Jump to content
  • Sign Up
  1. Quest

Quest

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• a79
      Ti to resno?  Men se tud zdi, da se je Rossi nekam hitr predal ob keglanju.... Sicer pa so po keglanju odreagiral po svoje, Vinales bi najrajs 99 ubil, Dovi se še ni zavedal, kva se je zgodil, Rossi pa je skomignil z rameni in si mislil - to je dirkanje...  
    • spuzvica
      Ima morda kdo kaksne izkusnje? Predvsem ciljam na adventure model... Kje kupiti?
    • ukica
      Ja, res res. Ne to nisem jaz.. imam revit kombi, ter shark belo/rdeco/modro celado.. pa ponavad ruzak   Tuna ima pa rdec/zelen/crn in malo bez zadek  
    • ftp
      Danes nekako prosti dan na Kosu. Ogledi, kopanje,... Zanimiv otoček, grško neurejen, z lepimi plažami in vetrom. Aja, pa še to,... naš dež, ni ga bilo dosti, so se pa kaplje le prikazale, na srečo zvečer in kratko.
    • Vito23
      Vikend vftisi 😁 cca 600km se je nabralo.Motor ima že 7000km pa ga nimam se dva meseca 😱😉👍
  • Similar Content

• Roman AT
      By Roman AT
      2. Srečanje Lastnic in lastnikov Africa Twin motorjev, 25.05.2019 v Slovenski Bistrici.

• gtgs
      By gtgs
      Še nikjer nisem zasledil te teme, če pa slučajno že kje obstaja, prosim moderatorja, da jo pravilno umesti.
      Včerajšnja popoldanska vožnja se je malo zavlekla ...

Ne hodi v gozd brez motorke!

• BIF
      By BIF
      Fantje na dveh kolesih to že obvladajo. Čas je, da še "traktoristi" poizkusimo....
      http://www.goeasttour.com/
    • marins
      By marins
      Zdravo,

kot sem že prebiral forum, se na žalost strinjam z vsem napisanim glede "ne"kvalitete kitajskih ATV-jev.

Kupil sem kitajski ATV 50ccm s centrifugalno sklopko (beri: zadeva je nova - manj kot 1 mesec star), na žalost se pa sine bolj malo vozi zaradi nenehno strgane vzmeti v sklopki.

Iz servisa mi nenehno pošiljajo nove vzmeti, vendar se po cca. 15min. vožnje le-ta strga. Ker sem že malo obupal nad zadevo, tamal si pa zelo želi obdržati štirikolesnika, me zanima, če se da zadeva rešiti na kak način? Zakaj se vzmet trga?

Ima kdo podobne izkušnje. S štirikolesnikom se od časa nakupa ni peljal več kot 2 ure, zaradi servisiranja.

Hvala za odgovore.

Lep pozdrav,
      Marin.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!