Skoči na vsebino

TET - TRANS EURO TRAIL


Ni3ous

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Živjo,

za vikend (sobota, nedelja) nameravamo odpeljati del tracka TET Slovenija. Verjetno nekje od Nanosa pa do Petrine. Mopedi, 2xKTM ADV (990,950) na E07 in Scorpion rally STR, XT660R in AsiaWing 450... Načeloma bo tempo lagani, ker bo zame in za nekatere prvič. Je fino, da se ognemo katerega odseka? in ali je ta del trase OK za nekje pol sobote in pol nedelje? 

Hvala za kakršnekoli info ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem delu, ki ga nameravate prevoziti je le en del, ki je malenkost zoprn za težje motorje. Sploh, če niste ravno doma na slabih podlagah. Ko se boste spuščali z Nanosa, nekje track zavije desno in navzdol z makadama. Ta del do Predjame je mestoma težji. Še najslabše je verjetno ravno pred Predjamo.

Tega se lahko ognete enostavno tako, da nadaljujete po makadamu. Malo glejte navigacijo. Od Predjame dalje pa ni nič težkega. Ne poznam pa povsem zadnjega dela, ker je aktualni track sedaj spremenjen. Stari je imel na koncu kar težak odsek.

Pa še to: od Nanosa do Petrne z lahkoto v enem dnevu pa vam bo še ostalo dovolj časa za transferje. Brez, da se vozite po temi.

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 11. 2019 ob 9:28, Dimen pravi:

Danes sem objavil video mojega potovanja po Hrvaški:

 

Bravo... zelo lepi posnetki. Sem spet kupil napačen motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Ob 29. 11. 2020 ob 18:22, HyperJack pravi:

Kakšni plani za 2021?

Bosna: Šatorsko jezero, jezero Župica, veliki Vitorog, Lukomir

pa ko odprejo jadranko na Velebit, itak bo že pomlad takrat, ko bodo odprli

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Za "žmigavc" sekundni in izolir trak (pomaga če ga učvrstiš z "vezico" (porineš skozi, natakneš "glavo" od druge vezice, zategneš, mora pa biti vezica dovolj velika, da se zatakne, porežeš viške)) . Za sedež pa pomaga, če ga zamenjaš s sedežem letnik 2012 in novejši, še vedno ni idealen, je pa malo debelejši in "podaljša" čas predno ti otrpne rit.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa v soboto odpeljal etapo slo Tet v Smeri Petrina(cro meja)-Kočevska Reka. Za razliko od dela Podnanos - Kočevska reka, je blo mal bl zoprno, več krajših blatnih odsekov in en strmejši tik za vasjo Podlesje, kjer sem moral obrnt, ker ni šlo in sem naredil obvoz. Morda je kriva kontra smer, da ni šlo u klanc (prosim mnenje) ali pa moje 50/50 gume. Jebiga jaz mojo afriko ujčkam in če samo zgleda, da se lahko uleže na bok, cviknem in grem okrog.

Me pa firbec matra kak je del od Italijanske meje do Podnanosa? V katero smer se ga maj lotim, da bo lažje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2021 ob 15:30, Dagobert pravi:

Jaz sem pa v soboto odpeljal etapo slo Tet v Smeri Petrina(cro meja)-Kočevska Reka. Za razliko od dela Podnanos - Kočevska reka, je blo mal bl zoprno, več krajših blatnih odsekov in en strmejši tik za vasjo Podlesje, kjer sem moral obrnt, ker ni šlo in sem naredil obvoz. Morda je kriva kontra smer, da ni šlo u klanc (prosim mnenje) ali pa moje 50/50 gume. Jebiga jaz mojo afriko ujčkam in če samo zgleda, da se lahko uleže na bok, cviknem in grem okrog.

Me pa firbec matra kak je del od Italijanske meje do Podnanosa? V katero smer se ga maj lotim, da bo lažje.

Tako, kot piše začetek Učja, konec Petrina in v to smer je najlažje, kontra se vedno matraš? v četrtek prevozil del do Podnanosa brez problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Manjka mi prah, blato,... je kdo za kakšen Slo izlet po znanih in neznanih offroad cestah? Petek štart, nedelja domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol se jaz sekiram pred odhodom na trip če ni vse tipitopi :D

 

David Meier je postavil/-a vprašanje glD3OdG7Tak.png v skupini Trans Euro Trail (TET).

 
Im currently in norway after a long trip and my rear sprocket is pretty much dead..does anyone know a shop near kristiansand oder stavanger where i can replace the whole kit? Bike is a honda Transalp PD 10
217546636_4589877884378847_3529876232377320265_n.thumb.jpg.4ac5cc74aeed4d7060c58d3e129bcfd5.jpg
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!