Skoči na vsebino

Priporočene objave

E, res bral samo samo slike :P tudi ti da je Condor bi pomislil da je to nadimek ki ga je dal motorju mi, ker nikol prej videl Condorja, pa zgleda skor nemško, z ne nemško mašino. (Sem vprašal strica googla ki je potrdil da je mašina od Ducatija baje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zmagal sem v najvišji obveznosti mamutov - mirovanju pri ležanju.. vnete rebrne mišice od prevelikega pritiska ob ležanju na trebuhu na bali slame .. delovna poškodba 117% bolniška .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, smasher pravi:

E, res bral samo samo slike :P tudi ti da je Condor bi pomislil da je to nadimek ki ga je dal motorju mi, ker nikol prej videl Condorja, pa zgleda skor nemško, z ne nemško mašino. (Sem vprašal strica googla ki je potrdil da je mašina od Ducatija baje)

Sicer :topic:ampak gre za švicarski vojaški motor 1974-1980 izdelan po licenci Ducati scrambler 350 v "nakladi" 3000 komadov.Leta 2000 odprodanih vseh 3000 komadov velikim dilerjem v paketu po nekaj 100 motorjev večinoma na Nizozemsko.Od tam so šli po celem svetu.Toliko o tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, sem prebral da je švicarski, sem rekel da je samo zgledal bil nemško. Nisem pa vedel da so jih tako dolgo švicarji šparali. Kaj a ce rečem da je res lep ni dovolj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ja tole pa že globoko v zamudi.  Kateri datum se moram začet zgovarjat?

 

A je koga po vrnitvi iz zadnjega mamutovanja žena kaj zasliševala? 

Screenshot_20181104-132403_Chrome.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene tud zanima datum, ker ima moja rok 7.2. in moram uredit kdo jo bo peljal, ko mene ne bo. :D

Ne, sej ne. Tole okrog roka je vse res, ampak kdaj/če pridem je pa še vse v zraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljate na mamutih "Ruske grelce"....jz rečem sicer "gorenjske zadeve"....poleti "Ruska klima" deluje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Sahbazz said:

Mene tud zanima datum, ker ima moja rok 7.2. in moram uredit kdo jo bo peljal, ko mene ne bo. :D

Ne, sej ne. Tole okrog roka je vse res, ampak kdaj/če pridem je pa še vse v zraku.

ah zdej bojo eni spet pametni   :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/23/2018 at 12:48 AM, Sahbazz said:

Mene tud zanima datum, ker ima moja rok 7.2. in moram uredit kdo jo bo peljal, ko mene ne bo. :D

Ne, sej ne. Tole okrog roka je vse res, ampak kdaj/če pridem je pa še vse v zraku.

Tole pa nisi dobro razmislil datumsko. 

Ko sem jaz otroke delal sem pazil da ne bi slučajno rok rojstva bil tam plus, minus 1 mesec okoli mamutovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajebo si na celi črti! Kako bos pa svoji pojasnil vikend izhod. Mali bo imel za vedno taisti vikend rojstni dan in se mu pritiče zabava. Žena ti bo vse lepo razložila, ne skrbi. :kva2:

Doma boš za veke vekov za vikend mamutov in mamute boš sam še v večernih poročilih in dokumentarcih gledal. Spijemo kakega zate, sej bo. 

 

Kje pa je Ata Mamut? A bomo moral brez njega odpret temo Mamu ti 2019?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ni3ous Touche... AMPAK, AAAMPAK o tom potom. Prvi je tko da mogoče mal potegne v sredino meseca, če je kej po fotru, bo vse delal zadnjo sekundo, ampak na šus. :D

@Dr_Jakob je pa jako aktiven na FB, človek bi že mislil da se je tja naselil. Upam da tud nas plebe tukaj pride povohat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 11. 2018 ob 0:48, Sahbazz pravi:

Mene tud zanima datum, ker ima moja rok 7.2. in moram uredit kdo jo bo peljal, ko mene ne bo. :D

Ne, sej ne. Tole okrog roka je vse res, ampak kdaj/če pridem je pa še vse v zraku.

7.2? glih prav..sam pazi , da bosta s tvojo skup pakirala - ona cunce za v porodnišnico ti pa flaške za na mamute..

rodiš 7-ga, 8-9 si gor ..  pa če gledamo standardni nivo bi se lahko tako vsako leto rodil kak otrok - zapiti so že kar konkretno po defoltu ...

kar se naslenjih mamutov tiče - nekaj let bi tako bili naslednji vikend po rd od otroka ..pol pa itak že tolk zrase , da ga lahko s sabo vzameš..

msaj pri naslednje boš pa itak malce bolj tempiral ane.. prideš z mamutov , cunje dol pred bajto pa sam u gatah uletiš v spalnico pa rečeš : "ej lubica lej k sm ti prnesu čist na frišn prekajeno klobasco".. če bo po tvoje citiram: "zadnjo sekundo, ampak na šus" si zmagal.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, thumper said:

7.2? glih prav..sam pazi , da bosta s tvojo skup pakirala - ona cunce za v porodnišnico ti pa flaške za na mamute..

rodiš 7-ga, 8-9 si gor ..  pa če gledamo standardni nivo bi se lahko tako vsako leto rodil kak otrok - zapiti so že kar konkretno po defoltu ...

kar se naslenjih mamutov tiče - nekaj let bi tako bili naslednji vikend po rd od otroka ..pol pa itak že tolk zrase , da ga lahko s sabo vzameš..

msaj pri naslednje boš pa itak malce bolj tempiral ane.. prideš z mamutov , cunje dol pred bajto pa sam u gatah uletiš v spalnico pa rečeš : "ej lubica lej k sm ti prnesu čist na frišn prekajeno klobasco".. če bo po tvoje citiram: "zadnjo sekundo, ampak na šus" si zmagal.. 

 

HAHA, crkavam kle od smeha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!