Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Hojla! Spet jaz iz Izraela- zanima me koliko naj bi stala dva izpuha Akropovic pri vas? Kateri model naj bi rabil za ZZR600 96 letnik?

Ce bi prisel z motorjem v SLO poleti kje je najbolje to montirati???

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla! Spet jaz iz Izraela- zanima me koliko naj bi stala dva izpuha Akropovic pri vas? Kateri model naj bi rabil za ZZR600 96 letnik?

Ce bi prisel z motorjem v SLO poleti kje je najbolje to montirati???

Hvala!

kaj pa če bi ti to kar akrapoviča direkt vprašal :?: www.akrapovic.si ... eni si pa res ne znate sami nič pomagat ... :? 8) :arrow:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAQ - akrapovic.si

What is the price of a Racing line exhaust system for my Suzuki…?

For any price information please contact your local dealer / importer.

Where can I buy your products? Can I purchase directly from the factory?

We do not sell directly to the end user. Please contact your local dealer / importer

:roll:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga iščeš tam kjer ga iščejo Kubanci, Kitajci in Kamerunci potem ga verjetno res ne boš našel. Jih je najbolje direktno kontaktirat pa se da vse zmenit. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče res. Saj imam jaz tudi vse hotmail pa yahoo pa podobne maile sfiltrirane. Na telefon se pa verjetno skoraj vedno oglasijo.:wink:

Za začetek se pa vseeno splača pogledat na internet strani, če je zadeva sploh v proizvodnem programu. Za ZZ-R 600 recimo nisem našel nič, tako da bi verjetno lonca zanj prišla kar drago. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beri FAQ v slovenščini...

Če ga iščeš tam kjer ga iščejo Kubanci, Kitajci in Kamerunci potem ga verjetno res ne boš našel. Jih je najbolje direktno kontaktirat pa se da vse zmenit. :wink:

ha?:roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih je delal v davni preteklosti za ZZR600 ne vem, novega pa definitivno neboš dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:evil: :evil: :evil:

KOT STE ŽE VERJETNO ŽE VEČKRAT SLIŠALI MNOGI SO ŽE IMELI TEŽAVE ZARADI AKRAPOTA ČEŠ DA JE PREGLASEN IN DA NI DOVOLJEN ZA CESTO ČEPRAV SPADA MED SVETOVNO PRIZNANE AUSPUHE.

BEDARIJA A NE???

LETOS PA ŠE TEŽIJO DA NE BOŠ ŠEL SKOZI TEHNIČNI BREZ HOMOLOGACIJ IN PODOBNEGA.

AH ČE GA NEBI BILO ŠKODA JIH BI KR Z NJIM PO GLAVI.BOMO VIDELI JST DOL GA NE DAM IN PIKA. :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela tudi take, ki so legalni za na cesto. Poglej na njegovo stran. Taki imajo posebno gravuro. So pa že lansko leto policaji dol tablice pobiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno par ur nazaj sem slišala nekaj podobnega,groza za tiste, ki ga imate in za nas ,ki ga bomo upam enkrat imeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v EU se dobijo racing IN ABE/TÜV sistemi; racing je pac namenska zadeva za na pisto (ok,naj bi bila :wink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res so nori, da omejujejo rabo izpuhov, ki so narejeni za dirkanje in niso namenjeni rabi v urbanem okolju, ker so preglasni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm :?

akrapovica imam... pa ne zato, da bi kao dirkala, ker niti nimam namena (pa tudi pravih izkusenj za to ne), ampak moje mnenje :arrow:

18.10.2002

Povečajmo število nesreč motoristov... namontirajmo si še bolj tišje auspuhe... da nas zdaj nekateri avtomobilisti sploh ne bodo opazili... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Poleg tega pa, ne vem zakaj bi mogli motoristom tezit zaradi cesarkoli zamenjanega ali na novo dodanega na motorju, ce ne tezijo ropotajocim traktoristom, kamijonarjem itd. (da o "starih gajbah na stirih kolesih" ne govorimo) :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem svojega ravno dol snel, ga prodal in ga zamenjal z originalnim "rorom".

razlog - prevelik hrup :oops:

sicer pa nisem razen zvoka skoraj nic profitiral, tako da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm :?

akrapovica imam... pa ne zato, da bi kao dirkala, ker niti nimam namena (pa tudi pravih izkusenj za to ne), ampak moje mnenje :arrow:

18.10.2002

Povečajmo število nesreč motoristov... namontirajmo si še bolj tišje auspuhe... da nas zdaj nekateri avtomobilisti sploh ne bodo opazili... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Poleg tega pa, ne vem zakaj bi mogli motoristom tezit zaradi cesarkoli zamenjanega ali na novo dodanega na motorju, ce ne tezijo ropotajocim traktoristom, kamijonarjem itd. (da o "starih gajbah na stirih kolesih" ne govorimo) :evil:

To, da bi naj bil z glasnim motorjem varnejši je težka bedarija, ki se je verjetno vsi zavedate. Avtomobilist, ki ne gleda v ogledalo, te bo tudi z še tako glasnim izpuhom opazil šele, ko boš že ob boku ali celo mimo. Če pa rabite nek izgovor za to da "ropotate" po cesti...... :roll:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To velja za 4-valjne brenčače, katerih se tudi jaz ustrašim, ko priletijo od zadaj in jih zaslišim, ko so že tik ob meni ... dvovaljnik, ki prigrmi od zadaj je gotovo slišen prej tudi v avtu ...

Sicer mi pa ni jasno kako si sploh lahko predtavljate, da bo resna država (kar SLO počasi postaja) dovoljevala ali tolerirala glasne auspuhe ... a ste popolnoma zgubili stik z realnostjo ... do sedaj so jih motoristom na tehničnih pač ignorirali/tolerirali, ampak tega bo vedno manj ... kdor ima glasne izpuhe pač tvega zavrnitev na tehničnem pregledu ali pa kazen policije ... enako je s hitrostjo ...

Red mora bit ali pa mora biti zanj dana vsaj zakonska osnova, ki pa se vedno bolj prenaša v resnični svet !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa izpiti pa tablcami pa zavarovanji pa polcaji k štejejo sponke v prvi pomoči pa....

dejte ga no srat... hočko, kolk si se pa ti prevozu brez izpita? YZF ti pa peljal čez omejitev...

Definitivno ne trdim da so zakoni zato, da se jih krši, ampak pri takih bedarijah si pač ne moreš pomagat.

Nej znižajo ceno zavarovanja pa cestnine, omogočijo uporabo ene reg. tablice na večih motorjih, postavjo table s približno normalnimi omejitvami (ala celovec), pa nej pol postavijo NORMALNO mejo, koliko dB ma lohk motor... a ni ena mofa proizvajala več kot dovoljeno količino hrupa že pri 4000 obratih z UGASNJENO mašino? Jebemti še mal pa bom prdnu pa me bojo zaprl.

PL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne gre za to kolikokrat kršim pravila ... jih pač zavestno in varno, odgovarjam za kršitve in se ne pritožujem ... red pač mora biti ... ne živimo na divjem zahodu, da bi lahko vsak po svoje uveljavljal svoje zakone s pištolo v roki ...

... normalna meja glasnosti je že določena in sploh ni tako zelo tiha ...

Še podvprašanje: Kako bi pa izgledalo, če bi imeli vsi (mopedi, motorji, avtomobili, kamioni, ...) odprte racing auspuhe ... za življenje nemogoče razen na vrhu šmarne gore, pa še tam bi iz avtoceste slišal modele, ki pičijo mimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še primer iz druge teme ...

... ker se zdi kmetom (ki jih je bistveno več kot motoristov) vožnja po cestah s traktorji in umazanimi kolesi popolnoma sprejemljiva, saj je vožnja po omejitvah na takšni cesti še vedno mogoča, bi bilo potrebno ukiniti tudi to omejitev ... ali morda pač ne ...

... veste pravila so zato, da je red in ne zato, da jih kršimo ... ne more zdaj vsaka interesna skupina na račun pravic drugih uveljavljat svoje pravice !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZF ti pa peljal čez omejitev...  

Sem kdaj trdil, da se vozim po omejitvi? BTW......tudi sam imam racing izpuh. Samo se ne izgovarjam da zato, da bom varnejši. Po mojem pač spada k motorju "dober", vendar vseeno ne preglasen zvok.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok FZR z nekim starim AKrapovičem se je slišala več kot 5 km zračne linije. Mislim kar je preveč je pa preveč. Saj je fino motoristu poslušat podnevi kak dober motor samo ko pa me neko poletje ob 3 zjutraj praktično vsako noč nek psiho na polno z nekim čoperjem pod oknom vozil sem pa tud jaz mu mislil napeljati štrik čez cesto :roll:

No tako hudo ravno ne samo ti pa presede ko s postelje dol padeš sredi najbolj trdnega spanca :evil:

Po mojem mnenju dosegajo sedanji rori ki so na motorjih tudi >110dB kar se mi zdi absolutno preveč ampak tistih nekaj več kot 80 bi pa tudi lahko bilo. Pa ne mi rečt varnost zaradi zvoka. Kdo pa se vozi po mestu z 10.000+ r.p.m. zato da je bolje slišen. Največ nevarnosti pa je kot vemo v mestu predvsem zaradi avtomobilistov ki te spregledajo

nekaterim sem stopil na rep ampak maček pač zacvili ko mu stopiš na rep :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!