Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

miljonarji še nikol niso bli srečni... sam si ne priznajo... kr nej gledajo te grafke pa vlagajo, js bom polet kumarice pa fižol za zimo...bom bl srečn nakonc  zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BIF, kaj češ oni vlagajo od viška, eni ne znamo z dnarjem pa smo raje brez, da nam ne dela težav ;)  

(sej tut kadilci vejo da kajenje ni zdravo pe še kar naprej kadijo)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem. Tukaj je dovolj aktivnosti. Ni potrebe po podvajanju. Poleg tega se umikam počasi iz foruma in kot ustanovitelj podskupine sem se odločil za umik, ker ne bom mogel zagotavljati ustreznega upravljanja. Ta trenutek to ni ravno prijetno morda...ampak verjamem, da boste zmogli brez problema tudi brez mene in podskupine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, BIF pravi:

Vem. Tukaj je dovolj aktivnosti. Ni potrebe po podvajanju. Poleg tega se umikam počasi iz foruma in kot ustanovitelj podskupine sem se odločil za umik, ker ne bom mogel zagotavljati ustreznega upravljanja. Ta trenutek to ni ravno prijetno morda...ampak verjamem, da boste zmogli brez problema tudi brez mene in podskupine.

Res je - del informacij se tu v temi kriptovalute in v "zaprti" skupini Krypto podvaja, ni pa nobenega razloga, da ta tema v okviru skupine ne bi obstajala še naprej in če se nek član (od 31-ih) umakne (pa četudi ustanovni) nič zato - nekdo pač gre in nekdo pride... in tudi ni potrebe po nekem "upravljanju", dopisovanja so pač sporočila objavljena kot so in to je to, brez potrebe po kakršnem koli "upravljanju". 

Se lahko tema v okviru Skupine vrne in se pusti debato med 30-imi člani kot se bo pač odvijala?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BIFOk, np. Sam cudno mi je blo, ze mislu da sm zbenan al pa kej. Glede kosila (kar sm reku sm reku) - se pol kle zmenmo al? K v grupo ne gre... ce je zaprta. Ceprav ne vidim problema, ce ostane odprta.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, BIF pravi:

Vem. Tukaj je dovolj aktivnosti. Ni potrebe po podvajanju. Poleg tega se umikam počasi iz foruma in kot ustanovitelj podskupine sem se odločil za umik, ker ne bom mogel zagotavljati ustreznega upravljanja. Ta trenutek to ni ravno prijetno morda...ampak verjamem, da boste zmogli brez problema tudi brez mene in podskupine.

Zakaj pa greš ven?

Saj ti ni treba nič upravljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Karmen, nerazumljivo....,

Je pa ustanovljena "nova" skupina Kripto svet - vabljeni vsi, ki smo do sedaj bili člani, da se tu še naprej srečujemo, izmenjujemo še bolj poglobljena videnja o tematiki in si pomagamo med seboj...

VABLJENI  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam objektivne razloge za svojo odločitev. Z "upravljanjem" pa je delo...predvsem z selekcijo tistih, ki bi radi vstopili. Če je skupina zaprta in vstopajo vsi, ni potrebe po zaprti skupini. V zadnjem času pa so na "vrata" vedno bolj trkali "Člani", ki nimajo nikjer nobenega posta oz. so account kreirali kot kaže samo za vstop v skupino...dalje ne rabim razlagat...verjetno.

Skupina skratka več ne obstaja. Jo pa lahko kadarkoli ustanovi in aktivira kdorkoli od vas in prevzame nadzor nad zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, nisem vedel, da obstaja podskupina za kripto...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Erik99 pravi:

Ja Karmen, nerazumljivo....,

Je pa ustanovljena "nova" skupina Kripto svet - vabljeni vsi, ki smo do sedaj bili člani, da se tu še naprej srečujemo, izmenjujemo še bolj poglobljena videnja o tematiki in si pomagamo med seboj...

VABLJENI  ?

Kje pa je ta skupina Kripto svet, kako se pride vanjo oz. Kako oddati prošnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Erik99 pravi:

Na vrhu imaš različne teme:  Forum -Aktivnosti - Potopisi... in ena izmed tem je tudi:  Skupine...

Mi je kar malo nerodno, da ne najdem. Skozi meni sem prisel do Skupin vendar vidim samo 5 skupin in nobena nima imena Kripto svet.

Bi se pa res rad pridružil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupino lahko kreira vsak. Ker nisem aktiven v skupinah sicer ne vem točno, ampak je bil verjetno Bif ustanovitelj in moderator, pa jo je verjetno odstrani/zbrisal. Škoda, ker ni dodal koga drugega za moderatorja.

Predlagam, da ustanovite novo zaprto skupino in poleg ustanovitelja dodate še vsaj enega moderatorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaprte skupine se ne rabi. Sem bil v njej, a sem izstopil. Ustanovljena je bila, ker so se določeni ljudje norčevali iz nas, ki smo v kripto verjeli, ko je bil še dober nakup. Kdo so to, se lahko pogleda na prvih straneh. Zanimivo branje. Sedaj nimamo več kaj skrivati. Postala dosti bolj "zdrava" in sledljiva, tako da...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Ze pozabu na to. In dejansk ni vec najednikov, nekam tihi so...

Mislte, da bo se kdo (Apple, Gugl...) kak svoj 'pamp' sprozu?

Glede na Muska se ne bi cudu, s tem vceraj jih je kar odkrito izzval.

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se mi zdi čudno, BC je skočil preko 40 k€, pa nobene evforije tu na odprti skupini. A ste se vsi preselili na zaprto stran?

Ne obrajtam uvoženih (potrošniških) stvari, no uspeh je bil doma dosežen tudi s šopkom iz prebujajoče se pomladi.

Bitcoin 40 k€.jpg

image1 (14).jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..lajk za "rožce"? ...

...glede kriptonijev...so se navadili že te vsote...zdaj se pričakuje 100- ka ???...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa o  rudarjenju Pija menite? S Founom?

https://minepi.com/

Nekateri menijo da je scam

https://research.aimultiple.com/pi-network/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

Kaj pa o  rudarjenju Pija menite? S Founom?

https://minepi.com/

Nekateri menijo da je scam

https://research.aimultiple.com/pi-network/

jaz sem začel rudarit :
Pi je nova digitalna valuta, ki so jo razvili doktorji znanosti s Stanforda in ima več kot 10 milijonov članov po vsem svetu. Če želite pridobiti svoj Pi, sledite tej povezavi https://minepi.com/maus64 in za kodo povabila uporabite moje uporabniško ime (maus64).

Pravkar, maus pravi:

jaz sem začel rudarit :
Pi je nova digitalna valuta, ki so jo razvili doktorji znanosti s Stanforda in ima več kot 10 milijonov članov po vsem svetu. Če želite pridobiti svoj Pi, sledite tej povezavi https://minepi.com/maus64 in za kodo povabila uporabite moje uporabniško ime (maus64).

bomo videli kaj bo :P

vse kupu :ras: 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, smasher pravi:

@maus, kaj misliš da bo kdo plačau 5usd na mesec za naročnino?

 

A je kdo pri koritu za TimeStope ?

nč naum plaču .. kje to piše  ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!