Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 3 urami, BIF pravi:

Počasi a zanesljivo....

Bitcoin Cash je t.i. hard fork Bitcoina. Poenostavljeno rečeno se gre za poskus konkurence Bitcoinu. Eden izmed bolj zanimivih (sumljivih) tipov okoli Bitcoin Cash forka je Roger Ver. Tale iz novice pa ni soavtor valute kot so pisunčki na rumeno napisali ampak zgolj soustanovitelj bitcoin.com strani. Ki jo fura Roger Ver. Gre se zgolj za tekmovanje v dretju ne pa za kak resen problem na temo Bitcoina.

Tolk o kredibilnosti linkane 'novice'. Internet je rahlo drugačno okolje... in to marsikoga fino zmede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več ljudi umre od motorizma kot pa od krypto, pa je ljudi bolj strah tega slednjega, kot prvega. Hmm.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še clo Trump pa un debelinko se zdele ne kregata, ker sam v ekran bulta, kok jima BTC pada. 

Če druzga ne, je vsaj na zemlji mir, pa mal tišine, k smo vsi za ekranom. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, skalar36 pravi:

Če druzga ne, je vsaj na zemlji mir, pa mal tišine, k smo vsi za ekranom. :D

Jaz nisem, ker se me ta zadeva zaenkrat še ne tiče...:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rabi kdo inštrukcije?

Zdej neki bo treba delat, če bom brezposln :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kot popolni laik, mi lahko kdo razlozi postopek zacetka. Na Bitstamp-u si skreiram account (to sem naredil)....! Sedaj, kaj cakam, da dobim user ID in password (koliko casa)? Dobil sem potrditveni mail, da je na moj mail bil narejen account. Me mika zaceti.

Nekje leta 2011/12 ko sem si takrat skreiral/ srecal account na Bitstampa je bil Bitcoin vreden 6$ In namen je bil vloziti 500€ (potem nisem, ker sem sel za ta denar raje kajtat)....koliko bi imel glede na danasnjo vrednost je brez veze.....

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Roger G. Jagger said:

No, kot popolni laik, mi lahko kdo razlozi postopek zacetka. Na Bitstamp-u si skreiram account (to sem naredil)....! Sedaj, kaj cakam, da dobim user ID in password (koliko casa)? Dobil sem potrditveni mail, da je na moj mail bil narejen account. Me mika zaceti.

Nekje leta 2011/12 ko sem si takrat skreiral/ srecal account na Bitstampa je bil Bitcoin vreden 6$ In namen je bil vloziti 500€ (potem nisem, ker sem sel za ta denar raje kajtat)....koliko bi imel glede na danasnjo vrednost je brez veze.....

 

lp

Bitstamp je trenutno še vedno precej zabasan, tako kot večina ostalih borz, se zna zgoditi, da tudi par tednov čakaš na potrditev računa (verification, ko oddaš kopijo dokumenta za dvig in večje pologe). Za ostale pa ne vem, Coinbase več ne zaupam, kar nism sama probala pa raje ne predlagam, bo kak večji mojster raje. :blush:

Kaj pa če-jev se nima smisla it, it's all part of the game ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, Roger G. Jagger said:

Pa, pozna kdo koga, ki si je xyz€ izplacal? Kako je z davkom?

Poglej malo nazaj, je že Slow opisal kako je potekalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri menjalnico binance. Za manjše zneseke ne rabiš verificirat. Trenutno je to najboljša menjalnica. Pa če pozanš koga, ki že ima račun na bitstamp daš njemu (primer) 100 eur, on kupi BTC, LTC, ETH... in ti nakaše na tvojo menjalnico, traja cca 10-40 min pa imaš. Tam pa potem sam kupuješ, kar te je volja- Recimo VIB :D, ker je slovenski projekt. 

 

zanakazili ni problem. Bitstamp nakaže denar na tvoj bančni račun v roku 24, če ni vmes vikenda. Vsaj meni vedno. Trenutno še ni obdavčeno, te pa ob večjih zneskih dacarji pozovejo, da pojasniš premoženje neznanega izvora. Vse transakcije, ki jih narediš na menjalnicah se shranijo, tisto "sprintaš" jim daš pa je mir. Razen če si že v štartu nakazal 100k€, tist pa pomoje...:ninja:

Še to, če si boš hotel nakazat € na banko boš rabil bitstamp, ali kraken, ker sta trenutno (meni poznane, dobre menjalnice) ki poslujeta z FIAT valuto. Sam kraken je počasna slaba menjalinica, gre enih živcev... Bitstamp pa zaenkrat do mene brez pripomb!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5. 1. 2018 at 4:42 PM, ProdriveR said:

Zakaj ne zaupaš coinbase?

Sicer sem imela z njimi izkušnje le glede manjših zneskov, pred decembrsko norijo, pa je takrat vse ok potekalo, je bil pa kasneje support glede 2FA precej neodziven. Drugače so me pa vse kolobocije okoli začetka uporabe BCH in ogromno pritožb uporabnikov na različnih družbenih omrežjih glede supporta in same strani nekako odvrnile od nadaljnje uporabe, zato še moj glas za Bitstamp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Odpri menjalnico binance. Za manjše zneseke ne rabiš verificirat. Trenutno je to najboljša menjalnica. Pa če pozanš koga, ki že ima račun na bitstamp daš njemu (primer) 100 eur, on kupi BTC, LTC, ETH... in ti nakaše na tvojo menjalnico, traja cca 10-40 min pa imaš. Tam pa potem sam kupuješ, kar te je volja- Recimo VIB :D, ker je slovenski projekt. 

zanakazili ni problem. Bitstamp nakaže denar na tvoj bančni račun v roku 24, če ni vmes vikenda. Vsaj meni vedno. Trenutno še ni obdavčeno, te pa ob večjih zneskih dacarji pozovejo, da pojasniš premoženje neznanega izvora. Vse transakcije, ki jih narediš na menjalnicah se shranijo, tisto "sprintaš" jim daš pa je mir. Razen če si že v štartu nakazal 100k€, tist pa pomoje...:ninja:

Še to, če si boš hotel nakazat € na banko boš rabil bitstamp, ali kraken, ker sta trenutno (meni poznane, dobre menjalnice) ki poslujeta z FIAT valuto. Sam kraken je počasna slaba menjalinica, gre enih živcev... Bitstamp pa zaenkrat do mene brez pripomb!

Binance kolikor vem trenutno ne sprejema novih registracij, mogoče boljš probat na Kucoin

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blede binance prejšni teden sm se registriral po 6ih dneh so mi potrdili račun.  kar se pa coinbase tiče lahko edino povem da mi mastercard konstantno zavrača nakazilo na coinbase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!