Skoči na vsebino

Kaj pa film?


lucif3rka

Priporočene objave

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Lolita je knjiga veliko boljša kot film.

Narcosa še nisem gledal, priporočam pa The Wire. Nasplošno so mi serije veliko boljše kot filmi, zadnje čase snemajo take bedne filme da bi si žile rezal.

The wire je res kul. Narcosa sem se otepal, ker sem bil nekako preprican da bo svar posneta u stilu gangsta videospotov. Babe pa droge pa droge pa babe pa bling bling bling...nic od tega. IMO Super serija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Arzen said:

Lolita je knjiga veliko boljša kot film.

In tako je v 99,8%.......

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od serij sta najboljši Game of thrones in Breaking bad, obe vrhunski. Od komedij zmaga Seinfeld.

Drugače pa gledam filme vseh žanrov. Preferiram drame, resnične zgodbe in trilerje, akcij ne maram, komedij in grozljivk pa itak več ne vedo narediti. Solze v očeh pa imam že pri prvem malo bolj čustvenem prizoru. :blush: Ni pa boljšega, če se na koncu zgodba obrne na glavo ali pa ostaneš "razcepljen".

Nazadnje sem gledal Demain Tout Commence, ampak to je francoska različica meksikanskega filma No se aceptan devoluciones oz. Instructions Not Included. Slednjega toplo priporočam, morate pa pogledati film do konca, da vam bodo stvari jasne.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 10. 2017 ob 16:34, Roger G. Jagger pravi:

.................................................................................................

Vse priporocam.....se bom se kaj spomnil.....

 

lp

 

a partizanskih nić :eek:

Sutjeska, Neretva, Mirko i Slavko, Oprosti mi pape :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Arzen pravi:

Lolita je knjiga veliko boljša kot film.

to si pa tko reku, kot da je knjiga Magisterij vožnje (al kako že gre naslov) boljši od vožnje v živo po Jadranki :huh: 

aja .. kakor za koga :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Andrejcer said:

 

Nazadnje sem gledal Demain Tout Commence

 

Me je razocaral.....

GOT top!

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, maus pravi:

to si pa tko reku, kot da je knjiga Magisterij vožnje (al kako že gre naslov) boljši od vožnje v živo po Jadranki :huh: 

aja .. kakor za koga :jezik: 

 

:hmm: nit ne. Reku je da je kniga magisterij bolsa od videoposnetka voznje.  Oboje je ful bols od zapora, kamor te Lolita spravi  upraviceno spravi

Knjiga Vs. film, po moje, tisto kar prej vidis.  Ce preberes knjigo, si pri filmi razocaran, ker predlogi niso sledili tako kot bi mogli....

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Me je razocaral.....

Mene tudi, zato sem po filmu bil vesel, da sem že prej pogledal Instructions Not Included.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, maus pravi:

a partizanskih nić :eek:

Sutjeska, Neretva, Mirko i Slavko, Oprosti mi pape :huh: 

Boško Buha zmaga, pa Odpisani :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Cartman pravi:

 

:hmm: nit ne. Reku je da je kniga magisterij bolsa od videoposnetka voznje.  Oboje je ful bols od zapora, kamor te Lolita spravi  upraviceno spravi

Knjiga Vs. film, po moje, tisto kar prej vidis.  Ce preberes knjigo, si pri filmi razocaran, ker predlogi niso sledili tako kot bi mogli....

Ponavadi je tako ja, recimo sem bral knjigo Rambo, noro dobra, padeš dobesedno v kakrakter, je pa tudi precej drugačna od filma, ki sicer ni slab.

Po mojem knjiga dovoli več interpretacije zgodbe in ima zato večjo širino od filma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že gremo serije: Six feet under (drama), Doctor Who (scifi komedija), Mr. Robot (drama?), Rick and Morty (animirano, scifi, komedija? :P), The Leftovers (drama), Orphan Black (scifi drama), Farscape (scifi komedija), Westworld (scifi drama), Fringe (scifi, drama, kriminalka), bolj splošno poznane pa Supernatural, Breaking Bad, GoT seveda, kak Lost, Star Trek v vseh verzijah, ipd. 

Od filmov mi je pa eden boljših še vedno The Beautiful Mind, pa tudi The Number 23, kjer se Carey res izkaže, glede na to, da je izven svojih "običajnih okvirjev".

 

 

13 minutes ago, DAMI34 said:

Ponavadi je tako ja, recimo sem bral knjigo Rambo, noro dobra, padeš dobesedno v kakrakter, je pa tudi precej drugačna od filma, ki sicer ni slab.

Po mojem knjiga dovoli več interpretacije zgodbe in ima zato večjo širino od filma.

Meni se je vedno zdelo, da so filmi (po knjigah) nekako bolj za širšo javnost, pa zato vedno manj poglobljeni kot knjige, ki so bolj za tiste resnične ljubitelje zgodb, kjer se res lahko potopiš v karakterje in interakcije.

Popravljeno . Popravil lucif3rka
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Ponavadi je tako ja, recimo sem bral knjigo Rambo, noro dobra, padeš dobesedno v kakrakter, je pa tudi precej drugačna od filma, ki sicer ni slab.

Po mojem knjiga dovoli več interpretacije zgodbe in ima zato večjo širino od filma.

Rambo je tko k kšn dobr fajn pekoč čili con carne. Na začetku v ustih vse top (Rambo 1), drug dan maš pa eksplozivno drisko (vsi naslednji Ramboti).

Drgač sm si pa včeri tole prvošu po parih letih: http://www.imdb.com/title/tt0087843/

Leone je pač majstr, se splača pogledat praktično vse kar je zrežiral. Morricone pa itak eden in edini.

Ampak obvezno gledat tole verzijo v linku (3h48min), še bolš pa uno ki ima runtime 4h11min, kjer so dodali še ene scene.

Serije: Band of Brothers in pa The pacific, The Sopranos, Westworld, True detective (1. sezona), GoT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Xebec pravi:

Rambo je tko k kšn dobr fajn pekoč čili con carne. Na začetku v ustih vse top (Rambo 1), drug dan maš pa eksplozivno drisko (vsi naslednji Ramboti).

Drgač sm si pa včeri tole prvošu po parih letih: http://www.imdb.com/title/tt0087843/

Leone je pač majstr, se splača pogledat praktično vse kar je zrežiral. Morricone pa itak eden in edini.

Ampak obvezno gledat tole verzijo v linku (3h48min), še bolš pa uno ki ima runtime 4h11min, kjer so dodali še ene scene.

Serije: Band of Brothers in pa The pacific, The Sopranos, Westworld, True detective (1. sezona), GoT

namerno sem navedel, neko klasično akcijo, ki jo pa knjiga vsaj 10x preseže. Pa že film Rambo1 je 10x boljši od današnjih akcij.

Recimo kar zadnje čase snema B. Willis, pa Šwarce...očitno samo še posojajo svoja imena, pa denar pade, za kozlat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej schvartzi n co pac snemajo parodije.  Norris in Segal sta jih od vedno. 

 

GOT. A je komu res se vedno zelo fajn? Pimo, se mi zdi da spet bezveze vlecejo ko kurja ceva.  Zadnje tri sezone bi KOMOT predvajali v eni z 12 deli. Ker vrti cekine, pac nategujejo.  Ampak jaz (again) gledam sam zato, de pridem do konca. Pravocasno, de mi ni blo treba vstrajat do konca)  sm nehu gledat braking bad, broadwalk empire orphan black, pa se kaksno....

 

 

btw, gledal sem par filmov z Vigom mortensenom. History of violence, easreren promisses in distopio film road. Grozno. Obupno dobro. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Cartman said:

Zdej schvartzi n co pac snemajo parodije.  Norris in Segal sta jih od vedno. 

 

GOT. A je komu res se vedno zelo fajn? Pimo, se mi zdi da spet bezveze vlecejo ko kurja ceva.  Zadnje tri sezone bi KOMOT predvajali v eni z 12 deli. Ker vrti cekine, pac nategujejo.  Ampak jaz (again) gledam sam zato, de pridem do konca. Pravocasno, de mi ni blo treba vstrajat do konca)  sm nehu gledat braking bad, broadwalk empire orphan black, pa se kaksno....

 

 

btw, gledal sem par filmov z Vigom mortensenom. History of violence, easreren promisses in distopio film road. Grozno. Obupno dobro. 

Mah, GoT obrajtam izključno zato, ker sem pred nadaljevanko prebrala vse knjige, itak v Angleščini, in me zanima iz vidika, koliko se razlikuje :P Je pa čisto res, da je treba večino ta dobrih serij nehat gledat kakšno sezono, dve, tri pred koncem :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal War for the Planet of the Apes. Meni zelo dober film, dobra zgodba,  čustven, napet, s trenutki humorja. Vsekakor vreden ogleda. 8,5/10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Bohemian Rhapsody je po dolgem casu, film res vreden ogleda. Malek je odlicno odigral Freddia. 

A Star is born je pa meni osebno cist mimo zgodba. Pa je Bradley Cooper cool igralec. Ampak za film in mosko vlogo, bi dal kipcq Bohemian Rhapsody 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Včeraj pogledal ta film. Clint Eastwood pri svojih 89 tih letih režira in odigra v filmu. Ded je res živa legenda. Dober film, priporočam.

 

MV5BMTc1OTc5NzA4OF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTAz

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Včeraj pogledal ta film. Clint Eastwood pri svojih 89 tih letih režira in odigra v filmu. Ded je res živa legenda. Dober film, priporočam.

 

MV5BMTc1OTc5NzA4OF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTAz

Res je, Clint je legenda. Ne morem verjeti, da je doživel takšno starost in da z njegove strani ne bo več novih filmov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicen trio so bili Eastwood, Leone in najvecji Ennio.....in pa “spageti Westrn”

The Mule je mene pustil malo “hladnega”. Med tem, ko je bil Gran Torino odlicen...! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!