Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

pred 2 urami, B192 pravi:

opažam da nihče ne odpiše, čeprav vas je kar nekaj vidilo post. Če poznate koga ki se s tem ukvarja se priporočam, bom sam povprašal naprej :)

Težko verjetno, da ti bo kdo to naredil, če nimaš dobrega prijatelja v tej stroki. Če bi ga rad samo malo poklofal potem boš morda nekoga našel - to pa pomeni, da bo samo malo lepši. Če pa želiš zadevo sanirati, da bo zgledala kot novo, kar je zelo težko. Za takšno sanacijo je potrebna improvizacija in veliko število ur dela. Nekdo, ki bi to znal urediti ti bo zaračunal, da se ti ne bo izplačalo. 

To je samo moje mnenje.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, B192 pravi:

opažam da nihče ne odpiše, čeprav vas je kar nekaj vidilo post. Če poznate koga ki se s tem ukvarja se priporočam, bom sam povprašal naprej :)

Kontaktiraj če imaš fb janez srpanj 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

V-TUV052

https://d1sfhav1wboke3.cloudfront.net/ImageServer/Apim2media/Documents/115201/41856c4a425f4617a4519507669d63d1_Generated.pdf

Potreboval bi omenjeni dB-killer. Kje dobiti najceneje? Ker je žalostno da je iz tujine cenejši kot od lokalnih trgovin.

Če se komu valja doma pa še toliko boljše..win win ;)

LP

Popravljeno . Popravil Bizkit45
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Bizkit45 pravi:

? Ker je žalostno da je iz tujine cenejši kot od lokalnih trgovin.

Če se komu valja doma pa še toliko boljše..win win ;)

LP,Jernej

Veš kak nore razlike so bile pred leti...sem znoru...na koncu trdili Slo trgovci,da nimajo tako nizke nabavne cene kot so mi jo ponujali Italijanski trgovci na 4 oči...s scontom,hehe

pred 8 minutami, Bizkit45 pravi:

? Ker je žalostno da je iz tujine cenejši kot od lokalnih trgovin.

Če se komu valja doma pa še toliko boljše..win win ;)

LP,Jernej

Veš kak nore razlike so bile pred leti...sem znoru...na koncu trdili Slo trgovci,da nimajo tako nizke nabavne cene kot so mi jo ponujali Italijanski trgovci na 4 oči...s scontom,hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bizkit45 pravi:

ali lahko urediš še kaj sconto? :D če imaš še kaj vez, povprašaj za ta tip ki sem ga prilimal in javi ceno. tnx

Ne hodim več v tujino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 8. 2017 ob 15:51, Andro Asgaard pravi:

sitko ena za tvoj offtopic.. buahaha

20638614_106320896730732_5355982295248393528_n.jpg

Upam, da si kruha ne sluzis s humorjem. Tudi ce bi bilo duhovito, je neumestno. Me zanima, ce bos sam kaj potreboval oz. spraseval, kako bi bil zadovoljen z nabijanjem...

Zadeva je ze davno resena. Ce kdo rabi detajlno, naj mi pise na zasebno. Tudi ti lahko, "Mr. Duhoviti".

PLP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Eno neumno vprasanje.. ali je potrebno tak akrapovicev izpuh na bmwju nineT homologirati ali ne? 

Ali je to ze original akrapo.. ali je zamenjan.. 

FCB43DA7-678A-4081-B996-8B4859B88462.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo

Ve kdo, kje dobiti TUV za KTM EXC 525 (2006)
Na akrapovičevi strani ne najdem (ali pa sem smotan).
In, če je še karkoli drugega potrebno za homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi smotan :)
očitno ima KTM nekakšne drugačne pogoje pridobitve teh certov. Če klikneš ostale znamke, vrže ven njihove motorje in lahko izbiraš naprej . Na ta način prideš do TUVa. Pri KTM tega ni in napiše: https://www.akrapovic.com/en/moto/products?brandId=32

"We would like to inform you that Akrapovič exhaust systems for KTM are available only through authorized KTM dealers. For additional information, please visit www.ktm.com."

Edini nasvet, ki ti ga lahko dam je da kličeš KTM dilerje :)

 

p.s. : jaz sem potreboval le TUV za homologacijo na AMZS (nekateri želijo tudi cert o profi vgradnji) - očitno je odvisno na kakšnega težaka naletiš.

Popravljeno . Popravil Bizkit45
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapo za KTM je del originalne KTM dodatne opreme. Kako je bilo pa leta 2006, ko je bil aktualen exc 525 pa ne vem. Vsekakor se obrni na KTM prodajalca. Ta naj ti svetuje ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred eno uro, sesir pravi:

Ts zurnal...eh...novica stara vsaj mesec dni

Če ti ni zanimiva jo preskoči. V naši državi še vedno mnogi mislijo, da živijo v Jugoslaviji in da je Tito še živ...tako, da ta novica sploh ni tako stara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, BIF pravi:

Če ti ni zanimiva jo preskoči. V naši državi še vedno mnogi mislijo, da živijo v Jugoslaviji in da je Tito še živ...tako, da ta novica sploh ni tako stara.

https://www.avto-magazin.si/moto/novice/akrapovic-z-naprednim-dinamometrom-do-se-boljsih-rezultatov-na-podrocju-razvoja/ 

No pa 15dni od clanka v avtomagazinu za katega dvomim,da azuren dnevno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Iščem db killer za Yamaho fz8 Akrapoviča. Ima kdo mogoče kakšno informacijo kje bi ga lahko dobil, oz. se slučajno komu "valja" kje? Hvala že vnaprej za pomoč. :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!