Jump to content
  • Sign Up
  1. BIF

BIF

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Whiskey
      Sem mislil karto CNEUNTU 2021.10, gmap verzijo. Da si naložim v PC in izvozim img v gps.
    • Guest RubenSmaph
      Pozdravljeni, prijatelji! Rad bi delil veselje s tabo! Komaj čakam!Pravkar mi je zapustila mlado dekle, Julio. Spoznala sva jo na gradbišču. http://gg.gg/summergirls . Odlična stran za klepetanje in zmenkarije. Če se prijaviš preko moje zveze, bom dobil bonus. Kar mi bo pomagalo, da ne bom imel več dostopa do računa. Želim vam veliko lepih deklet!
    • BRANE
      Sem pelal versisa 1100 malo.  Lepo se pelje,  ne čuti člouk teže,  agregat perfekten,  lahko vozi v 6. Od 50 pa do konca.  V ovinke lepo pada,  vetrna zaščita ok.  Motijo me premajhne številke na digitalnem šteucu,  neke čudne vibracije v nekem območju vrtljajev.. Sicer minimalne,  ampak so.  Sedež bi lahko bil boljši,  širši. Lowcoast elementi na njemu (menjalna tačka,  bremza...).  Afrika 1000 mi je kljub precej švohnejšemu in bolj cukajočemu agregatu boljša izbira (glede na mojo enduro naravnanost). Vseeno lahko komot rečem,  da je versys 1000 zelo dober motor-  za razliko od 650 tke. 
    • RobiRoberto
      Ker sem bil na Lošinju že veeelikokrat  , na Lastovem pa še nisem bil  , bom letos kampiral kar na Lastovu ...  
    • smasher
      Lahko da je "narava" vidla kako lepo je bilo če to vrsto razvitih opic malo upočasni ali zmanjša gostoto. Če pomislimo, pi prvem mesecu karanten po svetu so ponekod zginli veliko oblaki onesnaženja, živali so se sprehajale po mestih, čebele so mabrale ogromno medu...  Planet ima nek svoj sistem miljone let, tudi ta "razvita opica" dela večje sranje šele zadnjih 300 let recimo, prejšnje civilizacije so živele kar ekološko.  Pa prišla kakšna poplava, al pa kuga ali so se med sabo poklali al kaj podobnega... tako da čas je da se soočimo z realnostjo, v bližnji prihodnosti zna prit en "večji reset", lahko je to tudi pou miljarde ljudi... Samo vprašanje al se bomo sami klali al bo narava poskrbela da se malo to uredi.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!