Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 24 minutami, SF pravi:

Ko sem se zvečer okrog 19. ure peljal z Rogle, je bil asvalt še kopen...

Mimo mene si peljal in se nisi ustavil?!!

Dobiš danes kazen!:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mislu, da bo to onlajn poročanje vključno s padci in dvigi mopedov. Lajv šou, potem pa pridem domov in ...tema prazna. Fantje ne spat v Trojanah. Sicer sem vam pa fouš, sploh ko sem nekoga ob 9uri danes videl skozi Domžale (kamera na čeladi) na Yamahi. Foušš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zjutraj ob cca. 7.30 iz dolenjske smeri proti južni lj obvoznici. Od daleč, je zgledal bolj klasik bajk, mogoče Harley... Če ni šel proti mamutom je šel pa ziher drugam, boksigavedi kam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medvprašanje ... Vidim na hrbtu napis Vulcan riders - V spomin Claudiji - Blue Angel..... Nemka, Božotova punca ....kaj se je zgodilo ????

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, bambi61 pravi:

Preživel sem dva lepa dneva,zadnji dan sva prišla na Mamutplac tudi oba z ženo na mojem Condorju A350 !!

Kaj naj rečem; samo žal je lahko vsakomur ki ni prišel!!

 

20180210_123853.jpg

hvala za odlično torto ! itak se jo je bambi na dieti tolk nažrl da se je tik pred golažem izgovarjal na dieto..

pred 44 minutami, Janez123 pravi:

Hvala vsem za odlično družbo !

MAMUTOVANJE_2018.jpg

kava pri sepiju mogoče? ja ne ...20180211_132815.thumb.jpg.bdeb6c6c9b2026914eab78e63ebb70ea.jpg20180211_150619.thumb.jpg.c75677012d7fcfeabdd12d1f87f25183.jpgsi že doma .. :P

s fukin bolečimi rebri ... ampak je blo luštn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob takšni družbi je zabava zagotovljena. Hvala vsem, ki niste prišli. Zaradi vas sem pri "stricu Rilčku" prišel dvakrat, ne trikrat, ups se mi zdi da štirikrat, v temi itak nisem več štel kolikokrat sem prišel na vrsto . . . ..Whiskeypress. ;-). Da je bilo poskrbljeno tudi za "exit" je poskrbel eden in edini g. Mudko - se pardoniram g. Murko !

Murko.jpg

Popravljeno . Popravil avtomoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo epsko. Od hrane,ki je bila mastna in kalorična,ter veliko bolj okusna od štosev,hehe pa vse do novih poznanstev. Tole Mamutovanje je preseglo moja pričakovanja in se že vidim kako pobiram motor po pohorju naslednje leto. (Slike/Video,pridejo ko pridejo)

CICIBANI REPRSENT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Sahbazz pravi:

Res je bilo epsko. Od hrane,ki je bila mastna in kalorična,ter veliko bolj okusna od štosev,hehe pa vse do novih poznanstev. Tole Mamutovanje je preseglo moja pričakovanja in se že vidim kako pobiram motor po pohorju naslednje leto. (Slike/Video,pridejo ko pridejo)

CICIBANI REPRSENT!!!

taki štosi so taki zaradi tega , da hrana postane vsaj užitna.. kar se konkretne maščobe tiče enkrat poskusi odojka z ocvirki..

te pa moram pohvalt - eden redkih , ki je znal v prvo udejanit mojo teoretično/ vzorčno idejo glede ketn..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 2. 2018 ob 12:42, DAMI34 pravi:

Ker jim PR malce šepa, sem kar ukradu 2 slikce s FB, da bomo lažje foušš. :P

jaz sem si poškodoval rebra pri najvišji obveznosti mamutov  - nepremičnosti pri ležanju... kaj bi ti rad naredil iz nas invalide ?? :P

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka - zadnjih 8 postov si ocenil z "zmeden" ..prosim če pregledaš tvoj comp in pa koordinacijo..

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..zmeden mamut.. ok ..sm že mislil , da se ti je na bolš poslabšal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Dr_Jakob pravi:

Jah, sej bi bil ti tud lahko, pa si raj doma ostal.

Tradicije se pa res ne sme kar tako prekinit...:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi podtradicije so pomembne.. lani je mene zdravje zhebalo , letos pa jaz zdravje ..20180210_013555.thumb.jpg.1e17e87197c2f77e00bb18d6b0e01d1c.jpgza tole težko goldo sem imel velike pomisleke kako bo gor prišla..ona pa brez problema..20180210_162453.thumb.jpg.4c315172ef0d42f731d7b5ecd097da1a.jpgsamo ko je bila enkrat gor ni hotla dol ..nekej je s temi hondami na mamutovanju ..zgleda da jih preveč čustva prevzamejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!