do 35 leta pol pa s kreditom do penzije kupit gajbo, kot če ti starši pri 25 pomagajo do hiše brez kredita...no...vsak pač po svoje razmišlja. Jaz sem se v življenju najedel moralnih zgodbic, da mi gre že na kozlanje. Kolikor mi še ostane časa na tej zemlji, ga želim preživet kot je meni volja...ne kot veleva lažna morala.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa pri tem kriptu nekaj ni jasno. Če probam za bolj enostavno razumevanje potegnit neko paralelo z zlatokopi na divjem zahodu. Šlo je nekako takole. Tam nekje v hribovju ob perspektivnih potokih ali rekah so zakupili parcele in vrteli svoja sita. Ali pa so v kakšnih rudnikih v lastni režiji vihteli krampe in lopate...  Če bi (hipotetično) o teh svojih najdiščih na dolgo in široko po celem kontinentu vsem živim razglabljali in opisovali, kje točno se zlato najde, bi se tja verjetno zgrnilo pol takratne amerike. In bi (posledično) pionirskim zlatokopom bistveno manj ostalo, bistveno manj kapnilo v žaklje, saj bi se zlati viri mnogo hitreje izčrpali... Če bi (spet hipotetično) vsi skupaj (se pravi še vse tiste nepregledne trume novih zlatokopov) nakopali recimo 100.000 krat več zlata kot so ga realno, a ne bi potem tej 100.000x večji količini tudi cena ustrezno padla?

Zato ne razumem, zakaj je treba kriptovalute tako na široko reklamirati? Več v obtoku pomeni manjšo vrednost? Ali pa gre pri vsej zadevi bolj za podoben princip kot pri delnicah? Npr. Applove so bile na začetku tudi zelo poceni, danes so taglavni delničarji multi milionarji...

Jasno mi je, kaj je produkt pri Applu: iPhone, iBook, iPad, iPod, iStore...  Ni mi pa jasno, kaj je pravzaprav "produkt" pri kriptu?

Zavedam se , da pojma nimam o tem fenomenu. Zato se poznavalcem že vnaprej opravičujem za ta amaterska razmišljanja. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!