Skoči na vsebino

TET - TRANS EURO TRAIL


Ni3ous

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni, 

upam da pišem v pravo temo (novinec na tem forumu). V toplejših pomladnih mesecih načrtujem par dnevni izlet po naši prelepi Sloveniji, mogoče še do Hrvaškega velebita. Želel bi advendure turo po legalnih goznih poteh, šodru, občasno blatu, vglavnem stran od avtoceste. Nekega tehnično zahtevnega terena bi pa se izognil, saj sem še pred dvema letoma vozil maxi skuterja. Na transeurotrail.org sem pregledal ture, ki se začnejo na gorenjskem, jaz in moj xt pa prihajava iz štajerskega konca. Bi mi kdo pomagal pri turi? Na pot odhajam sam, spal bi v šotoru. Vsem bom hvaležen zelo hvaležen za pomoč.

 

Tukaj pa še prilepim moj PONOS!

 

271590974_1362314547572633_2693534681145033247_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda si lahko pomagaš s trackom GEM 2019

KLIK

Pa še opozorilo: Tista zanka na daljši verziji pod Uršljo goro je bila letos neprevozna zaradi električnih pastirjev pa tudi sicer je bolj mejno legalna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Malrup said:

Pozdravljeni, 

upam da pišem v pravo temo (novinec na tem forumu). V toplejših pomladnih mesecih načrtujem par dnevni izlet po naši prelepi Sloveniji, mogoče še do Hrvaškega velebita. Želel bi advendure turo po legalnih goznih poteh, šodru, občasno blatu, vglavnem stran od avtoceste. Nekega tehnično zahtevnega terena bi pa se izognil, saj sem še pred dvema letoma vozil maxi skuterja. Na transeurotrail.org sem pregledal ture, ki se začnejo na gorenjskem, jaz in moj xt pa prihajava iz štajerskega konca. Bi mi kdo pomagal pri turi? Na pot odhajam sam, spal bi v šotoru. Vsem bom hvaležen zelo hvaležen za pomoč.

 

Tukaj pa še prilepim moj PONOS!

 

271590974_1362314547572633_2693534681145033247_n.jpg

Pa mal bolj oreng gume gor ;) Jim bos zelo hvalezen ob pravih trenutkih!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Malrup pravi:

Pozdravljeni, 

upam da pišem v pravo temo (novinec na tem forumu). V toplejših pomladnih mesecih načrtujem par dnevni izlet po naši prelepi Sloveniji, mogoče še do Hrvaškega velebita. Želel bi advendure turo po legalnih goznih poteh, šodru, občasno blatu, vglavnem stran od avtoceste. Nekega tehnično zahtevnega terena bi pa se izognil, saj sem še pred dvema letoma vozil maxi skuterja. Na transeurotrail.org sem pregledal ture, ki se začnejo na gorenjskem, jaz in moj xt pa prihajava iz štajerskega konca. Bi mi kdo pomagal pri turi? Na pot odhajam sam, spal bi v šotoru. Vsem bom hvaležen zelo hvaležen za pomoč.

 

Tukaj pa še prilepim moj PONOS!

 

271590974_1362314547572633_2693534681145033247_n.jpg

srečno vožnjo. V skrajnem primeru obrneš. Veliko napisanega o začetkih je tule:

tema primerna za vsekakršen čvek o vožnji zunaj asfalta, od opreme, motorja, gum, relacij.

Za začetek predlagam trening okrog lastnih koncev, namreč ob AC je veliko makedama, ob njivah so povezovalne poti, med vinogradi tudi. Fantastično se za učit...nekaj informacij pa ti lahko poda youtube v stilu how to...

od drže, tehnik itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Krasne fotke! Isti vikend sem ubral enako pot, le v kontra smer. Dol po novem TETu, nazaj gor pa po starem. Pravtako s postankom v Željavi. Na snežnem odseku sem verjetno bil nekoliko pred vama, saj v tistem globokem snegu nisem opazil nobenih kolesnic. Po prebranem zgoraj (2 uri za 1 km), sem pa zelo vesel, da sem točno tam obrnil in šel nazaj po drugi poti. Bil sem sam, zato nisem hotel rinit naprej po snegu z glavo skozi zid. :) 

 

 

SING0269.JPG

Popravljeno . Popravil Unikat555
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva prvi dan naredila samo 350km drugi dan nazaj pa 550km cca

Spala sva v Gračacu, apartment ADA, 40EUR za dvoposteljno sobo in dve osebi(so na bookingu), prijetni gostitelji v vaškem vzdušju, domača jajca in slanina za zajtrk, gazda rad z rakijo počasti, če je večja najavljena skupina bo na željo tud roštilj zaverglal... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 5. 2022 ob 13:17, HyperJack pravi:

Je kdo za TET Bosna?, črna gora..?

s kolegom mava zmenjeno zacetek avgusta BIH, CG in ALB, kdaj si mislil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Qay pravi:

Matr bo vroče. LP iz tople Albanije

verjamem, vseeno boljse to kot morebiten sneg vrhovih BIH in CG v juniju, res ne maram obracat :D 

Uzivej, slik in kakega napotka oz povzetka stanja v shqiptarji bomo seveda veseli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Jaz obesim zadaj le roll bag ter tank torbo. Ko sem napolnil in zvagal sem tam-tam  blizu 50 za 10 dni. Hitro se napolni. 🤪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Loba pravi:

Vse kar sem imel, sem rabil; Mala mehanična torba, 2 x zracnice, zr. kompresor, 5 l vode, torba s hrano, posoda za kuhanje, koher, bombica, toaleta, nahrbtnik, powerbanki, gopro oprema, helios stolcek, sotor, blazina, lucka, .....ma to se nabere, v skupini se pa predmeti lahko porazdelijo. 

4DF3FFC2-F353-4544-BD72-FD6FF39D240F.jpeg

AC2A89AC-5CD1-4D8E-8282-ABBCFA8086DD.jpeg

super zapis hvala, ko bi le bilo več takih objav. Z veseljem pogledam slike in preberem relacije, sploh ko zadnji koščki neokrnjene narave tako hitro izginjajo oziroma je vedno več prepovedanih cest.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!