Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

13 hours ago, skalar36 said:

Nihče ni verjel v Bitcoin pri 1 dolarju, nihče ni vrejel v njega niti pri 100 dolarjih. Napovedovali so mu pogreb pri 1000 dolarjih, ko je bil 10.000 usd, so govorili konec je. Pri 1 mill bodo vsi verjeli v njega, a za navadne ljudi bo prepozno.

Če bi ti verjel v njega, ne bi tukaj pisal, ampak bi nekje zapravljal milijone.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mato295 pravi:

Če bi ti verjel v njega, ne bi tukaj pisal, ampak bi nekje zapravljal milijone.

 

to je res.. velja za vsakega od nas... se je pa spremenil in olajšal način pridobitve kriptovalut ... sedaj je to res preprosto...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, mato295 pravi:

Če bi ti verjel v njega, ne bi tukaj pisal, ampak bi nekje zapravljal milijone.

 

Hahaha. Kako ves, da jih ne? 

Prvi btc sem kupil pri 2400 usd. Res je nateg. 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si partizan, če ni črno je pa belo?

Hotel sem povedat, da če bi res verjel, bi takrat zastavil vse premoženje in vložil v kripto, pa ga nisi.

Ne govorimo o nategu, ampak o investicijah. Če lahko Tesla z izjavo na twitterju spreminja vrednost, potem veš, koliko je ura.

Sam ne zaupam, da bi lahko varčeval za pokojnino v kripto. Če bi zaupal, bi vsak mesec vložil in ne bi stalno razmišljal o tem in gledal grafe. Če to počneš, potem ne verjameš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, mato295 said:

A ti si partizan, če ni črno je pa belo?

Hotel sem povedat, da če bi res verjel, bi takrat zastavil vse premoženje in vložil v kripto, pa ga nisi.

Ne govorimo o nategu, ampak o investicijah. Če lahko Tesla z izjavo na twitterju spreminja vrednost, potem veš, koliko je ura.

Sam ne zaupam, da bi lahko varčeval za pokojnino v kripto. Če bi zaupal, bi vsak mesec vložil in ne bi stalno razmišljal o tem in gledal grafe. Če to počneš, potem ne verjameš.

Ce mislis, da je to investicija se mocno motis... to je spekulacija, ne investicija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, partinazn nisem. Drfinitivno pa nisem za tabele.

Ko sem zvedel za krypto sem vložil ves fiat, ki sem ga imel. Pred tem sem sem se precej izobrazil na to temo. In še danes sledim napredku.

Danes imam že zelo lep pasiven donos od krypta, sem kar zadovoljen.

Sicer pa zame ni bogastvo denar ali imovina. Zame je bogastvo prosti čas, ki ga preživim na svoj način. In krypto mi je to omogočil, in mi omogoča. Lamboti m ne zanimajo, materijalne stvari vedno manj. Neodvisnost od službe in šport in prosti čas.

 

Tesla ni spreminaj vrednosti. Je le izkoristil pravi trenutek, ko se je vedelo, da bo prišlo do popravka. Pred tem je raslo 5 mesecev konstantno, to se še ni zgodilo na nobenem trgu do sedaj. Po taki rasti pač pride do popravka, ki ga potem pripisujemo influencerjem. Resnica pa ni partizansko-domobranska, je vedno nekje vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Nearrain said:

Ce mislis, da je to investicija se mocno motis... to je spekulacija, ne investicija. 

skalar36 je namignil, da govorim, da je kripto nateg, pa sem odvrnil, da ne govorim o nategu ampak o investiciji in da ne verjamem, da je to investicija. 

skalar36, če si toliko zaslužil, da lahko pustiš službo, super zate. Sam bi bil srečen, če bi našel nekaj, kamor bi lahko brez skrbi vlagal zaslužen denar do penzije brez izgube vrednosti. Ne rabim služit na drugih, vesel bi bil, če mi ne bi privarčevan denar zgubljal vrednosti. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je vlagal ze ored casom, je lahko zelo dobro zasluzil. Vse cestitke.

Za tiste, ki smo zaceli letos je tezje. Vec ko prihaja velikih igralcev, vec je manipulacij in grse so. In tako bo se naprej.

Za Muska bi jaz rekel, da je bil sprožilec. In ko je zacelo padati so veliki igralci to izkoristili. Lahko bi rekli, da so precej ceneje ustvarili padec, ko je enkrat Musk sprozil kot bi ga samostojno.

So teorije, da so tudi delnicarji Tesle pritisnili na Muska, ampak niti ni tako pomembno. Vedno bo kaj.

Je pa res skoda, da kripto svet tako mocno odreagira na Njegove izjave. Verjamem, da bo odreagiral vedno manj.

Verjetno tudi njemu sedaj ni lahko, si je nakopal legijo hackerjev na vrat, vec se je zacelo govorit o baterijah ko postanejo odpadki...

Dejansko kripto ne rabi Muska.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa delnice Coca - Cole, ko en žobrcaš za nekaj cm premakne flaški in delnice strmo padajo ... vlaganje v vrednostne papirje in delnice je tudi zelo tvegan posel ...

dokler mi na banki za celoleten znesek, ki ga imam gor, dajo 2 EUR obresti (z besedo: dvaeura), mi vlaganje v kripto prinese veliko več...

vsi podarjajo, da je potrebno vložiti denar, ki ga lahko pogrešiš, da pa se zaradi tega jemlje kredit in se kako drugače zadolžuje, pa odsvetujem.

zaenkrat sem v plusu ... tko da ... nj leži in se dviga... k Črnogorec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

Kaj pa delnice Coca - Cole, ko en žobrcaš za nekaj cm premakne flaški in delnice strmo padajo ... vlaganje v vrednostne papirje in delnice je tudi zelo tvegan posel ...

dokler mi na banki za celoleten znesek, ki ga imam gor, dajo 2 EUR obresti (z besedo: dvaeura), mi vlaganje v kripto prinese veliko več...

vsi podarjajo, da je potrebno vložiti denar, ki ga lahko pogrešiš, da pa se zaradi tega jemlje kredit in se kako drugače zadolžuje, pa odsvetujem.

zaenkrat sem v plusu ... tko da ... nj leži in se dviga... k Črnogorec :P

če ti dajo 2 € maš fulll, men vzamejo 2 za ležarino :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

če ti dajo 2 € maš fulll, men vzamejo 2 za ležarino :P

 

za zdaj moja banka tega še ni uvedla... po novem bo in bom moral razdelit na vsaj pet bank in /ali hranilnic  :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to vsi računate, do boste živeli 100 in več let? :) Jaz sedaj malo pred penzijo moram porabit prihranke...da se ne bo žlahta tepla, ko me ne bo več...dokler smo še zdravi in kolikor toliko pri močeh si je potrebno privoščit materialne dobrine, kaj nam bodo pomagale, ko bomo stari in ležali v postelji :hmm: Niti zanima me ne kripto :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

A to vsi računate, do boste živeli 100 in več let? :) Jaz sedaj malo pred penzijo moram porabit prihranke...da se ne bo žlahta tepla, ko me ne bo več...dokler smo še zdravi in kolikor toliko pri močeh si je potrebno privoščit materialne dobrine, kaj nam bodo pomagale, ko bomo stari in ležali v postelji :hmm: Niti zanima me ne kripto :)

A pripravljaš teren za nakup novega motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mato295 pravi:

skalar36, če si toliko zaslužil, da lahko pustiš službo, super zate. Sam bi bil srečen, če bi našel nekaj, kamor bi lahko brez skrbi vlagal zaslužen denar do penzije brez izgube vrednosti. Ne rabim služit na drugih, vesel bi bil, če mi ne bi privarčevan denar zgubljal vrednosti. 

 

Službe še ne bom pustil. Prilagodljiv urnik. 4 ure na dan, precej prostega časa, ter delo, ki mi odgovarja. Je pa tako, da sem si brez problema omislil nov avto, da mam za prihodnost poskrbljeno kr uredu.

Binance ti ponuja vezavo krypto valut. Stejking. Na banki denar samo stoji. Inflacija ga pa lepo požira. Če pa na binancah vežeš svoje kryptovalute, ti dajejo dividende v tisti valuti. Procenit so zelo visoki. In od tukaj meni že nek mescečni dobnos. Ampak moraš verjeti v kryptovaluto, da bo v prihodnosti več vredna kot danes. Kar za BNB ne dvomim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Endlich pravi:

A pripravljaš teren za nakup novega motorja?

Ne, to je predelikatno zame, starina kar gre in gre brez problemov pa še odgovarja mi. Bolj pametno bi bilo nov avto pa v teh časih sprememb ne vem, kaj je zakupit...hibrid, dizel, elektro... Še eno bajto bom verjetno kupil s trenutnim viškom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo se hvalt kok mamo no... Js mam pa 3 Ethre. Pa 30 Linkov. In 50 ade. Zj pa sam cakam, da zacne pokat na gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne obupat, sej bos hmal se 200 zgubil, pol bo pa na teb, a bos popustil in prodal al cakal nekaj let, da bos mel plus 20 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, vandrovec pravi:

Ne, to je predelikatno zame, starina kar gre in gre brez problemov pa še odgovarja mi. Bolj pametno bi bilo nov avto pa v teh časih sprememb ne vem, kaj je zakupit...hibrid, dizel, elektro... Še eno bajto bom verjetno kupil s trenutnim viškom...

Ce bi jaz imel za eno bajto viška, me kripto tudi ne bi zanimal ..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Tedybear pravi:

Ce bi jaz imel za eno bajto viška, me kripto tudi ne bi zanimal ..?

Bajte so od 20 k naprej...manj kot moped. Iščem nekaj v miru z zasebnostjo pa ni pomembno kje v Slo, lahko vikend, zidanica..., v naši regiji so sicer krepko dražje in težje za dobit. :)

Pa ne boste verjeli, danes sem kar 4 kriptovalute kupil. Upam, da me ne premami še kaj...enih 10 let me ne smejo zanimat...upam, da gesla ne pozabim :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!