Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 650 (2017)


DAMI34

Priporočene objave

8 minutes ago, Zivnorc said:

... čeprav ti to že veš. k ti je maus povedu...AAAAMMMPAAAAK... mogoče so pa moje boljše...   :P

..malo off topic.... mogoče pa komu drugemu pride prav....pa da ne bom še bolj off topic.... barva paše tudi Ninđi 650...     :P

https://www.ebay.com/itm/10-20-40-70L-Water-Resistant-Waterproof-Dry-Bag-Canoe-Rafting-Floating-Kayaking/162569619831?hash=item25d9e78977:m:mSNIoDagd-s05K5S1weI8zA

 

že ko smo pri vrečkah jaz mam te vrečke za mobi, foto,kamero....

https://www.ebay.com/itm/3pcs-Canoe-Floating-Boating-Kayaking-Camping-Water-Resistant-Waterproof-Dry-Bag/263896150187?hash=item3d716fb0ab:g:4C0AAOSwsvZbf34R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Zivnorc pravi:

Vizir:

Ne rabiš. Vsi tlačijo gor "poštarske zaslone" z namenom zmanjševanja pihanja v glavo. Narobe. Večji vizir povzroča večji upor in turbolence. Uporaben je samo v zelo ozkem hitrostnem območju....vse ostalo samo močno poslabša aerodinamiko, povzroča ogromne turbolence...itd. Najbolje je, da je cela glava v neturbolentnem zračnem toku.... pa ne bo nobenega problema z butanjem vetra v čelado... .. čeprav me je nekaj forumašev "sqrcalo", da to ni res....imajo prav. Daj gor "poštarski vizir", pa boš videla...  :P 

 

Tourer vizir od kawasakija za Ninjo 650 je zaradi svoje ukrivljenosti na zgornjem robu zelo uporaben. Razlika med osnovnim je očitna in ne zgleda poštarsko....stvar okusa. Jaz ga priporočam.

Zadnji kupef je res malo bolj nazaj ampak ne moti vožnje. Je pa prostora, če je potrebno za silo še koga peljati zadaj.

 

slika1.png

Popravljeno . Popravil dvokolesnik
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

barva paše tudi Ninđi 650...     :P

Lepo da ti ni vseeno, sej veš, pri deklicah more bit vse stajliš :blush: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Ella pravi:

Lepo da ti ni vseeno, sej veš, pri deklicah more bit vse stajliš :blush: 

Povezana slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Zivnorc pravi:

...no   tukaj imaš prav...AAAAMPAAAK...

ju3 nalimam link za tiste vaserdiht vrečke...ko jim stisneš ven zrak in zrolaš zgornji del vreče..in dobiš še ročaj...

...najboljša stvar za pakirat stvari!....pa ne samo za na motor...v ruzak..potovalke...itd...

ni potrebno tako pretiravat, kot je napisal @DAMI34 cote daš preprosto v vrečko in je mir. te torbe kar tako ne premočijo oz namočijo, imam givijeve in sem že veliko vozil po dežju. pri dolgotrajnem nalivu pač pride voda malo poleg in če je v neki vrečki, je zadeva odpravljena

uporabljam kar navadne oziroma prozorne vrečke za živila (v stranskih žepih)

itak pa je po moje dobila za torbe še dežna pokrivala, pri giviju so bila poleg, a niso zdržala, so se po eni resni furi strgala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

sal @DAMI34 itak pa je po moje dobila za torbe še dežna pokrivala, pri giviju so bila poleg, a niso zdržala, so se po eni resni furi strgala

Pri teh mojih ki mi jih isa forurmas prodal so not v njej zasite palerina za torbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snecer  ... kot visokoizobražen in inteligenten človek, bi lahko malo poskrbel za okolje ob uporabi plastike za enkratno uporabo.

Poleg tega so te vrečke zelo uporabne in praktične za pakiranje različnih stvari v torbe... kufre..potovalke.... v različne barve vreč zložiš različne stvari, ki jih lahko takoj povlečeš iz torbe, ne da bi strgal PVC vrečko... in ta vreča je zelo praktična ker jo lahko neseš samostojno za močan ročaj...itd...

...eh... pa kaj bi to razlagal posebnežu, kot si ti..  :P ... ki ima vedno nekaj kontra za povedat.    :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa niso za enkratno uporabo, po uporabi jih pustim v kovčkih za nadaljno ponovno uporabo. Mogoče si ti preveč naiven, da če piše "za enkratno uporabo", da se tega strogo držiš (na mojih nič ne piše).

Glede kufrov sem že povedal, tam je premium in 1A zadeva notranja torba (ni nek denar), ki je vlita za kovček. Ko kam prideš, preprosto kufer pustiš na motorju in vzameš notranjo torbo, ki zgleda tudi lično.

Te kufri, ki so na ninji650 nimajo veliko prostora, da bi se telovadilo z nekimi preveliki vrečami, boršami, tako da je to mimo.

Pa kaj bi to tebi razlagal, ko itak poznaš te torbe v nulo :) 

mimogrede:

pri teh kovčkih je @Ella dobila poleg dve notranji wasserdicht torbici, tako da lahko nehamo telovadit

Lieferumfang:

  • 2 BLAZE H Satteltaschen
  • 2 wasserdichte Innentaschen
  • 2 modellspezifische Halterungen mit Abstandsbügeln für Kawasaki Z650 und Ninja 650
  • Montagematerial
  • Anbauanleitung
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam take nepremoćljive vrečke ... da se vn zrk stisne in zmanjša volumen ... dva kompleta kupu že pred cca 10 leti in jih mam še vedno  ... tkole približno zgleda:

https://www.louis.eu/artikel/uquip-vacuum-bags-set-of-3/10009332?filter_article_number=10009332&list=386bc06d7ee2ec2e440fabaaa53affdb

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

kot beremo je to neekološko :) 

seveda je ekološko .. zrak spustim ven in ga dam ljudem za dihat, da živijo naprej ...  :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Snecer pravi:

kot beremo je to neekološko :) 

Zato pa vozim BMW, ker kufri dihtajo. Sej vem da sem:topic: ampak sm mogu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninjo sem peljala na poligon, malo sem jo sprobala na varni vožnji. Abs dela :D 

Na števcu skoraj 1000km, kar pomeni da bo šla ob prvi priliki na servis, dost utekanja in dekonzerviranja.

158851133_20190331_210328(1).jpg.6a60936a1002275a072edbded53d1b7e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Ella pravi:

Ninjo sem peljala na poligon, malo sem jo sprobala na varni vožnji. Abs dela :D 

Na števcu skoraj 1000km, kar pomeni da bo šla ob prvi priliki na servis, dost utekanja in dekonzerviranja.

diujaško si diujala :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

sem našel ampak mi cena ni preveč všeč ??? sem upal na kako cenejšo varjanto...

pa hvala vseeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 3. 2019 ob 19:37, Ella pravi:

Nisem še probala, ma bo šu...ziher :P

Gre - preverjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!