Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 4 urami, stuhec pravi:

za motor vem  ;)

ciljam pa na ripple in bitcoin 

Nasveta nikakor ne rabiš upoštevati: Izogibaj se xrp-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dolgoročno držanje so primerne kriptovalute: BTC, BNB, ADA. Za kratkoročni zaslužek je pa bolj loterija. Pravega moraš zadet. Kateri je pravi med množico je pa težko ugotoviti. Jaz za kratkoročno trenutno ciljam na VET.

Ob 20. 3. 2021 ob 16:43, stuhec pravi:

za vsako kripto valuto se zna stevilo ali velikost ?

Da. za 99%. NA coinmarketcap imaš podatek koliko je kakšne valute ter koliko jo je v obtoku. Če misliš velikost celotne kapitalizacije imaš tudi podatek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 3. 2021 ob 18:32, skalar36 pravi:

Za dolgoročno držanje so primerne kriptovalute: BTC, BNB, ADA. Za kratkoročni zaslužek je pa bolj loterija. Pravega moraš zadet. Kateri je pravi med množico je pa težko ugotoviti. Jaz za kratkoročno trenutno ciljam na VET.

Da. za 99%. NA coinmarketcap imaš podatek koliko je kakšne valute ter koliko jo je v obtoku. Če misliš velikost celotne kapitalizacije imaš tudi podatek.

KSM, THETA ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, TOMCAT pravi:

KSM, THETA ???

KSM ne poznam. Theta se spominjam še iz prejšnjega bikovskega trenda, veliko hajpa, in nič uporabnosti. Vedeti je treba, da bo v bikovskem trendu raslo skoraj vse. Tudi nepotrebni sami sebi namenjeni kovanci. da pa bodo preživeli medvedji trend, pa morajo imeti uporabno vrednost. Bitcoin jo ima. Binance coin tudi- cenejše trgovanje z ostalimi kriptovalutami, če za proovizije uporabljaš BNB (binance coin)na njihovi menjalnici.

 Bitcoin je 1.0, ETH je 2.0 , ADA je "etherium 3.0"- nadgradnja Etheriuma, ki ima težave z transakcijami in provizijami. Počasne transakcije in za nizko vredne transakcije je ETH predrag. To rešuje ADA. Polkadot je podobna zgodba ADA

Kaj bo raslo je bolj kot ne loterija. Odvisno kateri kovanec se bodo kiti odločili pumpati. Če si dosti zgodaj zraven in pravočasno izstopiš, si zmgal. Če držiš predolgo in se greš HODL ne bo dobro.

Če bo BTC rastel, bodo rastli tudi ostali. Če bo BTC padal, bodo močneje padali tudi drugi. 95-90% sredstev na BTC ostalo na različne kovance. Če si špekulant, pri pokru rad igraš "all in" potem lahko veliko zaslužiš na altih, ampak lahko tudi veliko izgubiš. Najbolj preverjeno je BTC. Še edno zelo nori donosi glede na druge trge. V naslednjem medvedjem trenu pa nalodat, tiste tri, ki sem jih naštel.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica dneva je, da se bodo Tesla avti lahko plačevali z BTC in to celo na način, da Tesla ne bo pretvoril Btc-jev v dolarje...

Tudi Musk se boji prihajajoče inflacije...

Popravljeno . Popravil Endlich
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja "ampak" to je že stara novica. To je že namignili takrat, ko je povedal, da bo šel v BTC. BTC je zrel za popravek. Da gre do 200 DMA. (200 daily moving average). Bomo vidli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvesto dnevno drseče povprečje. Trenutno je pri cca 45K USD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a ne gre šele sedaj gor?

https://siol.net/digisvet/novice/bitcoin-rusi-rekorde-je-vceraj-prislo-do-prelomnega-dogodka-550120

Bitcoin: z naložbo 1.000 evrov v bitcoin bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 10.000 evrov.

Ether: z naložbo 1.000 evrov v ether bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 17.000 evrov.

Ripple: z naložbo 1.000 evrov v ripple bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 9.000 evrov.

Cardano: z naložbo 1.000 evrov v cardano bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 52.000 evrov.

Binance coin: z naložbo 1.000 evrov v binance coin bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 51.000 evrov.

Dogecoin: z naložbo 1.000 evrov v dogecoin bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 73.000 evrov.

Litecoin: z naložbo 1.000 evrov v litecoin bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 5.700 evrov.

THORChain: z naložbo 1.000 evrov v THORChain bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 259.000 evrov.

ChainLink: z naložbo 1.000 evrov v dogecoin bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 15.000 evrov.

IOTA: z naložbo 1.000 evrov v IOTA bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 14.000 evrov.

Stellar: z naložbo 1.000 evrov v stellar bi v enem letu ustvarili dobiček v višini 14.000 evrov.

 

ps. Skalar, tis moj frend :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTC ne tikam najmanj do konca leta (sem preko 120% +).

Sem si pa izplačala eno majhno nagradico od OMG, začetni vložek pa sem pustila notri.

Kje pa se govori, da je konec veselja?

Veselje se je šele začelo ?.

Misliš, da je Tesla vložil milijončke za 1 mesec veselja ??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enga poznavalca poslusam na youtubu, pa pravi, da je vrh za letos dosezen, zdej bo sam se dol frcalo....

Jaz sem v enem letu naredil x12, dal sem 100 evrov, pa mam zdej mal manj kot 1200. Prodal, zdej pa cakam orng dip, da investiram 1000. Pol smo pa tko kot tamle zgoraj na siolovi strani. ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 4. 2021 ob 11:32, DAMI34 pravi:

Skalar, tis moj frend :P

Jest sm v tem primeru Gandalf. :naughty:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, skalar36 pravi:

Jest sm v tem primeru Gandalf. :naughty:

 

maj prešs :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, bajkr88 pravi:

sodelovc je reku da mu  je cez noč padl za 2 jurja... neki je biu slabe volje dns, ma prau da bo šlo nazaj :D

 

več kot imaš, več pada, če seveda svojo investicijo primerjaš z fiat valuto.

Seveda imamo možnost, da še vedno zraste vsaj do 100k usd v tem bikovskem trendu. Popravki do 40% niso nič pretresljivega za kripovalute.

Je pa tko, v naslednjem bikovskem trendu, ima BTC možnost, da prileze do 500k USD za en kovanec, pa bo imel tržno kapitalizacijo enakovredno zlatu, ki je proti drugim derivatom in delinškim trgom zelo majhna.

Tako da, ko boš slišal, da ljudje govorijo, da je nateg, piramida.., itd. Počakaj še cca 1 leto, potem pa nameči na kovance. Polkadot, ADA, BNB, BTC, ETH, pa neka malega na XRP. Pa še kakega novega malo drobiža. Naslednji halving za BTC je 2024 leta. Prvi del bikovskega trenda se zgovi v letu pred halvingom, drugi del pa cca 6 mesecev po halvingu. Gledano zgodovinsko.

Šparaj, leta 2023 pa "all in" :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!