Skoči na vsebino

TET - TRANS EURO TRAIL


Ni3ous

Priporočene objave

Just now, Ni3ous said:

Jutri gre Transeurotrail (TET)  page v "eter"

 

Tako da se o odprlo nekaj novih možnosti za vse avanturistične enduraše, komur trasiranje ni povsem domače.  

Kot naročeno ravno jutri štartam na solo trip odvozit balkansko tranzverzalo TET. Cca 2500 km od tega 85% offroada  iz SLO, preko HR, BiH, MNE v Albanijo in do Grčije. Planinske tranzverzale, jezera, nacionalni parki... same lepote, odročni kraji... Upam da  zdrži tehnika... in tudi jaz.  Se kaj javim, če bo možno.

 

Hvala za informacijo! Še kako bo prišlo prav In veliko sreče na turi, upam na kake slikce ^^ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Ni3ous said:

Super! Odvozite jo in reportirajte.

Sem prepričan, da vam bo všeč. 

 Prosim ne uporabljat trekov v večji grupi od 3-4 motorjev.  Izpade precej bolj agresivno in tako zgubimo možnost vožnje po dobrih odsekih v prihodnje zaradi hude jeze mimoidočih ali pa lastnikov.

Report bo, več kot 4 motorji pa definitivno ne bojo.

 

Velik sreče na poti v GR. 

Report ! 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous :OK: in SREČNO in nadejamo se poročil/foto materjala 

Popravljeno . Popravil gsxf750
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 6. 2017 ob 10:20, Ni3ous pravi:

Jutri gre Transeurotrail (TET)  page v "eter"

5940ef99f32bd_Breznaslov22a.thumb.jpg.1e8c0a2ebeb54ba11ea912a71141b56e.jpg

 

Na spisku bodo brezplačni  treki za vse države evrope

5940efcb5717c_Breznaslovd22a.thumb.jpg.6a3b0192ac26ac35a898db7b20a01263.jpg

 

fdwsd.thumb.jpg.8b459b0becfd97c02fa5a48a8023518e.jpg

 

Tako da se o odprlo nekaj novih možnosti za vse avanturistične enduraše, komur trasiranje ni povsem domače.  

Kot naročeno ravno jutri štartam na solo trip odvozit balkansko tranzverzalo TET. Cca 2500 km od tega 85% offroada  iz SLO, preko HR, BiH, MNE v Albanijo in do Grčije. Planinske tranzverzale, jezera, nacionalni parki... same lepote, odročni kraji... Upam da  zdrži tehnika... in tudi jaz.  Se kaj javim, če bo možno.

Je zadeva že online?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa so pogledi, ki jih iz asfaltne steze ne vidiš ... razen določeni osebki na MS ... fenomenalne slike! RESPECT!

Popravljeno . Popravil boych
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Ni3ous pravi:

Zaključil sem z voznjo po TET - Balkans section. 

Trek je fenomenalen. In spodbujam da si ga zada odvozit še kdo in odide na nepozabno avanturo!

Pa zahtevnost terena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@poggy na 2500 km poti in 85% offroad srečaš vse možne terene in zahtevnosti. Z težkim motorjem bi izpustil vsaj Lure park v Albaniji, ki je sedaj še bolj jeba.

@Bambi treke boš dobil na internet strani www.transeurotrail.org. Če se ti mudi in bi šel preden gre stran v "live" pa javi in ti pošljem treke.

@NAČO correct, tle smo spali.

Evo že na trajektu proti domu. 

Sem omenil da je Ksamil plaža lepa? Najbrž bel pesek does the trick.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo dedec...respect za avanturo. Tak to delajo tisti iz pravega testa.

Upam, da v prihodnjosti zberem jajca za kaj podobnega.

Še en krat....globok poklon....!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 22. 6. 2017 at 2:09 PM, poggy said:

Pa zahtevnost terena?

Na cca 2500 km, ki je 85% offroad čez cel balkan prideš na vse mogoče nivoje zahtevnosti podlage.  Blato, luže, prečkanje rek, razsuto kamenje, udarne jame, travniške potke, kolovozi lepi makadami, slabi makadami, vožnje ob prepadih... you name it... ipd... od zelo tekočih odsekov z 130 km/h do odsekov za katere rabiš eno uro za 10 - 15 km. Več je teh slednjih, ker povprečna hitrost je bila okoli 25 km/h vključno z ustavljanjem, slikanjem, malicami, druženjem z ljudmi, pa menim da sem ga sicer kar hitro pičil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ni3ous Eno vprašanje glede TET balkanski del. Kako je kaj z bencinom? Kakšen je mininmalen doseg, ki ga motor potrebuje od ene do druge bencinske na trasi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 30. 6. 2017 at 3:52 PM, miklavc said:

@Ni3ous Eno vprašanje glede TET balkanski del. Kako je kaj z bencinom? Kakšen je mininmalen doseg, ki ga motor potrebuje od ene do druge bencinske na trasi? 

Če hočeš ostat na treku ves čas, potem je potreben doseg 250 km. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej če jaz napišem kje sem vozil proti Ljubljani in dam gor še karto poti.......me lahko vsak ki tam pade ali ima karambol toži!!?????????????

Ne povem nikoli več kje sem bil!

Tak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, bambi61 pravi:

Torej če jaz napišem kje sem vozil proti Ljubljani in dam gor še karto poti.......me lahko vsak ki tam pade ali ima karambol toži!!?????????????

Ne povem nikoli več kje sem bil!

Tak!

Nah, ti kot navaden Janez Prostak lahko objaviš trek. Če pa se gre za organizirano skupino, ki sistematično objavlja treke... se pa tudi v pravnem smislu lahko obravnava drugače. Te stvari je najbolje urediti vnaprej. Ko ti enkrat advokati visijo za vratom, je jeba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večino Slo tracka sem odpeljal in ni kaj posebnega, z drugimi besedami dolgčas skozi gozdove, brez razgledov in kakih posebno lepih poti. Par povezav bo tudi treba urediti, ker poti ne peljejo nikamor. Nasploh ni dobro, da dela pot ena oseba, moralo bi jih biti recimo vsaj pet iz različnih koncev Slovenije, z različnimi motorji in različnimi znanji enduro vožnje in potem sestaviti neko res zanimivo pot. Ker je pri nas toliko gozdnih poti, se da sestaviti težje, kakor tudi lažje odseke okoli za tiste z večjimi in otovorjenimi motorji. Slovenija s to potjo izgubi veliko, kljub potencialu, ki ga taka pot preko naše dežele ima. Zopet bo postala samo transfer za priti do boljših odsekov v tujini, kot je itak že v turističnem smislu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!