Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 2 urami, jozitski pravi:

blede binance prejšni teden sm se registriral po 6ih dneh so mi potrdili račun.  kar se pa coinbase tiče lahko edino povem da mi mastercard konstantno zavrača nakazilo na coinbase

Od 4.1. začasno ne sprejemajo novih

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003773671

Jaz na coinbase direkt iz spletne banke nakažem, je naslednji dan že gor pa še manjša provizija je kot pri karticah 

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, CPU said:

Od 4.1. začasno ne sprejemajo novih

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003773671

Jaz na coinbase direkt iz spletne banke nakažem, je naslednji dan že gor pa še manjša provizija je kot pri karticah 

 

A proberes se kaksen drug post razen svojih?

Vceraj sem se registriral na Binance preko linka katerega sem objavil par postov nazaj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberem preberem, super če ti je uspelo. Jaz ne potrebujem, ker imam že nekaj časa račun, hvala za skrb :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gre kdo tele igrice na Bitconnect?

http://www.preberite.si/bitconnect/

torej daš denar v upravljanje robotom?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bitcoonect je ponzi shema. Tenutno delajo\imajo ICO. Verjetno za to, da bodo lahko poplačali "upnike". Jaz se je izogibam, ne bi šel v to niti pod razno. Sicer imaš kar nekaj videov na to temo. Tale je pa precej dober:

Sicer dopuščam možnost, da se motim. Sam so majhne. Je pa na tem trgu precej nategov. sam sem jih našel že kar nekaj. Previdnost ni odveč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9. 1. 2018 at 10:36 PM, skalar36 said:

...

Sicer dopuščam možnost, da se motim. Sam so majhne. Je pa na tem trgu precej nategov. sam sem jih našel že kar nekaj. Previdnost ni odveč!

Še sploh zdej, v času razprodaj ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 1. 2018 ob 22:36, skalar36 pravi:

Bitcoonect je ponzi shema. Tenutno delajo\imajo ICO. Verjetno za to, da bodo lahko poplačali "upnike". Jaz se je izogibam, ne bi šel v to niti pod razno. Sicer imaš kar nekaj videov na to temo. Tale je pa precej dober:

Sicer dopuščam možnost, da se motim. Sam so majhne. Je pa na tem trgu precej nategov. sam sem jih našel že kar nekaj. Previdnost ni odveč!

sem z večih naslovov dobil podobne informacije, kot si jih ti podal. Tenx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzrok?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

vzrok?

Verjetno regulativni pritiski (Južna Koreja, Kitajska) in s tem povezan o shit trenutek, ki je sprožil hitro odprodajo kripto kovancev pri vlagateljih. Precej podobno običajni korekciji na delniških trgih... s tem da tam pri par % padca ustavijo trgovanje da zagotovijo večjo stabilnost trga (oz preprečijo sesutje). Na kripto sceni je bolj kdor prej pogrunta in pride na vrsto ker mehanizmov za ustavitev trgovanja ni. Bomo vidli kaj se bo dogajalo v 2018. Državni aparati so opazili da se nekaj dogaja in bodo prilagodili zakonodajo oz obravnavo. Na dolgi rok bo tudi kripto scena ratala precej bolj dolgočasna in regulirana. Do takrat pa gasa in rodeo :panic:

p.s. seveda je to zgolj moje laično mnenje. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje laično mnenje je, da ko se bo začelo preverjanje porekla denarja, s katerim so se kripovalute kupovale, bo vse skupaj strmo padalo, saj bo, po mojem laičnem mnenju, povpraševanje padlo :huh: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste nekateri veseli, ko pada ker niste meli jajc da bi šli zraven? Al ste sam tipični slovenci?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

A ste nekateri veseli, ko pada ker niste meli jajc da bi šli zraven? Al ste sam tipični slovenci?

 

js mam samo svoje mnenje ... in ne .. nism fouš ... fajn je met bogate prijatle ... bolje bogate prjatle  kt reune :P

vsem privoščim, da maste velik denarja ... aja .. js nism tipičn slovenc, ker sem ćifur :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nism tebe mislu. Če maš pa bogate parjatle jih pa še men predstav, da mi posodjo za SX-a.  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, skalar36 pravi:

A ste nekateri veseli, ko pada ker niste meli jajc da bi šli zraven? Al ste sam tipični slovenci?

Jaz zgolj komentiram. In sem vesel če komu uspe kaj zaslužiti. Po imenu sem zelo tipičen Slovenec, po priimku pa bolj Hrvat. Menda sem zaradi tega že od nekdaj rahlo sumljiv :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko enkrat vlade začnejo razmišljat, da bi uvedle davek na kripto, to zame, pomeni, da bodo ostale med nami. Verjetno se bo pa volatilost umirila, posledično tudi rast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

A ste nekateri veseli, ko pada ker niste meli jajc da bi šli zraven? Al ste sam tipični slovenci?

 

v bistvu nisem vesel, sicer je res lahko posledica azijskih trgov, ki počasi začenjajo težiti rudarjem, pa tudi po visokih porastih nečesa, že statistika uči da bo tudi do padca nekoč prišlo, nato se bo pa zadeva stabilizirala, tako da sem celo jezen nase, ker nisem že prej kaj v tej smeri storil. In ja privoščim vsem, ki jih poznam da postanejo miljonarji, če ne drugega me boste lahko kavico pa vikiburger častili :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej če misliš vstopit, je trenutno odlična priložnost, da kupiš, če imaš favorita. Mogoče bo še kak dan padalo, vendar marca-aprila, bodo cene čisto drugačne. Ko sem vstopil v to igro je bil ETH 270$. BTC 3500$. NEO pa 24$. LTC 34$. Potem se je zgodil kitajski FUD. Takrat je v roku par ur padel market iz 170 milliard na 104 miliarde. Sem bil konkretno v izgubi. Danes mi je žal , da se takrat nisem bolj opogumil pa dokupil več, ker danes so cene drugačne-navzgor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice teh zal mi je, ker nisi kupil - ne vem, lahko bi ti bilo zal da si tudi se vec minusa dokupil.

Jaz sem probal s 50€ v ETH na Coinbase preko Mastercarda nahitro in dal v GDAX, teden nazaj, parkrat prehandlal do zdaj, pa jih je danes 75, vrednost 1ETH pa nekje na nakupni spet, ker pada. Vsakic sem prehitro kupil in prepozno prodal, pa kaj ces, ne mores vedet. Tukaj bi povedal, da mi je vseeno nekoliko vec do lastne strategije tradinga s kanckom gamblinga v smislu last second prilagoditvev (ce je cas za spremljat), in ne do najboljsih tradov, ki niso predvidljivi.

Nakazal bi not vec, pa ne vem a bi predlagal da pocakam Bitstamp verifikacijo (dober teden ze cakam), ali naj enostavno na GDAXu ostanem. V Bitstampu sicer vidim prednost zaradi XRP in grafe imajo mnogo bolj informativne. Ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, zan0088 pravi:

Kar se tice teh zal mi je, ker nisi kupil - ne vem, lahko bi ti bilo zal da si tudi se vec minusa dokupil.

Jaz sem probal s 50€ v ETH na Coinbase preko Mastercarda nahitro in dal v GDAX, teden nazaj, parkrat prehandlal do zdaj, pa jih je danes 75, vrednost 1ETH pa nekje na nakupni spet, ker pada. Vsakic sem prehitro kupil in prepozno prodal, pa kaj ces, ne mores vedet. Tukaj bi povedal, da mi je vseeno nekoliko vec do lastne strategije tradinga s kanckom gamblinga v smislu last second prilagoditvev (ce je cas za spremljat), in ne do najboljsih tradov, ki niso predvidljivi.

Nakazal bi not vec, pa ne vem a bi predlagal da pocakam Bitstamp verifikacijo (dober teden ze cakam), ali naj enostavno na GDAXu ostanem. V Bitstampu sicer vidim prednost zaradi XRP in grafe imajo mnogo bolj informativne. Ne vem.

Registriraj se na https://www.binance.com/ spet sprejema nove uporabnike, pa tam lahko kupiš ripple..in ostale valute....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!