Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

2 minutes ago, Lila333 said:

Preveč ste vpeti v virtualo, kjer si lahko dovoliš vse, če pa si sankcioniran, pa novi nick name odpreš in zgodba se ponovi. Moderatorji niso bogovi, da bi lahko kontrolirali in izvajali vse, ker bi v takem primeru lahko tukaj viseli 24/7. Važna je kultura vsakega posameznika, kakšna pa je, pa vsak zase ve. Osebne zamere se rešujejo drugje, večina pa se žal nima poguma izpostaviti v reali in mu je pač lažja pot virtuala :). Namesto, da se kregate, pljuvate, žalite, se raje zmenite nekje za kavico in razrešite zadeve :)

V zadnjih objavah se gre bolj za problem, da samo skrivanje objav, ki niso v skladu s pravili in/ali bontonom, ravno ni efektivna sankcija. Z veseljem povabim kogarkoli, da mi pride osebno povedati karkoli že ima za povedati - jaz lahko zatrdim, da bi tudi osebno stala za vsemi besedami, napisanimi tu gor. Mi je pa jasno, da marsikdo ne bi. 

Predvsem bi se moralo na celotnem forumu pokazati malo spoštovanja do sočloveka, pa bi bla že veliko boljša klima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Nearrain pravi:

Se opravicujem prizadetim. :smoke:

tretja razrešena zadeva ... u man kt u pol dneva.... :P

pred 2 minutami, Lila333 pravi:

 Namesto, da se kregate, pljuvate, žalite, se raje zmenite nekje za kavico in razrešite zadeve :)

povab me ... mogoče dobiš pozitiven odgovor :P

p.s.

evo ... gre .. počasi ampak vztrajno ... nobena španska nadaljevanja se ne konča v enem dnevu :huh:

djmo .. djmo še kakšno rešt ...

hvala za pisma podpore ... res sm car :jezik:

Pravkar, lucif3rka pravi:

 Z veseljem povabim kogarkoli, da mi pride osebno povedati karkoli že ima za povedati - jaz lahko zatrdim, da bi tudi osebno stala za vsemi besedami, napisanimi tu gor.

že en let te čakam, da ti šenkam nalepko :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah...v 7-ih urah kar štiri strani postov na novo temo. Očitno je bila potrebna in s tem je demantirano moje mnenje, da gre še za eno temo kjer se bo nabijalo....z drugim predznakom pač.

V glavnem super je....očitno je bila potrebna marsikomu.

....vozite pa drugače kaj?....mislim sobota bo še kar lepa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, lucif3rka pravi:

A lahko prosim vsaj del foruma "O Motosvetu" ostane relativno nenasmeten? Ne da se mi več stiskat prijavi objavo vsakih 5 min.

spoštovana forumašica .. izlij nam svoje težave ... kdo, kdaj in zakaj te je iztiril :?

tešave rešujemo v 5 minutah :huh:

pred 1 minuto, BIF pravi:

Hah...v 7-ih urah kar štiri strani postov na novo temo. Očitno je bila potrebna in s tem je demantirano moje mnenje, da gre še za eno temo kjer se bo nabijalo....z drugim predznakom pač.

razočarano sem razačoran, ker ne zaupaš mojim ninđa metodam :huh:

več veščin obvladam .. tudi psihologijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, XTR pravi:

Če bi ti kdaj umiril svoja kolega, omenjena v tej temi, bi bilo lažje... priletela sta v temo in jo obrnila na precej nizek nivo, zakaj že? Najlažje je poradirati nekaj, kar nekomu ne paše. Če rešujete podjebavanje samo z brisanjem objav pa je kot je. Debata je tekla v pravo smer...dokler ni nekdo ocenil, da se je oglasil neprimeren kandida-t/ka. A je res treba, z brezveznim nabijanjem in vsiljevanjem svoje tehike vožnje, odgnat vsakega kandidata, da bi sploh kaj napisal v kakšni temi?  

Protekcija gor al dol... če mu ne upaš na forumu jasno povedat, da naj ne provocira nonstop, mu pa na štiri oči povej.

 

definitivno se s tabo v tej smeri nimam kaj pogovarjati, namreč niti ne vem o katerih mojih kolegih govoriš, poznam pač veliko ljudi (tudi takih, ki me ne prenesejo) Če mi imaš kaj očitati okrog mojih postov v dotični temi, kar z besedo na dan, v nasprotnem, bo tut meni živc stopil, ker ne poznaš vsega in vedi da nisem edini moderator, ki je v dotični temi posegal kar je posegal. Zadevo sem skušal umiriti in sem še dodatno zbrisal (skril)poste, prav na pritožbo Luciferke, ter ji tudi odgovoril in pojasnil.

Če sam ne zmoreš obrzdati in odpikati vseveda (vseznalca, nabijača itd) a potem se boš spravil name, da ti ne pomagam?

Si mogoče prijavil, kakšen post, pa da nisem reagiral?

Iščeš samo krivca za nekaj kar ti ne ustreza. Da pojasnim moderatorji so:

Dami

Izibiker

Nemo

Wiper

Alla

Arcanewater

Jskrablin

in 

lastnik Codeine.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BIF pravi:

....vozite pa drugače kaj?....mislim sobota bo še kar lepa....

tole spada v najave dnevnih voženj :jezik:

no .. pa sm ti v obraz povedal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nearrain pravi:

Se opravicujem prizadetim. :smoke:

Ker si pa ravno obesil na par mojih trpkih in jih izpostavil z velikimi začetnicami  si bom pa se jaz eno zadevo drznil izpostaviti.

Zaljiv izpad do Vseh clanov Motosveta  do nedavnega zelo udejstvojocega clana foruma je objavil MODERATOR, kateri istocasno meni/nam moderira,mene/nas opozarja, mi/nam daje neke Warning pointe, me/nas bana, oz. me/nas daje na "hladno".  In taisti osebek mi govori, da bo vse kar njemu osebno ne bo vsec pobrisal ,ce to ne bo dovolj, me bo dal pa na "hladno". Kar me na koncu tudi je. No harm done.  

DVOJNA MERILA? 

Zadevo sem prijavil preko gumbka " Report post", vendar je objava se vedno tam in nikogar ne moti, se najmanj pa moderatorje in lastnike foruma.  

A bova se kaksno rekla o pristranskosti in nekompetenci, ce smo ze odprli "pandorino skrinjico"?

 

 

DAMI34

  • radirka
  •  
  • DAMI34
  • Moderatorji
  •  67390
  • 27310 posts
  • Skype:ni ni
  • Lokacija: wetrowni WAŠINGTON
  • Motorcycle: KTM 1290 superduke GT 2016 oranžn, Z900 BLACK edišn 2017 
  • Moja garaža
  • Moji albumi

Kmet mi je pisal ma FB, tole piše: (očitno ga je nekaj ujezilo)

Prilimaj to,prosim. Komentirat ne morem , ker mi tu ms steka, na Ms je to moja zadnja objava...... Tu gor ste gamad za metek v glavo od Viskija naprej, bom samo eno dve repliki dal , tip nima pojma od pojma o vožnji z Versysom 650 in Mitaskami sem ga vsakih 5 km po Velebitu čakal 10 min da se je privlekel z bmf kobilico in terenskimi gumami ,tako bi jaz prišel do Češke in bi lahko obrnil domov ,gamad samozaverovana v sebe,da ne omenjam njegovih podvigov v ,ko so mu drugi čez potočke itd vozili motorin tak potem pametuje men fak off debil!!! Snecer, naštimal si mi garmin , hvala sem bolj tup za te stvari a ko mi omenjaš ,da sem šele zdaj začel vozit smešiš,sam sebe ,na motorjih sem preko 22let in za sabo imam veliko preko pol milijona km ,tako ,da vsi ki ste šli okrog sveta in ne vem še kam ......in ste naredili 100kkm mi ne pametujte, vseno hvala za ponujeno pomoč. Za pametovalce , ja ktm prodajalna je to in če mislite , da imajo za vsak model vse ste po domače fuknjeni v pisker...... Ko prebiram objave na fb v grupah z 10k članov ,same pozitivne vzpodbudne besede,tu pa ne vem se res zbira vsa gamad Slovenije z nekaj mojimi bivšimi prijatelji , ki širijo laži o meni a brez skrbi , sem maščevalen , kot sem le lahko in vsak bo dobil izstavljen račun , gnoji,da vas ni sram.....človek deli ,svoje prigode potem pa bere to svinjarijo ,sram vas je lahko , in vsakemu od gamadi, kateri ste že veste to povem v ksiht in še čelno prbijem ......fak off motosvet. Za vse ,ki smo cool pa veste kje me najdete. Dami prosim zbriši in zakleni temo, ne napišem več črke tu gor in če se da me zbrišite iz ms ,nikoli več ne pogledam tu gor . P..S. kar se pa tiče frj ,po vseh luknjah in faking potkah je šlo zelo počasi, po koncu sem počakal , kompenziral je potem na lepih odsekih po 180 kmh , jaz sem ga na terenu in luknjah prtegnil ,saj je redy2race in potem še po lepih odsekih pun, se pravi skoz se vrti na puno poglejte si kurčeve marketinške video posnetke, kako skačejo z njimi , pa kaj ste tu gor samo debili, če bi to počel par tisoč km kot na videu, bi ga lahko že po tisoč dal v refuzo kreteni zabiti. Če pogledaš samo dakar koliko nege potrebujejo stroji vsak dan ,da zdržijo dirko ,ko pride na cilj je samo še grušt od motorja ostalo je menjano, komu je to namenjeno se boste że našli ,za vse ostale pa kot sem napisal ,pričakujem rebrce in še kaj , pa nasvidenje prijatelji in pa ostale seronje in kreteni. Če sem koga uźalil in ne more prebolet, ve kje me najde in mu z vesejem vse še enkrat povem v faking ksiht , gnoji od gnojev . Zdej grem pa pančat.

lp

Kmet2

o lej, lej. 

Njegove besede, ne moje, banal se je pa itak sam. Sicer pa ker mene ne moreš, tut Kmeta ne, saj to vemo. ampak ker se mi ne da iskati tvojih žaljivih objav, ko mi vse prerečeš , bom samo nekaj napisal. A si /smo sposobni umiriti določene zadeve?

ps. V dotičnem primeru sem "prizadetim" pojasnil, zakaj sem objavil zgornji izpad.

pss. čakam samo še Pajkico, potem smo pa popolni :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

tole spada v najave dnevnih voženj :jezik:

no .. pa sm ti v obraz povedal :P

 

To je za drugo temo in bo sankcioniran.  :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, maus pravi:

tretja razrešena zadeva ... u man kt u pol dneva.... :P

... nobena španska nadaljevanja se ne konča v enem dnevu :huh:

Špansko nadaljevanko sem jaz enkrat omenil, pa mi je žal. Opazka je letela na več nestrpno čakajočih, ne na "igralce". :worship:

...drgač pa, sam virtuale ne jemljem resno...očitno se bo treba za naprej manj hecat in manj za...avat. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Špansko nadaljevanko sem jaz enkrat omenil, pa mi je žal. Opazka je letela na več nestrpno čakajočih, ne na "igralce". :worship:

...drgač pa, sam virtuale ne jemljem resno...očitno se bo treba za naprej manj hecat in manj za...avat. :hmm:

hec je del življenja in se tudi sm rad pohecam ... eni nek humor razumejo tako ali drugače .. smo pač različni, vendar menim, da vseeno moramo biti strpni en do drugega ...

ta tema je namenjena razčiščevanju nekih nesporazumov, nerazumevanj ipd ...

če nekdo reče nekomu, da visi z motorja kot opica, je to za nekoga žaljivo, za nekoga pa pač ni .. meni osebno se zdijo opice izredno spretna bitja ... če bi le meu vsaj delček njihove spretnosti in moči, se ne bi valau po grmoulu kot kanta za smeti :huh:

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, DAMI34 said:

definitivno se s tabo v tej smeri nimam kaj pogovarjati, namreč niti ne vem o katerih mojih kolegih govoriš, poznam pač veliko ljudi (tudi takih, ki me ne prenesejo) Če mi imaš kaj očitati okrog mojih postov v dotični temi, kar z besedo na dan, v nasprotnem, bo tut meni živc stopil, ker ne poznaš vsega in vedi da nisem edini moderator, ki je v dotični temi posegal kar je posegal. Zadevo sem skušal umiriti in sem še dodatno zbrisal (skril)poste, prav na pritožbo Luciferke, ter ji tudi odgovoril in pojasnil.

Če sam ne zmoreš obrzdati in odpikati vseveda (vseznalca, nabijača itd) a potem se boš spravil name, da ti ne pomagam?

Si mogoče prijavil, kakšen post, pa da nisem reagiral?

Iščeš samo krivca za nekaj kar ti ne ustreza. Da pojasnim moderatorji so:

Dami

Izibiker

Nemo

Wiper

Alla

Arcanewater

Jskrablin

in 

lastnik Codeine.

Obračaš ploščo? Osebi si sam izdal, tvoj problem... Ozadje me ne zanima, kar sem videl je preveč. Z vseznalci in nabijači pa se ne bom ukvarjal, to je delo moderatorjev, naštetih, da ne boš iskal krivcev. Če se v nedogled ponavlja provociranje ene in iste osebe bi lahko že ukrepali, se ti ne zdi?   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, maus said:

hec je del življenja in se tudi sm rad pohecam ... eni nek humor razumejo tako ali drugače .. smo pač različni, vendar menim, da vseeno moramo biti strpni en do drugega ...

ta tema je namenjena razčiščevanju nekih nesporazumov, nerazumevanj ipd ...

če nekdo reče nekomu, da visi z motorja kot opica, je to za nekoga žaljivo, za nekoga pa pač ni .. meni osebno se zdijo opice izredno spretna bitja ... če bi le meu vsaj delček njihove spretnosti in moči, se ne bi valau po grmoulu kot kanta za smeti :huh:

:P

 

Ne morem da se ne bi oglasila, ker si tole tako lepo spisal :P Sej je treba met čisto malo občutka, da ti je jasno, da npr. "visenje kot opica" ni hec na isti način kot "ne me basat :lol1:, ti boš mela kombinezon pa drsnike pa šla na track". Sej se razumemo, ane?

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, XTR pravi:

Obračaš ploščo? Osebi si sam izdal, tvoj problem... Ozadje me ne zanima, kar sem videl je preveč. Z vseznalci in nabijači pa se ne bom ukvarjal, to je delo moderatorjev, naštetih, da ne boš iskal krivcev. Če se v nedogled ponavlja provociranje ene in iste osebe bi lahko že ukrepali, se ti ne zdi?   

in smatraš, da se ni ukrepalo?

Sem te lepo vprašal, natančno pojasni, kdo bi kaj in kje moral ukrepati, seveda pa ti bom odgovoril, da presoja in način ukrepanja je prepuščen moderatorjem, pa če se strinjaš ali ne.

Poleg tega, je bila ta tema (vsaj tako jaz razumem) ustvarjena da si člani med sabo povedo, kaj in kje je bil problem (ter ga rešijo, če se le da), za jokanje okrog moderatorskega nedela, so že ustvarjene druge teme.

 In še 1x, si stisnil kako prijavo, da so te moderatorji ignorirali? Nisi ne, a ne...

ps. te teme ne moderiram. Zakaj, ker je nočem :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

ps. te teme ne moderiram. Zakaj, ker je nočem :ras:

Ni moja stvar kako delite dolžnosti, samo nekdo jo bo moral. Pa mogoče tudi še kako dodatno dopovedati ponavljajočim se krivcem za to delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, lucif3rka pravi:

Ni moja stvar kako delite dolžnosti, samo nekdo jo bo moral. Pa mogoče tudi še kako dodatno dopovedati ponavljajočim se krivcem za to delo.

tudi moja ni, kje koga kaj sekira. Kvečjemu je moja dobra volja ali bom ali ne bom posegel. 

Prijavi objavo, je gumbek, kateri opozori moderatorja. Ni pa nujno, da bodo vsi zadovoljni z rešitvijo problema. Seveda, pa je potem najlažje nekje pojokat, kako moderatorji ne opravljajo svojega dela in je to njihov problem. 

Ampak veš, pa ne samo ti, kako moderator opravlja svoje delo ima izključno lastnik foruma in pa tisti, ki ga plačuje. Zaenkrat kar vem so modi volonterski člani, katerim je do tega, da se določene zadeve uredijo vsaj malo smiselno.

in že 100tič....poglejte prvo Mausovo objavo in namen teme. Samostojno reševanje naj bi to bilo, kjer se javno pove koga je katera objava motila.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

tudi moja ni, kje koga kaj sekira. Kvečjemu je moja dobra volja ali bom ali ne bom posegel. 

Prijavi objavo, je gumbek, kateri opozori moderatorja. Ni pa nijno, da bodo vsi zadovoljni z rešitvijo problema. Seveda, pa je potem najlažje nekje pojokat, kako moderatorji ne opravljajo svojega dela in je to njihov problem. 

Sem že kar nekaj objav tukaj prijavila, vem da vidiš. Tudi pred tem, kar si zgoraj napisal. 

Kolikor razumem, te ni nihče prisilil, da si moderator. Tvoja odločitev, sedaj pa stoj za njo. Vse, kar sva z XTR želela dopovedati je le to, da bi imeli in vi, moderatorji, manj dela z brisanjem, in mi, uporabniki, s prebijanjem skozi solato in stalnim prijavljanjem postov, če bi se takim osebam pač za kak dan odvzela pravica objavljanja, ne pa samo čistilo za njimi, brez palice, ker to očitno ne deluje.

Ne jokcam, verjemi, ampak tako nekako naj bi zadeve funkcionirale na kulturnih forumih. In ja, še vedno mam upanje, da je tudi situacija tukaj rešljiva.

Popravljeno . Popravil lucif3rka
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

in smatraš, da se ni ukrepalo?

Se je. Vprašaj se zakaj je bilo potrebno ukrepati.. v tem je problem... 

4 minutes ago, DAMI34 said:

In še 1x, si stisnil kako prijavo, da so te moderatorji ignorirali? Nisi ne, a ne...

Nisem. Sem upal, da se bo situacija umirila pa so imeli določeni akterji slab dan in se niso ustavili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, XTR pravi:

Se je. Vprašaj se zakaj je bilo potrebno ukrepati.. v tem je problem... 

Nisem. Sem upal, da se bo situacija umirila pa so imeli določeni akterji slab dan in se niso ustavili. 

In potem sem jaz kriv, ker sem....ukrepal? :dry:

in ker si ti upal, da so akterji meli slab dan, sem tudi jaz...saj lahko upam, a ne.

Namesto da se z mano nabijaš, bi akterjem lahko komot povedal kar jim gre.

Sicer pa moje mišlenje je in ni škodljivo če ga uporabiš, solato se prečisti, igonriraš vseznalce in nabijače, prebereš in se osredotočiš na to kar je pozitivnega, koneckoncev je bilo zapisano marsikaj pametnega, veliko dobrih nasvetov in precej pametnih idej, drugače ne bi padel dogovor o udeležbi nadaljevalnega tečaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, DAMI34 said:

Namesto da se z mano nabijaš, bi akterjem lahko komot povedal kar jim gre.

Enemu sem že v prvi objavi povedal svoje, kljub temu, da nisem bil prepričan zaradi koga je nastala galama... Sem predvideval, ker me je takrat zmotilo..

 

12 minutes ago, DAMI34 said:

In potem sem jaz kriv, ker sem....ukrepal? :dry:

Si bil pač naslednji na vrsti.., posredni krivec za nastalo situacijo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, XTR pravi:

Se je. Vprašaj se zakaj je bilo potrebno ukrepati.. v tem je problem... 

Nisem. Sem upal, da se bo situacija umirila pa so imeli določeni akterji slab dan in se niso ustavili. 

kul, potem je pa čisto dovolj, če se držimo od sedaj naprej teme in prve objave, za osvežitev spomina:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne razumem čisto te teme. Če se drugim zdi smiselna prav in če bo kdo razrešil kakšen problem še toliko boljše, samo trenutno nisem čisto prepričana ali je potrebna še ena tema kjer naj bi se 'reševale' stvari, ki se lahko rešujejo povsod.

Če ti kdo napiše nekaj neumestnega imaš priložnost citirati to osebo in ji na lep način odgovoriti, da takšen odnos ni ok. Ostaneš v isti temi, prav tako pa še vedno vsak forumaš lahko vse prebere. Konec koncev je skoraj celoten forum javno dostopen, tudi če nisi registriran uporabnik.
 
- I I -   in mu ti nazaj vrneš z še bolj neumestnimi in žaljivimi opazkami, mislim da tu ne bo nikakršna intervencija pomagala. Ne moderatorja, ne drugih članov, ne izpostavljanja krivice v tej temi, ne nič.

Zdaj je bilo možno prebirati same svetniške izjave kako se je treba obnašati do sočlovka, pa to kako nekomu, ki te žali lepo prijazno pojasniš da ni treba na takšen način,... Pa saj to vsi vemo. Pa se tega žal ne držijo vsi. Ali zato ker je to pač forum in so anonimni, ter s tem pridobijo pogum ali pa so že po naravi takšni in v živo počnejo isto. Vsi vemo kako bi se morali obnašati. Pa vseeno, nekateri skos podjebavajo vsakogar ki mu pride nasproti. Nekateri imajo osebne zamere in se vedno znova spravljajo samo na določene ljudi. Nekateri pa na podlagi kakšnega narobe razumljenega ali ne ravno spretno spisanega komentarja padejo ven. Vedno bo nekaj nekoga zmotilo, vprašanje je samo do kje se stvari tolerirajo. Tu imamo odgovornost vsi, člani da stvari prijavijo, moderatorji da stvari brišejo. Bi bilo pa včasih fino, da kateri drug član, ki ni vključen v prerekanje in žaljenje, poseže vmes in reče, opa zdaj pa dovolj. Ampak kaj ko se potem vsi spravijo še nanj... kje je potem rešitev?

Sama zagovarjam to, da si vsak postavi določene 'meje' kaj še sprejme kot šalo in česa ne. Se je pa potem potrebno tega držati skos, ker če se v eni temi na polno zajebavaš glede vsega, lahko pričakuješ da to prebere ogromno ljudi in potem ti v neki drugi temi tudi na takšen način ogovori. Ker misli, da če se tako pogovarjaš z drugimi (ali so to osebni prijatelji ali le soforumaši nihče ne more vedeti), potem ne bo nič narobe če se on gre isto stvar.

Zase lahko povem da se v velikem loku ognem kakršnegakoli preveč seksistično naravnanega komentarja, oz. če mi kdo kaj takšnega napiše mu prijazno pošljem ZS in povem, da če se drugim forumašicam takšen način pogovarjanja zdi zabaven, se meni pač ne. In do sedaj se je le enkrat zgodilo, da to ni zaleglo. Ko se je stvar ponovila prevečkrat, mi je jasno počil film in sem pod sporen komentar jasno napisala (čeprav na zelo lep način) da se forumaš lahko jebe, in naj se neha obremenjevati z menoj.  In je zaleglo - no za nekaj časa.

Pač tanka je meja med šaljenjem in žaljenjem, čeprav niti ni mišljeno kot žalitev. In ja, ženske smo bolj občutljive glede nekaterih komentarjev (kot npr, debela si. ni smešno. vsi vemo, da nekateri ne bodo pokazali da jih to zaboli in se s tem izpostavili, temveč se bodo še naprej zafrkavali), (šokoladni ježek ftw) prav tako kot moški glede česa drugega (dolžina določenega anatomskega orodja). In ko si na forumu, gre stvar zelo hitro, prehitro, predaleč. Se zdi nedolžna šala, ampak ko nimaš nasproti osebe, da bi ti z mimiko pokazala ali jo kaj resnično prizadane, se stvar takoj izrodi. Sploh če se še kdo vmeša zraven in nadaljuje šalo. Nekaj je če poznaš človeka osebno, drugo pa če ga poznaš le po njegovih objavah na forumu...

Pa še to bi dodala, mene so takrat zmotili komentarji o naprčeni ritki. In sem prosila da se slika in vse povezano s tem izbriše. Bila sem jezna nase zaradi dveh razlogov. Prvi je ta, da sem vedela da lahko pričakujem kakšen neumen 'seksističen' (bi kdo rekel) komentar, ampak sem se vseeno odločila da fotografijo objavim. Drugi razlog da sem bila jezna nase je bil pa ta, da navkljub temu da ni bilo nič spornega gor, sem se zaradi komentarjev počutila slabo. Sploh ker so name leteli tudi z strani predstavnic nežnejšega spola, v smislu - sama si si kriva, kaj si pa to objavila. Ne rečem, če bi objavila full body fotko v bikinkah - to je po mojem mnenju iskanje pozornosti in kot tako, lahko pričakuješ določene vrste komentarje. Spet drug primer je bil, ko je nekdo pokomentiral težo neke punce na fotografiji. In sem spet pisala cel roman. Včasih se ti stvari preprosto naberejo in ko že petdesetič v enem dnevu slišiš žaljive komentarje, ti pač poči film in poveš da takšno obnašanje ni ok. Na forumu ne moreš zmagati, ker je javen. Ker ni to skupina moških ki sedi v lokalu in med sabo komentira kakšno ogromno rit ima natakarica (in upam, da tega ne sliši), in ker niso to tri ženske prijateljice, ki se med seboj delajo norca iz motorista, ki ne zna kolenčkati (al neki - zmanjkuje mi idej don't judge me). Ne, ni prav da nekoga žališ, ampak vsi to kdaj počnemo. Edina razlika je da to ponavadi nihče ne sliši. Na forumu lahko vsakdo prebere vse kar je zapisano. In če se najdeš v kakšni izjavi, zaboli. Če imaš težek dan, je to le kaplja čez rob in, logično, popizdiš. Tako, da prosim, jaz bi bila zelo vesela če bi dragi forumaši in forumašice pokazali malce več spoštovanja do nasprotnega spola - ker kot sem že enkrat napisala - če imate hčerke/sinove - kako bi se počutili, če bi otrok prišel domov in jokal cel dan, ker mu je nekdo rekel da je debel/neumen,...

In ja, forum je javen, če ti kaj ni všeč lahko ignoriraš prebrano... Lahko, ni se treba vtakniti v vsako stvar. V določenih primerih pa ni prav, da se kakšne stvari dopušča in bi se moralo na glas in zelo jasno povedati, kdaj gre kdo predaleč.


In zdaj bi rada rekla, da se iskreno opravičujem za dolg roman. Prepričana sem da vsi vemo in razumemo stvari, ki sem jih napisala. Pa se vseeno na koncu stvari izjalovijo ko nekomu stopiš na žulj. In kaj sem s tem dolgim pisanjem dosegla? Najbrž nič. Povedala sem svoje mnenje - niti približno ne tako pravopisno pravilno, elegantno in povezano kot je zvenelo v mojih mislih, pa vendar. Če ne drugega se mi je v tem času ohladil čaj na pravšnjo temperaturo za pitje.


*fun fact, v besedilu je skrita najbolj šokoladna šokolada na svetu. ker dvomim, da bodo vsi vse prebrali, si lahko privoščim malo zabave, kajne. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tradicionalna prednovoletna zabava bo pestra

drugače pa se oproščam @lucif3rka in njenemu prijatelju/fantu (kdorkoli in karkoli sta v real life), da sta užaljena zaradi tablice in kolenčkanja

meni se pa ni treba opravičit, sta bila izzvana

drugih pritožb pa čez uporabnike nimam, v redu so

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... prebiram temo "Pritožba na člana/ico foruma" :eek: :eek: :eek:

.... in ... sem se malo zamislil ... :?

... enkrat za spremembo ... resno ... :eek:

... res sem fouš lastnikom tega portala ... ker se lahko svojim osebnim prijateljem pohvalijo s produktom svoje kariere ...  "Motosvet" :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so se takšna nesoglasja reševala na veselicah, sploh pol bolj proti koncu. :fight1: Danes pa preko forumov. Dajte no, razumem luciferko, vendar moraš vedeti, da ste ženske vedno na udaru, sploh tiste bolj fejst, ker moški smo pač taki da radi pikamo, tako ali drugače. :004Kak je to zgledalo, ko smo bili še malinovci? Tista k ti je bila všeč in nisi mel jajc, da bi jo vprašu če bi bila tvoja, si jo zajebavu po dolgem in počez. Ko pravi hepan. In kot kaže se pri nekaterih to še vedno ni spremenilo. Verjamem, da gre včasih kdo čez mejo okusa, vendar saj pa imaš jezik dovolj nabrušen, da mu ne rabiš ostati nič dolžna. :ras: Ta forum jemljem poleg vseh uporabnih informacij tudi kot en del sprostitve (vedno tudi ne moreš :l_01: ). Zato tu ne smeš jemati stvari tako resno. ;)

 

 

P.S.: Jaz bi se pritožil čez Mausa. In to preprosto zato, ker ima previlegij, da ima na forumu svojega smeškota. :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!