Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Imam en originalen Akrapovicev dusilec doma, a ne vem, od katerega mnodela je, ker so mi napacnega prodali. Lahko pa pomeris dolzino in sirino luknje in bom v petek, ko se vrnem domov, preveril, ce ustreza. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, compaq pravi:

Imam en originalen Akrapovicev dusilec doma, a ne vem, od katerega mnodela je, ker so mi napacnega prodali. Lahko pa pomeris dolzino in sirino luknje in bom v petek, ko se vrnem domov, preveril, ce ustreza. 

Takega rabim. Hvala že vnaprej :):)

1374977527_dbkillerakra.jpg.b44d6c839bec15be67baaf754ff6129b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, compaq pravi:

CE se ti ne mudi tako zelo, lahko pomerim in javim, konec tedna. Je nov, nerabljen, le ce dimenzijsko ustreza .....

Se mi sploh ne mudi, je še daleč pomlad :D
Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Tuk kuk najdes kupca...ni lahko...sploh za R1 2004/5 ker da samo menjava Y dela za akrapovičev del kr neki....

Vem,da te srbi ta R1 sam res prevec hoce...pa naj ima akrapovica on in najvpoizkusi dobit kaj zanj...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno je težko najdet kupca za ta letnik. bolje da se ga potem pusti goraj in proda v kompletu z motorjem.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, blazboss pravi:

ja verjetno je težko najdet kupca za ta letnik. bolje da se ga potem pusti goraj in proda v kompletu z motorjem.  

Ampak zato motor ni več vreden!Le kao prej kupca najdes....KAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Je tule gor kdo, ki ima na novi R1 (RN32 ali RN 49) akrapovic slip on izpuh z dusilcem? Po moznosti v kombinaciji z link pipom?  Rabim povratno informacijo glede glasnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Torej, kako prepoznas ali je izpuh street legal ali ne? Ali race variante nimajo vgravirarih stevilk?

Ali je razlika samo v link pipe ter ventilu?

https://www.akrapovic.com/en/moto/product/144/Aprilia/TUONO-V4/2014/Slip-On-Line-Carbon-Tuono-V4?brandId=40&modelId=289&yearId=1552 kao race varianta

https://www.akrapovic.com/en/moto/product/140/Aprilia/TUONO-V4/2014/Slip-On-Line-Carbon-Tuono-V4?brandId=40&modelId=289&yearId=1552

street legal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 10. 2019 ob 1:43, ukica pravi:

Torej, kako prepoznas ali je izpuh street legal ali ne? Ali race variante nimajo vgravirarih stevilk?

Ali je razlika samo v link pipe ter ventilu?

https://www.akrapovic.com/en/moto/product/144/Aprilia/TUONO-V4/2014/Slip-On-Line-Carbon-Tuono-V4?brandId=40&modelId=289&yearId=1552 kao race varianta

https://www.akrapovic.com/en/moto/product/140/Aprilia/TUONO-V4/2014/Slip-On-Line-Carbon-Tuono-V4?brandId=40&modelId=289&yearId=1552

street legal..

Te zanima, kako ti prepoznaš izpuh pred nakupom ali, kako ga lahko nekdo drugi prepozna na cesti? Ker pri prvem izpuhu je spodaj en del besedila z velikimi črkami. Mogoče to nekaj pomeni zate. Za na cesti boš pa potem zvedel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Te zanima, kako ti prepoznaš izpuh pred nakupom ali, kako ga lahko nekdo drugi prepozna na cesti? Ker pri prvem izpuhu je spodaj en del besedila z velikimi črkami. Mogoče to nekaj pomeni zate. Za na cesti boš pa potem zvedel. 

Eni policaji še vedno ne vedo, da nekateri motorji euro 4, nimajo dušilca, ker je vse v katalizatorju :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Borutt said:

Te zanima, kako ti prepoznaš izpuh pred nakupom ali, kako ga lahko nekdo drugi prepozna na cesti? Ker pri prvem izpuhu je spodaj en del besedila z velikimi črkami. Mogoče to nekaj pomeni zate. Za na cesti boš pa potem zvedel. 

Kupujem rabljen izpuh od americana, zato me zanima. 

Gor na izpuhu so vgravirane homologacijske stevilke, link pipe ima katalizator, pravtako dusilec. 

Zato me zanima ce je se kaksna razlika. Ker nebi rad prisel vpisat izpuh pa mi sporocijo da je racing varianta. 

Kaj na cesti gre cez in kaj ne se pa da debatirat.

Na cesti gre cez use ce imas spremembo vpisano v homologacijo, ter glasnosti v meji zapisani na tablici.

1DD1A3A0-38D0-43ED-8496-7051DEF98D27.jpeg

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, maus pravi:

Eni policaji še vedno ne vedo, da nekateri motorji euro 4, nimajo dušilca, ker je vse v katalizatorju :P 

Eni lastniki še vedno ne vedo, da je njihov slip-on dušilec.

pred 23 minutami, ukica pravi:

Kupujem rabljen izpuh od americana, zato me zanima. 

Gor na izpuhu so vgravirane homologacijske stevilke, link pipe ima katalizator, pravtako dusilec. 

Zato me zanima ce je se kaksna razlika. Ker nebi rad prisel vpisat izpuh pa mi sporocijo da je racing varianta. 

Kaj na cesti gre cez in kaj ne se pa da debatirat.

Na cesti gre cez use ce imas spremembo vpisano v homologacijo, ter glasnosti v meji zapisani na tablici.

1DD1A3A0-38D0-43ED-8496-7051DEF98D27.jpeg

Kot je videti, ima številke in je cestna varianta. Si preveril pri Akrapoviču oziroma na njihovi strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Eni lastniki še vedno ne vedo, da je njihov slip-on dušilec.

Kot je videti, ima številke in je cestna varianta. Si preveril pri Akrapoviču oziroma na njihovi strani?

Eni vemo .. pa eni vemo, da na na njihovi verziji motocikla, ga zraven dobiš :P

Laho, da je homologirano za Ameriko ali Australijo ... kokr mi je znano imajo več tipov homologacij ... preverit na spletni strani Akrapota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Eni vemo .. pa eni vemo, da na na njihovi verziji motocikla, ga zraven dobiš :P

Laho, da je homologirano za Ameriko ali Australijo ... kokr mi je znano imajo več tipov homologacij ... preverit na spletni strani Akrapota

Poglej, kaj Akrapovič imenuje dušilec. Da boš vedel, o čem si začel pisati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Poglej, kaj Akrapovič imenuje dušilec. Da boš vedel, o čem si začel pisati.

naj si policaji naprej razjasnijo pojme ... če me policaj vpraša, zakaj v izpuhu nimam dušilca ... kaj naj mu rečem ... da je kreten, ker ne gre gledat stran od akrapoviča in da naj si razčisti pojme :P 

zato sem bolj preprosto napisal, da boš tudi ti razumel :P 

štekaš :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

naj si policaji naprej razjasnijo pojme ... če me policaj vpraša, zakaj v izpuhu nimam dušilca ... kaj naj mu rečem ... da je kreten, ker ne gre gledat stran od akrapoviča in da naj si razčisti pojme :P 

zato sem bolj preprosto napisal, da boš tudi ti razumel :P 

štekaš :huh: 

 

Lepo, da poenostavljaš zadeve in jih s tem napačno imenuješ. Nimaš razčiščene pojme ali samo ne razumeš?

Pa ne pozabi, da si ti s tem začel. Ker bo kmalu čistka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Pa ne pozabi, da si ti s tem začel. Ker bo kmalu čistka.

ne ne .. djmo si razčistit .. to je izpušni sistem slip on ...

https://www.akrapovic.com/sl/moto/product/16406/Kawasaki/Ninja-ZX-10RR/2017/Slip-On-Line-Carbon?brandId=31&modelId=852&yearId=4538

slip oni, so bili homologirani in so posebej, v večini primerov,  imeli dušilec, ki si ga lahko ven dal in na kar so policaji alergični ... in ko so ga ustavi notranji organi,  so vtikal dušilec zvoka  ... jaz nimam kaj not natikat, ker ga NI ... sva se razumela  ... tudi na originalno originalnem ga ni, ker je vse v katalizatorju, ki je originalno originalen ... 

pa sj si ga vidu .. tudi merili so mi ga ... in me je bilo kar sram, ker je pokazu 89 od dovoljenih 96 dB

sva si bolj blizu :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu je zadeva taka.. dusilca ne rabis ce si znotraj tolerance glasnosti. Simpl ane? :P 

 

Bom preveril se pri akrapotu ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

ne ne .. djmo si razčistit .. to je izpušni sistem slip on ...

https://www.akrapovic.com/sl/moto/product/16406/Kawasaki/Ninja-ZX-10RR/2017/Slip-On-Line-Carbon?brandId=31&modelId=852&yearId=4538

slip oni, so bili homologirani in so posebej, v večini primerov,  imeli dušilec, ki si ga lahko ven dal in na kar so policaji alergični ... in ko so ga ustavi notranji organi,  so vtikal dušilec zvoka  ... jaz nimam kaj not natikat, ker ga NI ... sva se razumela  ... tudi na originalno originalnem ga ni, ker je vse v katalizatorju, ki je originalno originalen ... 

pa sj si ga vidu .. tudi merili so mi ga ... in me je bilo kar sram, ker je pokazu 89 od dovoljenih 96 dB

sva si bolj blizu :huh: 

 

z uvedbo EURO4, morajo tudi biti dušilci neodstranljivi. Jaz imam na obeh motorjih samo luknjo (oba euro4) Tako, da mi bodo đabe iskal dušilec in ja se strinjam, proizvajalci so poskrbeli za drugačen način dušenja, kot pa vijačenjem dušilca na konec rora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!