Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Tole se bere, da ze vsi v koruzo mecete....pa tak potencial je blo vse skp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, ChilliPalmer pravi:

Tole se bere, da ze vsi v koruzo mecete....pa tak potencial je blo vse skp!

kuruza je dobra za kokice, ki jih glodam in gledam kako raste zaslužek .. k kokice se napihnejo in iz pesti zrn rata poun kotel :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 5. 2021 ob 20:23, maus pravi:

 

 

ko kupiš in zraste za 300 % mi je vseeno, če pade za 90 % ... :P 

Matematika ti ni jaća stran mišek? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Matematika ti ni jaća stran mišek? :lol1:

Preberete kakor vam paše... če bi me kdo vprašal, sem mislil na osnovni vložek :P 

finance niso samo matematika :ras: ... je tudi taktika :P ... kar banke zelo dobro vedo, zato pa so proti kriptu ... ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

Preberete kakor vam paše... če bi me kdo vprašal, sem mislil na osnovni vložek :P 

finance niso samo matematika :ras: ... je tudi taktika :P ... kar banke zelo dobro vedo, zato pa so proti kriptu ... ;)

 

nima veze kaj si ti mislil... v teh vodah se to ne uporablja tako kot si ti mislil :P 

če gre 300% gor in pade za 90% dol.... si po domače povedano v pi*zdi... :lol1:

 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

Preberete kakor vam paše... če bi me kdo vprašal, sem mislil na osnovni vložek :P 

finance niso samo matematika :ras: ... je tudi taktika :P ... kar banke zelo dobro vedo, zato pa so proti kriptu ... ;)

 

kr pojasn mu, on še ne ve, kako gre to z ANEXI :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

nima veze kaj si ti mislil... v teh vodah se to ne uporablja tako kot si ti mislil :P 

če gre 300% gor in pade za 90% dol.... si po domače povedano v pi*zdi... :lol1:

 

men prinaša dobiček :P ... ker prav mislim ;)

če gre osnovni vložek gor za 300 %... si izplačam razliko in zopet pustim osnovni vložek in potem ta pade za 90 % ... pa si malo izračunaj... aja.. za banke je to že malo problem ;) 

no ja .. vseh moje spretnosti, pa ne povem več ;) 

Pravkar, DAMI34 pravi:

kr pojasn mu, on še ne ve, kako gre to z ANEXI :P

 

anekse je pa na žalost uzakonil ZJN ... jaz sem odločno proti finančnim in časovnim aneksom, razen v izjemnih primerih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

men prinaša dobiček :P ... ker prav mislim ;)

če gre osnovni vložek gor za 300 %... si izplačam razliko in zopet pustim osnovni vložek in potem ta pade za 90 % ... pa si malo izračunaj... aja.. za banke je to že malo problem ;) 

no ja .. vseh moje spretnosti, pa ne povem več ;) 

anekse je pa na žalost uzakonil ZJN ... jaz sem odločno proti finančnim in časovnim aneksom, razen v izjemnih primerih

No, ni mi jasno zakaj zdaj v to vlečeš banke? Kaj mam jaz s temu? :) 

Ti ne moreš gledat vrednost tvojega portfelja in kaj ti vmes izplačuješ. Če gre ena stvar iz 1 EUR na 3 EUR in potem pade za 90%... računaj. Gledaš na vrednost enote in ne na portfelj-osnova. 

To, da pa ti vmes izplačuješ dobičke, pa nima veze s tem :) 

Sej nič slabega s temu, bistvo je da služiš in jaz ti iz srca privoščim!!! 

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

kr pojasn mu, on še ne ve, kako gre to z ANEXI :P

 

kakšni anexi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, motozajebant pravi:

kakšni anexi? 

gradbenimi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, motozajebant pravi:

No, ni mi jasno zakaj zdaj v to vlečeš banke? Kaj mam jaz s temu? :) 

Ti ne moreš gledat vrednost tvojega portfelja in kaj ti vmes izplačuješ. Če gre ena stvar iz 1 EUR na 3 EUR in potem pade za 90%... računaj. Gledaš na vrednost enote in ne na portfelj-osnova. 

To, da pa ti vmes izplačuješ dobičke, pa nima veze s tem :) 

Sej nič slabega s temu, bistvo je da služiš in jaz ti iz srca privoščim!!! 

kakšni anexi? 

govorim o bankah nasploh ;)

lahko gledam tako kot gledam ... osnovni vložek je recimo 1000 € ... se poveča za 300% ... ker si želim izplačati dobiček, si izplačam 2000 € in pustim osnovni vložek notri ... potem pade za 90 % .. koliko sem v končni bilanci na zgubi ??

seveda je važno koliko si izplačujem ... to je bistvo vsega ... tudi v službi je važno koliko dobim in ne koliko je zaslužila firma :P važno je, koliko sem zaslužil in se mi jebe za portfelj ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

govorim o bankah nasploh ;)

lahko gledam tako kot gledam ... osnovni vložek je recimo 1000 € ... se poveča za 300% ... ker si želim izplačati dobiček, si izplačam 2000 € in pustim osnovni vložek notri ... potem pade za 90 % .. koliko sem v končni bilanci na zgubi ??

seveda je važno koliko si izplačujem ... to je bistvo vsega ... tudi v službi je važno koliko dobim in ne koliko je zaslužila firma :P važno je, koliko sem zaslužil in se mi jebe za portfelj ;) 

Saj nima veze... pustiva stati... mislim da oba veva kaj sva mislila, a pri prvem postu o teh 300% ti je manjkalo bistvo, da izplačuješ dobičke. 

ps. če izplačuješ samo dobičke, izplačaj tudi osnovni vložek in čakaj potem dalje na padec ali pa na novo priložnost. POnavadi se potem nabere več ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 5. 2021 ob 21:15, maus pravi:

ne razumeš sploh

1000 € X + 300 % je 3000 €

1000 € X - 90 % je 100

3000 - 100 = 2900 :P 

tole mi je bolj všeč :P 

 

 

@maus jaz tudi te računice ne razumem :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, motozajebant pravi:

Saj nima veze... pustiva stati... mislim da oba veva kaj sva mislila, a pri prvem postu o teh 300% ti je manjkalo bistvo, da izplačuješ dobičke. 

ps. če izplačuješ samo dobičke, izplačaj tudi osnovni vložek in čakaj potem dalje na padec ali pa na novo priložnost. POnavadi se potem nabere več ;) 

V prvem postu sem vrgel kost in nisem pisal o izplačilih...

izplačaš si toliko, da pokriješ vložek, ostalo bi bilo pa najbolje, da zakleneš za 5 let n vidiš kok je ostalo ;)

tako pa dnevno spremljam in se žiuciram in o nima smisla, čeprav sem vložke že pokriu

:jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

V prvem postu sem vrgel kost in nisem pisal o izplačilih...

izplačaš si toliko, da pokriješ vložek, ostalo bi bilo pa najbolje, da zakleneš za 5 let n vidiš kok je ostalo ;)

tako pa dnevno spremljam in se žiuciram in o nima smisla, čeprav sem vložke že pokriu

:jezik: 

Če trejdaš, potem moraš ne dnevno, ampak na uro spremljat. Če imaš za dolgoročno, daš not in pustiš in se ne živciraš :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Če trejdaš, potem moraš ne dnevno, ampak na uro spremljat. Če imaš za dolgoročno, daš not in pustiš in se ne živciraš :D 

moraš malo.... kako pa misliš, da si lahko, z bogih par taužnt eur plače, lahko privoščiš ninđo :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

moraš malo.... kako pa misliš, da si lahko, z bogih par taužnt eur plače, lahko privoščiš ninđo :dry: 

ma ja, sirotinja. jaz se za par jurčkov zjutri sploh vstal nebi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, motozajebant pravi:

@maus jaz tudi te računice ne razumem :P 

prav imaš .. moja napaka 2.100 je pravilni rezultat ... ;) 

  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, VS800 pravi:

ADA    :jezik:

CIGANLIJA :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo tožba v USA za XRP umaknjena, in se na coinbase spusti. Bo kuža samo še pinč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kr potihnl o tem kako bo 100k bitcoin, zmer bolj se samo se pok balona omenja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar krepko več ko 100k pred koncem leta... sedaj alti pumpajo, ko začne btc malo migat potem hitro pretopit...

 

Edit: NFA, lp CZ?

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi BTC se drži nekih zakonitosti. Nismo še videli faze evforije, in potem velik padec z veliko prometa. To nakaže da smo šli v medvedji trend. 

Drugače se dogaja ravno obratno kot 2017, ko so se BTC-ji selili na menjalnice. Sedaj se ob takih padcih selijo v denarnice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Musk ni povzročil tega padca. Se je pa pridružil "pump and dump" sceni. SP 500 je povzročil padec.

Popravki do 40% v bikovskem trendu so čist nekaj običajnega za BTC. V letu 2017 jih je bilo 7.

Seveda nisem finančni svetovalec. Vsak sam je upravitelj svojega denarja.

Jaz nakupujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!