Skoči na vsebino

test gum za maxiskuter


boy-an

Priporočene objave

Kupujem nove gume za Gilero Nexus 500. Do sedaj sem imel Bridgestone spredaj in zadaj, zadovoljen naredil cca 8000km, sedaj pa se spogledujem z Pirelli. Me zanima če ima kdo kakšne izkušnje, ali naj ostanem kar na Bridgestone.  lp

boy-an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Ob 11. 10. 2017 ob 14:03, boy-an pravi:

Kupujem nove gume za Gilero Nexus 500. Do sedaj sem imel Bridgestone spredaj in zadaj, zadovoljen naredil cca 8000km, sedaj pa se spogledujem z Pirelli. Me zanima če ima kdo kakšne izkušnje, ali naj ostanem kar na Bridgestone.  lp

boy-an

Pozdravljen, probaj dat gor Michelin City Grip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz kupujem gume za T-Max letnik 2007. Katere gume mi priporočate? Sam si želim čim mehkejšo gumo, saj gume načeloma menjavam vsako leto. Do sedaj sem imel Metzeller, raje bi kakšno mehkejšo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni osebno najbojl odgovarjajo gume Bridgestone battlax sc,zvozil že veliko kompletov,ternutno imam na kolesih menda odlične Pireli diablo, pa ne vem je bilo letos preveč nepričakovanih zdrsov tako, da se vrnem na battlax sc.Prvo vgradnja(tovarna) gum na t maxsu so: Dunlop gpr 100, zelo dobre gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Mavti said:

Meni osebno najbojl odgovarjajo gume Bridgestone battlax sc,zvozil že veliko kompletov..

Kam spada Battlax SC, med mehkejše? Spomladi bom verjetno menjal (zaradi starosti) pa nisem še nič primerjal. Zame so dovolj dobre, kakšnih zdrsov nisem zaznal, pelje se vrhunsko... Obstajajo še kakšne mehkejše gume v dimenzijah za T-maxa?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je povezava do maxiscoter gum .Sem tudi sam pisal o gumah na sedmi strani .Ja bridgestone so mehke gume ampak še mehkejše in z boljšim oprijemom naj bi bile Pireli diablo scooter, ki jih trenutno vozim , ampak naj bi bile, ne vem ali sem naletel na slabšo serijo gum ali sem preveč pričakoval od njih. Nekako mi ne dajejo tistega pravega občutka ker so mi povzročile letos preveč malih nerazložljivih zdrsov po znanih cestah, vsekakor pa niso slabe gume to so nijanse v odtenkih ,kjer pa zmaga Bridgestone.

Razlike v serijah  izdelave istih gum so pa kar precejšne  pa če se sliši še tako neverjetno kljub množici vseh  certifikatov.

Glede starosti gum pa ne vem  , jaz sem namensko dvakrat kupil precej star dot gume( zelo ugodna cena)  pa sem jih izrabil prej kot v eni sezoni ( en komplet),mogoče je bilo zraven malo sreče ker sta bila obadva kompleta odlična.

LP Mavti:)

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav

 

Kupujem gume za Aprilia srv850 maxi skuter.. Je ze kdo imel pirreli diablo scooter gume, oz ce ima kdo kaksne dobre izkusnje z gumami.

Hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!