Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      Pinterest  /  coffee - break  /  👍
    • Akito
    • smasher
      Vse je odvisno od pameti, če se imaš za zrelega človeka boš v avtošoli na cca 80konjih, torej če greš pol na 100 konjev je isto nevarno kot prej.  Zase in še kakšne začernike, občasne motoriste.. (torej manj kot 3000km letno) je dobro met "bolj švoh motor" ker sigurni kdaj kej zajabeš in kakšne take zadeve so maljce bol prijazne do napak.  Če se pa odločiš da je motor glavni hobi in prva ljubica pol je pa čisto vseeno, so vsi naseti zaman, vzel boš tisto ki te... (kar koli pač), pa če ri ho delalo mravlince v roki od vibracij, al pa bo res nekomot za dolge vožnje, samo nasmešek bo pomemben.  Jaz sem si od takrat ko sem prvič videl monstra vedno želel monstra, pol sem šel nekaj let nazaj na testno vožnjo na Ducati days v NG, s takim kot ga je prej Roger omenil in sem šel domov zlomljenega srca... Nikakor se nisva mogla ujet.  Tako da najdi tisto kar ti paše, zavedaj se da te cesta mimogrede zajebe, ampak uživaj.  Stroški z motorjem so lahko nizki če nimaš 2 levih rok, olje, filtri, zavorna, ploščice, tudi vilice, se da vse rešit doma. Za občasne težave ali štelanje ventilov pa tudi ni takonna gosto.  Jaz plačujem zavarovanje in cestno takso, za prevozit 3 rezervarje letno, že samo obrisat prah iz motorja in priključit vzdrževalec akuja včasih polepša dan 😂
    • maus
    • VS800
      BI šu pa nimam cajTA
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!