Skoči na vsebino

Severna Koreja z motorjem...zakaj pa ne...


Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

To mene zanima in sem že gledal  kje bi lahko prišel iz Kazahstana v Kitajsko (mejni prehod) in kje bi lahko iz Kitajske prišel v S. Korejo ......s temi googl zemljevidi se ne znajdem in ne najdem mejnih prehodov in cest , @BIF  a imaš kaj več info  ali je to bil samo preblisk , ker me matra Kitajska , S. Koreja ali Indija, brez trajektov , letal itd v Ljubljani se usedem na moped in odpeljem do Kitajske .....

Hvala za kakšen info .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff....dobra tura. Ampak tokrat žal nimam koristnih informacij. Moji pogledi niso nikoli segli na Kitajsko in dlje proti Indiji in Koreji...

Tudi če bi po nekem slučaju v roku 2-3 let slučajno padel v "penzijo" je toliko željenih destinacij na seznamu, da me nič jugo in jugo-vzhodno od Mongolije ne zanima. Sorry stari...tokrat sem out s koristnimi informacijami. Se pa bom aktiviral, če boš dodal rižotarje na seznam in poiskal vse uporabne informacije iz mojih virov in ti jih z veseljem posredoval v obdelavo.

Je pa tako...seveda se da vse...veliko jih je potovalo tja, jih potuje in jih bo potovalo z motorjem v tiste kraje. Nič ni nemogoče. Čeprav mislim, da je ta varianta za kakšnega hitropotoznega kot si ti vseeno lahko malce prehuda. Ne mislim, kar se tiče vožnje...možni zapleti na tako administrativno kompleksnih in nepredvidljivih mejah, države, kjer je riž glavno živilo in vlada prikriti komunizem...kar se mene tiče....naj se jebejo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

To mene zanima in sem že gledal  kje bi lahko prišel iz Kazahstana v Kitajsko (mejni prehod) in kje bi lahko iz Kitajske prišel v S. Korejo ......s temi googl zemljevidi se ne znajdem in ne najdem mejnih prehodov in cest , @BIF  a imaš kaj več info  ali je to bil samo preblisk , ker me matra Kitajska , S. Koreja ali Indija, brez trajektov , letal itd v Ljubljani se usedem na moped in odpeljem do Kitajske .....

Hvala za kakšen info .

Sej ne vem,a bi te jemal resno al ne?   :hmm: Utrgan se že lih prov,sam iz LJ do Kima......:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj kaksnega od modelov, kateri so ze bili z motorjem v Severni Koreji. Jih je kar nekaj...

https://worldbybike.com/category/gulag-road/

http://www.advpulse.com/adv-videos/heres-what-its-like-riding-adventure-bikes-in-north-korea/

Bicilisti tudi znajo kaksno povedat: https://www.uritours.com/tours/north-korea-bike-tour/

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!