Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Bg
      Misliš da bi to dejansko prepričalo katerega od poslancev? Ne razumem najbolj namreč zakaj... 🙄     No, glejte pobje. Moje mnenje o predlogu zakona sem povedal; sicer se je vmes rahlo spremenilo zahvaljujoč vašim razlagam in utemeljitvam, ampak se mi še vedno zdi bolj nevarno kot pa ugodno za motorista.   Ker pa ste mi na dober način tudi povedali, da kdor splitat noče, pač naj ne splita, ne glede na zakone, in imate popolnoma prav, jaz pa želim tistim ki v idejo verjamete omogočit to da jo spravite kolikor daleč je pač možno, bom jutri v času malice skočil na občino si urediti sigenco, in bom tudi predlog izpolnil in podpisal.   Da ne boste rekli da samo serem po forumu in nabijam.   Želel sem samo predstaviti svoj pogled in svoja stališča.   Imate pa prav - v nobenem primeru jaz osebno ne izgubim čisto nič. Tako da raje podprem kot pa pljuvam in zavračam.   Lp, Bg
    • maus
    • Akito
      ...biba leze...biba gre...... 20190916_165023.mp4
    • Vito23
      Evo 12500km na a41. Danes menjane z michellin anake adventure. Guma je odlična se drži ampak v moji glavi ni več miru k tako gledam 😉 Neki mesa je še ampak zakaj bi izival usodo, ce mam ze druge doma 😎
    • J.a.m.e.s
      Razgovor za službo v javnem sektorju. Direktor: "In kako to, da ste se odločili za nas?""Ah dej oči ne zajebavaj! 
  • Similar Content

• Roman AT
      By Roman AT
      2. Srečanje Lastnic in lastnikov Africa Twin motorjev, 25.05.2019 v Slovenski Bistrici.

• gtgs
      By gtgs
      Še nikjer nisem zasledil te teme, če pa slučajno že kje obstaja, prosim moderatorja, da jo pravilno umesti.
      Včerajšnja popoldanska vožnja se je malo zavlekla ...

Ne hodi v gozd brez motorke!

• BIF
      By BIF
      Fantje na dveh kolesih to že obvladajo. Čas je, da še "traktoristi" poizkusimo....
      http://www.goeasttour.com/
    • marins
      By marins
      Zdravo,

kot sem že prebiral forum, se na žalost strinjam z vsem napisanim glede "ne"kvalitete kitajskih ATV-jev.

Kupil sem kitajski ATV 50ccm s centrifugalno sklopko (beri: zadeva je nova - manj kot 1 mesec star), na žalost se pa sine bolj malo vozi zaradi nenehno strgane vzmeti v sklopki.

Iz servisa mi nenehno pošiljajo nove vzmeti, vendar se po cca. 15min. vožnje le-ta strga. Ker sem že malo obupal nad zadevo, tamal si pa zelo želi obdržati štirikolesnika, me zanima, če se da zadeva rešiti na kak način? Zakaj se vzmet trga?

Ima kdo podobne izkušnje. S štirikolesnikom se od časa nakupa ni peljal več kot 2 ure, zaradi servisiranja.

Hvala za odgovore.

Lep pozdrav,
      Marin.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!