Skoči na vsebino

TET - TRANS EURO TRAIL


Ni3ous

Priporočene objave

pred 4 minutami, jskrablin pravi:

Bo treba enkrat it. Po takem sam gas, pa lepo postran pa počez :OK:

so mestoma kljuke kar dobro zaprte in strme, fisheye goproja uniči občutek dejanskega prostora.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj je za upoštevat: bože ne daj, da se kaka kostolomija zgodi gor!

Na gori sem bil solo, le ti si dobil sms (oddaljen 300+ km zračne linije), kje se trenutno potepam, nikogar nisem srečal to popoldne. 900 višinskih metrov nižje je bilo sicer par vikendic, a s posadko mogoče ena ali dve. Rešilec ni variante, da se gor prpele, le heli je opcija. Ne vem sicer kakšna je dejanska praksa s heliji v Bosni. Mogoče Ni3ous razpolaga s kakimi informacijami. Zato sem bil posebej previden.

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, AJ said:

Jutri imam namen prevoziti slovenski del TET (ali vsaj del). Se ima kdo zeljo pridruzit?

Žiu

Imam isti plan za v torek - jutri mi pa ne bo poratal k me je oklestila bolezen. 

Javi kaka je steza.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem prestavil na torek, ker nisem uspel pripraviti niti motorja niti navigacije. Trenutni plan je zgodaj zjutraj po AC do Unca in nato na TET proti Z/S

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous vrhunsko, le piši...za takšn solo trip moraš biti pa precej izkušen in samozavesten...kar ne dvomim, da si...kar nadaljuj...

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ni3ous :yea2: To pa je avantura  :worship:  Tisti tuneli nad Karlobagom so me spomnili na III. KLE meeting pred leti, smo se vozli tam okrog :D

Super ideaja glede šotora :) imam pa morda samo en varnostni nasvet. Kaj ko bi motor s kakšno vrvico in klinom privezal v kontra smeri šotora (rdeče črte). Nebi blo najbol prijetno, da sred noči slučajno motor nate pade.  

20170615_204845.thumb.jpg.d168f284210c6b1f91a83b58f4fe7b5e.jpg.db19c8f2d40c88313f202ab986d5a923.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!