Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

Ob 9. 11. 2017 ob 14:28, lucif3rka pravi:

Se zavedam, da bom vedno sojena na podlagi spola, in da se to v moji življenjski dobi ne bo bistveno spremenilo. Ampak tako, kakor se v živo pač ne tiho umaknem, ko se nek fantič odloči, da npr. ne znam vozit motorja izključno zato, ker mi nekaj ne binglja med nogami, se bom tudi tu borila proti takim žaljivkam z vsemi štirimi. Bi pa želela, da se dotičnemu prekrškarju tudi direkt pove, zakaj sem prijavila objavo, in ustrezno sankcionira pri množičnem ponavljanju težave. Ok?

nehej jokcat. sej o men tudi mislijo da sem navaden šovinist s šmirastimi rokami..jas pa nežna duša za šporgetom..

ženske se sploh ne boste nikol zavedale v kakši prednosti ste , ker si tistega ne morete priščipniti na motorju..ne obstaja tolk žalostn in boleč smeško da bi to podoživel virtualno..

Ob 9. 11. 2017 ob 14:39, DAMI34 pravi:

rasističnih, seksističnih, sovinističnih objav. S tem da dodam še ene, ki me osebno motijo in to so izjave v stilu: kaj boš ti butl vedu, nimaš pojma, nauč se vozit...

"kaj boš ti butl vedu," ... imaš za pobrisati nekih 1861 postov.. s tem da prvi na lestvici vodi s 1573-imi..

Ob 9. 11. 2017 ob 14:58, lucif3rka pravi:

In ja, oboje sta žaljivki, razen v izrednih kontekstih. Tako kot je tudi "baba". In tega ne mislim tolerirat.

oprosti..ampak če jaz rečem "kolk ma pa ta dobra baba hudo rit" - a je to žaljivo , šovinistično ali seksistično  .. resda imajo različne oči vsake svojega malarja .. ampak kaj narediti v primeru , da se moja verbalna izjava stoprocentno ujema z dejanskim stanjem? ja saj - tud resnice ne sme človek povedat..

Ob 9. 11. 2017 ob 20:27, Snecer pravi:

tradicionalna prednovoletna zabava bo pestra

dejansko se je na zabavi velikokrat v živo rešilo mnogo več nesoglasij v 3 urah kot pa tu na forumu od takrat , ko so se nehale dogajat ..

Ob 9. 11. 2017 ob 20:47, pik1 pravi:

.... in ... sem se malo zamislil ... :?

... enkrat za spremembo ... resno ... :eek:

... res sem fouš lastnikom tega portala ... ker se lahko svojim osebnim prijateljem pohvalijo s produktom svoje kariere ...  "Motosvet" :dry:

daj še meni povej recept za doseganje tako visokih rezultatov! :P

meni se zdi da je bolj projekt kot produkt .. če komu ni prav se lahko odreče upoštevanju pravil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

 

"kaj boš ti butl vedu," ... imaš za pobrisati nekih 1861 postov.. s tem da prvi na lestvici vodi s 1573-imi..

 

maš kak program, da avtomatsko besedo butl zamenja z ti moj bombonček? :P (saj ni preveč seksistična beseda? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Arzen pravi:

Tale ti je bila nizka :eek:  Ne vem kaj je huje, ta izjava ali to, da se vsi delajo kot da te izjave ni bilo. :BUA:

ta je bila globoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji forumaši. Preveč tem je odprtih, da bi pravilno razvrstila tole moje pisanje, zato naj mi administratorji ne zamerijo, če bom napisala kar tule. Prišel je čas za slovo na vašem forumu, ki je bil zaradi velikega števila prijavljenih članov, izbran za moje diplomsko delo z naslovom »Deliberativnost komuniciranja v spletnih forumih in vpliv paradigionalne človeške psihe na njen odziv«. Zahvaljujem se vsem 50 naključno  izbranim sodelujočim v pogovorih in naj omenim, da sem z vami operirala s pravimi podatki, le da zaradi resnosti pogovorov nisem smela izdati moje prave naloge tukaj. Lahko bi sicer samo zapustila portal, vendar mislim, da sem vam kljub vsemu dolžna opravičilo pa tudi zahvalo. Ker sem z vami preživela nekaj časa in se s svojimi skromnimi prispevki nekako vključila na forum, bi mimogrede omenila še moje mnenje. Vaš forum deluje bolj v okviru klepetalnice, ne kot resni forum v zvezi z motocikliranjem, morda bi lastniki tega foruma malo razmislili o tem in prečistili stran. Moram pa priznati, da sem se nemalokrat nasmejala vašemu sodelovanju (predvsem dr.loonijevi, ki je s svojim hudomušnim in zabavnim pisanjem tako v forumskih temah kot tudi na klepetalnici, postavila - tako je tudi sama priznala v najinem pogovoru - ogledalo, torej refleksijo nekaterim osebkom tega foruma in s tem vnesla vsaj nekaj reale na virtualno stran. Želim vam uspešno novo sezono in srečno vožnjo pa brez zamere sodelujočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so tudi resne teme in konkretni nasveti itd.

očitno si sodelovala v drugih neproduktivnih temah

res pa je, da večina ne sodeluje in prispeva, ampak samo jemlje

pa še to: Vsaj naslov diplome bi lahko poslovenila...keri faks je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Yoghurt pravi:

Aja pa še to, če smo ti prirasli k srcu, ne vidim razloga zakaj bi nas zapustila, diplomska naloga gor ali dol. ;)

Če bi bila motoristka, bi našla tudi resne teme, ker pa je bila samo provokator, ji je ostalo pač samo to.

Sej v srcu smo pa smo vsi dobronamrni in super !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

 

pa še to: Vsaj naslov diplome bi lahko poslovenila...keri faks je to?

višja frizerska, saj vidiš v katerih temah je "klepetala" :P

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lila333 pravi:

Dragi moji forumaši. Preveč tem je odprtih, da bi pravilno razvrstila tole moje pisanje, zato naj mi administratorji ne zamerijo, če bom napisala kar tule. Prišel je čas za slovo na vašem forumu, ki je bil zaradi velikega števila prijavljenih članov, izbran za moje diplomsko delo z naslovom »Deliberativnost komuniciranja v spletnih forumih in vpliv paradigionalne človeške psihe na njen odziv«. Zahvaljujem se vsem 50 naključno  izbranim sodelujočim v pogovorih in naj omenim, da sem z vami operirala s pravimi podatki, le da zaradi resnosti pogovorov nisem smela izdati moje prave naloge tukaj. Lahko bi sicer samo zapustila portal, vendar mislim, da sem vam kljub vsemu dolžna opravičilo pa tudi zahvalo. Ker sem z vami preživela nekaj časa in se s svojimi skromnimi prispevki nekako vključila na forum, bi mimogrede omenila še moje mnenje. Vaš forum deluje bolj v okviru klepetalnice, ne kot resni forum v zvezi z motocikliranjem, morda bi lastniki tega foruma malo razmislili o tem in prečistili stran. Moram pa priznati, da sem se nemalokrat nasmejala vašemu sodelovanju (predvsem dr.loonijevi, ki je s svojim hudomušnim in zabavnim pisanjem tako v forumskih temah kot tudi na klepetalnici, postavila - tako je tudi sama priznala v najinem pogovoru - ogledalo, torej refleksijo nekaterim osebkom tega foruma in s tem vnesla vsaj nekaj reale na virtualno stran. Želim vam uspešno novo sezono in srečno vožnjo pa brez zamere sodelujočim.

pisat diplomsko delo in zato vzeti osnovo grupo "Kr neki" , potemtakem gre za bolj umetniški faks :D

Sam par vprašanj, da boš lahko dopolnila svojo sodbo:

1. koliko potopisov si prebrala? Recimo ti predlagam kake bolj odddaljene, nekaj kjer padeš notri

ali

http://motosvet.com/tabla/topic/40570-centralna-azija-2015/

ali

2. nisem te videl, da bi kaj v temah o opremi spraševala

3. niti nisem videl da bi mogoče v kaki temi od motorjev sodelovala.

 

Kar pomeni, da ti vsekakor predlagam, to prebrati, saj boš lahko diplomsko delo dopolnila tudi s podatki, kateri so pomembni za obstoj foruma, hkrati pa bo tvoje delo dobilo bolj celovit pogled na situacijo.

Z razvojem interneta, družabnih omrežij, informatike, se spreminja tudi forum (pa ne samo naš) Sprejema nove ideje in nove probleme, ki jih prinaša globalizacija in poplava informacij, postaja hitrejši bolj zapleten in bolj komunikativen, dejansko on-line. In problem današnje mladine je, če pogledaš podobne grupe na FB da lahko v roku ene ure vpraša večrat isto vprašanje. Zakaj, ker se mu ne da iskati. Medtem ko je MS, z izjemo "zabavnih tem" urejen mnogo bolj pregledno in strokovno.

In še 1x, kolikokrat si iskala kake podatke zanimivosti informacije v zvezi s potovanji, opremo in motorji? Si mogoče uporabila iskalnik? Si koga kaj vprašala v strokovni temi mogoče? Ne....potem si res lahko forum ocenila, kot si ga.

Za iskanje bistva motorizma in kaj motorizem sploh je, bo pa potrebno bolj globoko poseči v MS in porabiti še malce več časa, ne pa samo iskati oceno in oceniti odnos ljudi po čvekanju v temi Njam njam, in kdo je s kom kaj dingl dong :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lila333 pravi:

Dragi moji forumaši. Preveč tem je odprtih, da bi pravilno razvrstila tole moje pisanje, zato naj mi administratorji ne zamerijo, če bom napisala kar tule. Prišel je čas za slovo na vašem forumu, ki je bil zaradi velikega števila prijavljenih članov, izbran za moje diplomsko delo z naslovom »Deliberativnost komuniciranja v spletnih forumih in vpliv paradigionalne človeške psihe na njen odziv«. Zahvaljujem se vsem 50 naključno  izbranim sodelujočim v pogovorih in naj omenim, da sem z vami operirala s pravimi podatki, le da zaradi resnosti pogovorov nisem smela izdati moje prave naloge tukaj. Lahko bi sicer samo zapustila portal, vendar mislim, da sem vam kljub vsemu dolžna opravičilo pa tudi zahvalo. Ker sem z vami preživela nekaj časa in se s svojimi skromnimi prispevki nekako vključila na forum, bi mimogrede omenila še moje mnenje. Vaš forum deluje bolj v okviru klepetalnice, ne kot resni forum v zvezi z motocikliranjem, morda bi lastniki tega foruma malo razmislili o tem in prečistili stran. Moram pa priznati, da sem se nemalokrat nasmejala vašemu sodelovanju (predvsem dr.loonijevi, ki je s svojim hudomušnim in zabavnim pisanjem tako v forumskih temah kot tudi na klepetalnici, postavila - tako je tudi sama priznala v najinem pogovoru - ogledalo, torej refleksijo nekaterim osebkom tega foruma in s tem vnesla vsaj nekaj reale na virtualno stran. Želim vam uspešno novo sezono in srečno vožnjo pa brez zamere sodelujočim.

No, jest nisem, nek strokovnjak na področju psihologije, ampak tolele za moje pojme ne pije vode. Zakaj? Za tako nalogo, moraš najprej človeka spoznat v reali, potem pa vidiš kako se obnaša v virtualnem svetu. V virtuali lahko igramo različne vloge, ki si jih v reali ne upamo. Človeška psiha je precej zakomplicirana stvar in za to rabiš precej dela v z ljudmi in šele potem vidiš, da ti teorija da samo neko osnovo, pa še ta ne drži vedno. To je moj osebni pogled, ki ni nujno pravilen je pa splet življenjskih izkušenj. :)

Tebi pa želim veliko uspeha pri študijo in ko boš diplomirala, bi z veseljem prebrala tvojo diplomsko nalogo.

 

zdej pa še mal heca...... mater zlorabl so me pa sploh nisem vedla za to..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, dr.looney pravi:

V virtuali lahko igramo različne vloge, ki si jih v reali ne upamo.

zdej pa še mal heca...... mater zlorabl so me pa sploh nisem vedla za to..... :lol1:

Se popolnoma strinjam s tvojo trditvijo....

Tukaj deluješ kot nek zmaj, drugače pa sipopolnoma krotka :blush:

Upsss, zdej sm te pa izdal .. :slap:

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz sem v reali prav enaka, lahko povedo vsi, ki me poznajo :panic:

Punca na mestu - res je !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Se popolnoma strinjam s tvojo trditvijo....

Tukaj deluješ kot nek zmaj, drugače pa sipopolnoma krotka :blush:

Upsss, zdej sm te pa izdal .. :slap:

...e pa je šla moja vloga......:jezik:...... kva naj bom pa zdej iz zmaja lahko rata še sam večji zmaj al pa dinozaver...... :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če se le da, skočta v kako drugo temo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Jaz sem v reali prav enaka, lahko povedo vsi, ki me poznajo :panic:

To je nedvomno res. Ampak u reali se voziš celo leto, pa ful enih kilometrov naklepaš. Tule na forumu pa z nami nočeš delit skoraj nobenega potopiseka niti dnevne vožnjice. Fotke so redke kot suvenirji z lune, viki počki prav tako... Zdaj pa ne vem, je to morda nek nov trend na forumu, v smislu tajne prostozidarske (moto)lože :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, dr.looney pravi:

No, jest nisem, nek strokovnjak na področju psihologije, ampak tolele za moje pojme ne pije vode. Zakaj? Za tako nalogo, moraš najprej človeka spoznat v reali, potem pa vidiš kako se obnaša v virtualnem svetu. V virtuali lahko igramo različne vloge, ki si jih v reali ne upamo. Človeška psiha je precej zakomplicirana stvar in za to rabiš precej dela v z ljudmi in šele potem vidiš, da ti teorija da samo neko osnovo, pa še ta ne drži vedno. To je moj osebni pogled, ki ni nujno pravilen je pa splet življenjskih izkušenj. :)

Tebi pa želim veliko uspeha pri študijo in ko boš diplomirala, bi z veseljem prebrala tvojo diplomsko nalogo.

 

zdej pa še mal heca...... mater zlorabl so me pa sploh nisem vedla za to..... :lol1:

To nima nobene povezave z osebami kot realnimi osebki ampak le vpliv klepetalnic in forumov na  njihovo odzivnost, vedenje, vedenjske vzorce ipd. Tukaj ne rabiš poznati osebe v reali ampak njihovo demokratično vpletenost, pogovornost, vpliv le-te na družbene norme, psihološko gledano z očmi družbe. Ta raziskava je le majhen del moje naloge, sama naloga je veliko bolj kompleksna in jo je težko razložiti v dveh stavkih, povem le to, da realne osebe niso predmet te naloge. Kar se pa tiče ostalega, se pa popolnoma strinjam s teboj. Reala je vsekakor drugačna od virtuale in človeške vrednote in odzivi so popolnoma drugačni. Vsako opravljeno diplomsko nalogo lahko vidiš na internetu, če želiš, le zapomni si naslov, ki je res malo zakompliciran, samo naslova se pač nisem izmislila jaz J. Vseeno hvala za lepe želje in še enkrat opravičilo za »zlorabo« J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc, sej ni nobenga nategnla,

prblizn tko kt loh sluzis s kripto$ al pa pihas plastiko ... pa tistih par k jih poznam so u reali zlo podobni njih pisarijam tukile :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Lila333 pravi:

To nima nobene povezave z osebami kot realnimi osebki ampak le vpliv klepetalnic in forumov na  njihovo odzivnost, vedenje, vedenjske vzorce ipd. Tukaj ne rabiš poznati osebe v reali ampak njihovo demokratično vpletenost, pogovornost, vpliv le-te na družbene norme, psihološko gledano z očmi družbe. Ta raziskava je le majhen del moje naloge, sama naloga je veliko bolj kompleksna in jo je težko razložiti v dveh stavkih, povem le to, da realne osebe niso predmet te naloge. Kar se pa tiče ostalega, se pa popolnoma strinjam s teboj. Reala je vsekakor drugačna od virtuale in človeške vrednote in odzivi so popolnoma drugačni. Vsako opravljeno diplomsko nalogo lahko vidiš na internetu, če želiš, le zapomni si naslov, ki je res malo zakompliciran, samo naslova se pač nisem izmislila jaz J. Vseeno hvala za lepe želje in še enkrat opravičilo za »zlorabo« J.

z lažjo boš prišla do diplome .... CCCC ... velik uspeha .. vseeno ;)

drugič se vsaj ne predstavlji kot nekdo, ki preživlja težke trenutke v Soči ... sem bil tam velikokrat na obiskih pri prijateljih in prijateljicah in res si ne želim, da res tja prideš po kakšni težki prometni nesreči...

p.s.

vidim, da tole ipak ni tok neumna in nepomembna tema :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

 

drugič se vsaj ne predstavlji kot nekdo, ki preživlja težke trenutke v Soči ... sem bil tam velikokrat na obiskih pri prijateljih in prijateljicah in res si ne želim, da res tja prideš po kakšni težki prometni nesreči...

 

Kaj pa vem men je blo kr kul vsoči....veliko naučijo!

Problem Uri Soča je le v hrani...premalo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!