Skoči na vsebino

Predsedniške volitve


Cartman

kdo naj bo predsednik Slovenije?  

21 članov je glasovalo

  1. 1. koga bom obkrožil..(vaš glas je tajen)

    • SUZANA LARA KRAUSE
      4
    • ANGELA (ANGELCA) LIKOVIČ
      0
    • MAJA MAKOVEC BRENČIČ
      1
    • BORIS POPOVIČ
      0
    • ANDREJ ŠIŠKO
      1
    • MARJAN ŠAREC
      10
    • BORUT PAHOR
      3
    • LJUDMILA NOVAK
      1
    • ROMANA TOMC
      1


Priporočene objave

Kaj narest s tem? Ponoret in v stilu ZDA volit Šiška? Se rešit nadaljnih soočenj, muk in stroškov, pa že v prvo obkrožit srećno 7?

 

 

No automatic alt text available.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bil Murko, bi ga obkrožu, tako pa bom ignoriral volitve :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Cartman pravi:

Kaj narest s tem? Ponoret in v stilu ZDA volit Šiška? Se rešit nadaljnih soočenj, muk in stroškov, pa že v prvo obkrožit srećno 7?

 

 

No automatic alt text available.

Težko vprašanje si postavil.    ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mate abstinenčno krizo? Jst ne grem volit pa nimam nobenih psihičnih problemov s tem.

Mel sem jih pa ko sem še hodil volit in pol vidiš kakšne vole si pomagal izvolit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko samo dodam, da ko to Angelco vidim s Primcem, za trenutek izgubim voljo do življenja. :SS

Drugače pa mi Pahor sploh ni slab predsednik, marsikateri očitki nanj so prirejene oz. na pol zlagani. Verjetno se bom odločil zanj.

 

ps.

Avtor teme bi lahko vključil anketo v temo z glasovanjem. ;)

Popravljeno . Popravil Andrejcer
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultat sam zase mene nit be zanima. Zanima me, zakaj se nekdo odloci za nekoga. Ceptav Franka67 cist razumem, bom se naprej hodu volit. Ce grem, moj glas dela svoje delo. 

 

 

V Postojni smo dobili lekcijo, ko smo pol sposobno in nevsecno zupansko garnituro za tri glasove zamenjali z lepo, moderno in rokersko pa dokaj nespisobno in labilno ekipo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Andrejcer pravi:

Jaz lahko samo dodam, da ko to Angelco vidim s Primcem, za trenutek izgubim voljo do življenja. :SS

Drugače pa mi Pahor sploh ni slab predsednik, marsikateri očitki nanj so prirejene oz. na pol zlagani. Verjetno se bom odločil zanj.

 

ps.

Avtor teme bi lahko vključil anketo v temo z glasovanjem. ;)

a misliš vzporedne volitve? Ha...bom pa jaz pogledal če se da.

Ekola, nekaj sem sklofal skupaj..

:P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10/12/2017 ob 17:04, gusar pravi:

voli bodo volili barbiko :fyou:

K si ze za vole razkril....Pa biki? Koga ste zbrali? 

 

Mal sm razocaran, da si noben konkurent  ni naredu nit minimalnih moznosti za zmago v morenitnem drugem krogu. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎12‎. ‎10‎. ‎2017 ob 10:32, Frenk 67 pravi:

A mate abstinenčno krizo? Jst ne grem volit pa nimam nobenih psihičnih problemov s tem.

Mel sem jih pa ko sem še hodil volit in pol vidiš kakšne vole si pomagal izvolit.

Glede volitev in volov; sami smo krivi, ker pustimo, da drugi izvolijo vole.

Volitve so poštene, če se bi jih vsi udeležili. Tako bi v naslednji mandat izvolili druge, če bi se prvi izkazali za vole. Potem bi drugi vole lahko nataknili na raženj, če bi (preveč) kradli.

Volil bom Šarca, se je zelo izkazal kot župan, pa ni tako roza kot je barbika.

 

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

K si ze za vole razkril....Pa biki? Koga ste zbrali? 

 

Mal sm razocaran, da si noben konkurent  ni naredu nit minimalnih moznosti za zmago v morenitnem drugem krogu. 

zato ker ni Murkota :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kaldu pravi:

Glede volitev in volov; sami smo krivi, ker pustimo, da drugi izvolijo vole.

Volitve so poštene, če se bi jih vsi udeležili. Tako bi v naslednji mandat izvolili druge, če bi se prvi izkazali za vole. Potem bi drugi vole lahko nataknili na raženj, če bi (preveč) kradli.

Volil bom Šarca, se je zelo izkazal kot župan, pa ni tako roza kot je barbika.

 

 

Pi nas ne volimo ZA ampak PROTI, tako vedno   izvolimo neke NOVE, a potem kmalu vidimo, da so vsi ISTI.

Jaz sem se sprijaznil z dejstvom, da pošteni pač ne gredo v politiko. Kdo je predsednik je pa tko al tko vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Frenk 67 pravi:

Pi nas ne volimo ZA ampak PROTI, tako vedno   izvolimo neke NOVE, a potem kmalu vidimo, da so vsi ISTI.

Jaz sem se sprijaznil z dejstvom, da pošteni pač ne gredo v politiko. Kdo je predsednik je pa tko al tko vseeno.

 

 

Delno drzi. Sicer je to bol ocitno na parlamentarnih, ampak tud na predsedniskih se je volilo proti Petrletu, in morda se bolj proti Türku. 

Me pa zanima, a je bols probat vsakic z drugimi  “novimi”,  ali neomajno, fanaticno volit ene in iste? 

Na levi strani se en malo posilja ljudi v odpis, JJ je vecen favorit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Cartman pravi:

 

 

Delno drzi. Sicer je to bol ocitno na parlamentarnih, ampak tud na predsedniskih se je volilo proti Petrletu, in morda se bolj proti Türku. 

Me pa zanima, a je bols probat vsakic z drugimi  “novimi”,  ali neomajno, fanaticno volit ene in iste? 

Na levi strani se en malo posilja ljudi v odpis, JJ je vecen favorit. 

Na desni JJ pošlje v odpis vsakega, ki bi ga potencialno lahko ogrožal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo volit precednika ni tako težko, saj je samo maskota. Torej se voli tistega lepega. Vse obljube so prazne, saj ko je bil mister JJ glava vlade je poskrbel da parlament odloča o vsem. Predsesnuk, pa samo preseda okoli se malo posmehljaz da kakšno pohvalo in nagrado. Dejanskega vpliva na vodenje države nima, tako da izberte takega(ali takšno) ki vam je všeč kot maskota ne pa zaradi praznih obljib.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Erik99 pravi:

Karkoli bomo izvolili bo to točno tisto, kar si zaslužimo in s čimer si postavljamo ogledalo. In čisto prav nam je...

Zakaj si mi zaslužimo slabo in zakaj nam je prav? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Scarabeo 500 pravi:

Zakaj si mi zaslužimo slabo in zakaj nam je prav? 

Prav nam je zato, da se že enkrat zamislimo, kaj si izvolimo, tako na predsedniških kot državnozborskih volitvah. Ker očitno ne znamo v naprej razmisliti, kaj bi bilo najbolje oz. najmanj slabo, imamo od volitev v volitve to kar imamo in to, kar si očitno zaslužimo, spomin povprečnega volilca pa je kot pri zlati ribici. Potem pa se pritožujemo nad raznimi potezami vladujoče klike - ja kdo pa nam jih je pa izvolil? Marsovci? Mi smo si jih izvolili in namesto na njih bi morali biti jezni na nas same in zato si to tudi zaslužimo, da bi nas končno kaj  izučilo.

LP

Popravljeno . Popravil Erik99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!