Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

pred 51 minutami, maus pravi:

z lažjo boš prišla do diplome .... CCCC ... velik uspeha .. vseeno ;)

drugič se vsaj ne predstavlji kot nekdo, ki preživlja težke trenutke v Soči ... sem bil tam velikokrat na obiskih pri prijateljih in prijateljicah in res si ne želim, da res tja prideš po kakšni težki prometni nesreči...

p.s.

vidim, da tole ipak ni tok neumna in nepomembna tema :P

 

Maus, če bi pravilno prebral, kaj sem napisala, sem omenila, da nisem ničesar potvarjala, le povedala nisem, zakaj sem na tem portalu. Moje zdravstveno stanje je tako, kot sem ti razložila in zelo dobro vem kako je v Soči, saj sem tam že cca 7 mesecev. Kljub vsemu moj študij ne trpi in šolo moram dokončati ne glede na to, da sem trenutno gibalno precej  ovirana.

Dami34 tebi sem tudi še dolžna odgovor. Kot moderator lahko preveriš, da sem brskala tudi na ostalih straneh, motorističnih, predvsem za moj tip motorja, tako da sem predelala celotni forum ampak moja naloga se nanaša na vpliv klepetalnic in forumov, zato sem se zadrževala na straneh, ki so predmet naloge. Kar sem dodala, je bilo pa čisto moje osebno mnenje glede tega portala, ker kolikor sem opazila, se večina uporabnikov zadržuje in podaja mnenje ravno na strani kr neki. Veliko pametnih tem pa je žal zaprtih (v arhivu) in se ne more več komentirati. Tako, da je tvoje mnenje o obisku ostalih forumskih tem, neumestno. Pa vseeno hvala.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Lila333 pravi:

 Ta raziskava je le majhen del moje naloge, sama naloga je veliko bolj kompleksna in jo je težko razložiti v dveh stavkih, povem le to, da realne osebe niso predmet te naloge.

Pa saj znaš pisati,čas imaš, mi tudi, torej kaj temoti, da ne razložiš v več stavkih...

Ali smo preneumna publika ?

pred 4 urami, Lila333 pravi:

Kar sem dodala, je bilo pa čisto moje osebno mnenje glede tega portala, ker kolikor sem opazila, se večina uporabnikov zadržuje in podaja mnenje ravno na strani kr neki.

Za to ugotovitev pa človek res ne potrebuje doktorata :blush:

pred 5 urami, UnionJack pravi:

klinc, sej ni nobenga nategnla,

Sej tle je problem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

Pa saj znaš pisati,čas imaš, mi tudi, torej kaj temoti, da ne razložiš v več stavkih...

Ali smo preneumna publika ?

Za to ugotovitev pa človek res ne potrebuje doktorata :blush:

Sej tle je problem :P

Glede na to, da sem se že tako izpostavila in napisala, da je namen mojega obiska tega portala, pisanje diplomske naloge in se opravičila zaradi raziskave, verjemi, ne bi prav nič pomagalo, če bi zadevo razložila na daljši način, ker tisto kar bi brali, vam definitivno ne bi bilo všeč. Marsikdo si namreč noče in ne more priznati odvisnost od interneta, predvsem od takšnih portalov in se čuti napadenega in čustveno razgaljenega. Pa vseeno bom napisala tole za lažjo razumevanje. Raziskava temelji na vplivu vsakodnevne prisotnosti, če se po domače izrazim, »visenja« na takih portalih, ki se nezavedajoč globoko zakoreninijo in povzročajo hudo škodo tako v zasebnem življenju vsakega posameznika, družini in vezah in nenazadnje porast samomorov zaradi nesprejetja, prevelikih pričakovanj in vsega kar spada zraven pri tej vrsti odvisnosti. Namen raziskave je torej, ugotoviti, raziskati in uporabiti določeno znanje za ukrepanje pri takih stanjih, kako pomagati človeku, ki se znajde v tem začaranem krogu uporabe takih strani in samo komuniciranje po razrešitvi problema pri ponovnem vstopu v realno življenje. Raziskave in pisanja diplomskih nalog na to temo, je že dolgo v uporabi in sigurno nisem edina, ki se je na tak način inflirtrirala v skupino, le da do sedaj tega morda ni nihče povedal. Odraz vaših mnenj pa po svoje tudi veliko pove, kako človek v veliki večini ne sprejema realnosti in ne sprejema samega sebe kot odvisno osebo. In tako kot sem že omenila, ne zaveda se refleksije, ki si jo en drugemu postavljamo na takih forumih. Upam, da sem ti dovolj po domače povedala :)

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj... razumem... Hvala ... :OK:

Sicer pa smo v današnjem življenju vsi odvisni od nečesa, tako pač je. Včasih je bilo mnogo lepše, odvisni smo bili od hlapov mešanice in košarkarske žoge :blush:  Danes pa ..... :blush:

Spregledala si eno vprašanje : Ali si ti sproducirala skoraj normalno ?

Drugače pa veliko sreče pri okrevanju in v novem gnezdecu... Čeprav bi dobro razmislil, tašča te razvaja prav lepo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Dovolj... razumem... Hvala ... 

Sicer pa smo v današnjem življenju vsi odvisni od nečesa, tako pač je. Včasih je bilo mnogo lepše, odvisni smo bili od hlapov mešanice in košarkarske žoge :blush:  Danes pa ..... :blush:

Spregledala si eno vprašanje : Ali si ti sproducirala skoraj normalno ?

Drugače pa veliko sreče pri okrevanju in v novem gnezdecu... Čeprav bi dobro razmislil, tašča te razvaja prav lepo :P

:OK:

@Lila333 ...  jest sem takoj vedu, da ti nisi "kr tko"..   :P

 

... drugače pa je danes svetovni dan prijaznosti....

... in jaz sem danes prijazen do vseh.. :D    .... prijazno bom reku hvala za  kavo.... burek...  kakšnega petstotaka.....  sex...  :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Dovolj... razumem... Hvala ... :OK:

Sicer pa smo v današnjem življenju vsi odvisni od nečesa, tako pač je. Včasih je bilo mnogo lepše, odvisni smo bili od hlapov mešanice in košarkarske žoge :blush:  Danes pa ..... :blush:

Spregledala si eno vprašanje : Ali si ti sproducirala skoraj normalno ?

Drugače pa veliko sreče pri okrevanju in v novem gnezdecu... Čeprav bi dobro razmislil, tašča te razvaja prav lepo :P

Ne, nik kao normalna sem srečala takoj pri prihodu na to stran in sem ji tudi nekaj komentirala, vendar jo kasneje nisem več brala, očitno je zapustila stran in se preselila drugam. Če sprašuješ, če sem bila jaz pod tem nikom, definitivno ne, ker ne vem zakaj bi se potem izpostavila s tem nikom, bi lahko enako napisala že pod njenim. Tudi to se strinjam, da smo na žalost preveč odvisni od marsičesa, jaz npr. od kave, internet je pač nujno zlo, ki se ga ne moremo izogniti, vendar so za hudo odvisnost krive ravno take klepetalnice in forumi, net, ki je namenjen v raziskovalne namene, nikoli ne naredi take škode. Hvala za dobre želje, tašča me res razvaja in sem res vesela, da jo imam, ker bi drugače moja diploma šla na počitnice za nedoločen čas. 

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

:OK:

@Lila333 ...  jest sem takoj vedu, da ti nisi "kr tko"..   :P

 

... drugače pa je danes svetovni dan prijaznosti....

... in jaz sem danes prijazen do vseh.. :D    .... prijazno bom reku hvala za  kavo.... burek...  kakšnega petstotaka.....  sex...  :D

 

 

Jaz sem vedno prijazna, ne samo danes :P. Je pa veliko primerkov nesramnih ravno zaradi moje bodoče profesije, ampak to vzamem v zakup in "raziskavo" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Lila333 said:

Ne, nik kao normalna sem srečala takoj pri prihodu na to stran in sem ji tudi nekaj komentirala, vendar jo kasneje nisem več brala, očitno je zapustila stran in se preselila drugam. Če sprašuješ, če sem bila jaz pod tem nikom, definitivno ne, ker ne vem zakaj bi se potem izpostavila s tem nikom, bi lahko enako napisala že pod njenim.

Hvala za odgovor. Njena vsebina je bila res nekoliko preveč kmetavzarska, da bi jo pripisal tebi. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Lila333 pravi:

Maus, če bi pravilno prebral, kaj sem napisala, sem omenila, da nisem ničesar potvarjala, le povedala nisem, zakaj sem na tem portalu. Moje zdravstveno stanje je tako, kot sem ti razložila in zelo dobro vem kako je v Soči, saj sem tam že cca 7 mesecev. Kljub vsemu moj študij ne trpi in šolo moram dokončati ne glede na to, da sem trenutno gibalno precej  ovirana.

sj te mam rt in se ne pritožujem nad tabo, le da ti več nič ne verjamem :P

itak si rekla, da zapuščaš forum, pa si odvisna od njega in si še vedno tukaj ... mal se psihoanaliziri :P

forum je za sprostitev, tko kot je za nekoga vrtanje po nosu, ali misel, da si bo kupil nov motor ...

ta forum ponuja ogromno informacij in forumaši imajo raznovrstne izkušnje ... res je ... marsikaj se ne deli z ostalimi člani, ampak, ko kakšen potrebuje nasvet, ga vedno dobi po privatnih sporočilih ;)

dost je .. grem izrečt besedo ... "poćep" 

:huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Kaskader :blush:

a se prtožuješ nad menoj :huh: 

res je, da sem zadnje čase mal diuji s temi izrazi, zato se vsem iskreno opravićevalno opravićujem :blush: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, izibajker pravi:

To je nedvomno res. Ampak u reali se voziš celo leto, pa ful enih kilometrov naklepaš. Tule na forumu pa z nami nočeš delit skoraj nobenega potopiseka niti dnevne vožnjice. Fotke so redke kot suvenirji z lune, viki počki prav tako... Zdaj pa ne vem, je to morda nek nov trend na forumu, v smislu tajne prostozidarske (moto)lože :whistle:

Hahaaaaa, nimam časa niti slikat, niti pisat.

Ko nisem na motorju, me doma čakajo tri psi in dve muci, za katere je treba poskrbeti :cool:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 @maus... s paro te bom poparu po oblečenem kombinezonu.... pol se pa prtožuj kukr čš...

 

Jest bi se pa prtožu čez use usekance na tem forumu...   :D ... to se pravi čez vse..  :P

 

...aja.... sej sem jest tut ...   :blush:

 

...umikam prtožbo  :D 

...k je glih dan prijaznosti...   :P

 

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Hahaaaaa, nimam časa niti slikat, niti pisat.

Ko nisem na motorju, me doma čakajo tri psi in dve muci, za katere je treba poskrbeti :cool:.

:hmm:

...a to se pravi... če pridem k tebi na obisk, moram prnest s sabo tri base... pa eno miško...

.... za tadrugo muco bomo pa že kej našli...  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

 @maus... s paro te bom poparu po oblečenem kombinezonu.... pol se pa prtožuj kukr čš...

 

lej prijatu ... sam neki ti povem, v oči .. direktno v oči ti povem, saj boš to braz z očmi :dry:

bolje, da me popariš, kot obiščeš na párah :ras:

evo .. pa sva razćistla med seboj :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, maus pravi:

sj te mam rt in se ne pritožujem nad tabo, le da ti več nič ne verjamem :P

itak si rekla, da zapuščaš forum, pa si odvisna od njega in si še vedno tukaj ... mal se psihoanaliziri :P

forum je za sprostitev, tko kot je za nekoga vrtanje po nosu, ali misel, da si bo kupil nov motor ...

ta forum ponuja ogromno informacij in forumaši imajo raznovrstne izkušnje ... res je ... marsikaj se ne deli z ostalimi člani, ampak, ko kakšen potrebuje nasvet, ga vedno dobi po privatnih sporočilih ;)

dost je .. grem izrečt besedo ... "poćep" 

:huh: 

Zakaj sem še vedno tukaj? Odgovori, komentarji so še vedno del raziskave. Forum je za sprostitev...99 % odgovorov ankete, ki smo jo tudi morali opraviti s cca 7.000 anketirancev je bil prav ta…že HD-Dyna je omenil zgoraj, da smo včasih poznali drugo vrsto sprostitve, žalostno ampak resnično pa je stanje v današnjih časih. Koliko otrok še pozna žogo, otroške igre ipd. Temu stanju je pač namenjena moja naloga. Še vedno obstaja ogromno vrst druge sprostitve ampak psihično stanje ljudi je v teh časih alarmantno in se najraje zatekajo v virtualo, kjer se počutijo varni, ljubljeni itd. V tej anketi, ki sem jo omenila, je 95 % ljudi priznalo, da uporabljajo take strani tudi med šolo in službenim časom, tudi med fitnesom (takoj ko naredi par sklec, že brska po telefonu :P ). Pri vprašanju ali se čutijo odvisne, mislim da veš kakšen je bil odgovor…ne, kje pa, sploh ne, to je samo sprostitev…dejstvo pa je, da je to zelo slaba sprostitev, ker človek sam sebe prepriča, da mu druga vrsta sprotitve sploh ne pride v poštev (izgovor je velikokrat finančno stanje, češ internet je zastonj…slab izgovor). Največ internetnih odvisnikov pa je med prodajalci in administrativnimi delavci, kjer so izgovori, da si tako krajšajo čas, medtem ko ni strank ali pa ker je šef na službeni poti in nimajo drugega dela! Naredili smo tudi preizkus s tistimi, ki so trdili, da niso odvisni in so uporabljali klepetalnice v službi, izklopili smo jim določeno stran in odzivi so bili katastrofalni. Kljub temu, da mu je na računalniku javljajo, da je stran blokirana, so neštetokrat poskušali priti na to stran…ampak, da ne bo vse tako črno in da se ne bo bralo, da sem tako zelo proti vaši (MS) strani, vseeno lahko potrdim, da je za marsikaj in za marsikoga zelo pametna stran, če bi jo seveda uporabljali v namen, kot je bila ustvarjena, tako pa…hočeš ali nočeš, lahko priznaš, da je na tej strani vrsto tem, ki so neumestna, brezpredmetna in celo žaljiva za žensko ali moško populacijo. Pa naj bo dovolj za danes, ker grem na »mučenje«. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Lila333 pravi:

V tej anketi, ki sem jo omenila, je 95 % ljudi priznalo, da uporabljajo take strani tudi med fitnesom (takoj ko naredi par sklec, že brska po telefonu :P ). 

Vidm, da že dobr poznaš Mausa .....:blush:

Skleca ..... .računalnik ...... počep ......računalnik .... musklfibr ....računalnik ... domol.... mopi  :P

... pa sej smo vsi Maus :cry:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Vidm, da že dobr poznaš Mausa .....:blush:

ne pozna me .. misl, da sem mlad in lep ... no ja sj sm .. ampak me ne pozna :lol1:

pred 17 minutami, Lila333 pravi:

Zakaj sem še vedno tukaj? Odgovori, komentarji so še vedno del raziskave. Forum je za sprostitev...99 % odgovorov ankete, ki smo jo tudi morali opraviti s cca 7.000 anketirancev je bil prav ta

torej delate grupno ... preko interneta ... včasih smo diplomirali, ko smo vire iskali po knjižnicah in raznih čitalnicah ... in vsak sam je spisal diplomsko nalogo ... c c c c ... 

ja res je .. časi se spreminjajo :P 

pred 9 minutami, Ciko86 pravi:

Niti zima se ni začela že bluzite v 3 pm..

če pogledam skozi okno, ta trenutek sneg snegi :dry:

pa sva razčistla to dilemo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lila333

...imaš čisto vse prav.

Kdaj te lahko pridem obiskat....   :P

 

Da ne bom offtopic:

Prtožu bi se na offtopic te teme.  :D

 

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Lila333 pravi:

 

Dami34 tebi sem tudi še dolžna odgovor. Kot moderator lahko preveriš, da sem brskala tudi na ostalih straneh, motorističnih, predvsem za moj tip motorja, tako da sem predelala celotni forum ampak moja naloga se nanaša na vpliv klepetalnic in forumov, zato sem se zadrževala na straneh, ki so predmet naloge. Kar sem dodala, je bilo pa čisto moje osebno mnenje glede tega portala, ker kolikor sem opazila, se večina uporabnikov zadržuje in podaja mnenje ravno na strani kr neki. Veliko pametnih tem pa je žal zaprtih (v arhivu) in se ne more več komentirati. Tako, da je tvoje mnenje o obisku ostalih forumskih tem, neumestno. Pa vseeno hvala.

Vendar ocena celotnega foruma izvira iz...kr neki :P V kr neki lahko oceniš samo kak je folk ko je sproščen in ko se šali, o odnosih in kvaliteti foruma se pa da diskutirat, šele, ko si ocenila resne teme, prebrala kak potopis, in se fino skregala v moto GP :D

ps. kr neki je namensko narejen za "zadrževanje" folka, da ostaja aktiven. Le kak forum bi bil, ko bi 1x na teden imel par novih objav, recimo v stilu, Kawasaki z900 ima za leto 2018 nove barve...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da bo še kaj "on topic":

Rad bi se opravičil vsem, ki sem jih kdaj užalil, se smejal na njihov račun, jih zafrkaval, se delal norca iz njih.... koga (nehote)zapeljal na "kriva pota" ...in še in še bi se našlo.... Resno.

ampak takšen pač sem..... če pa ljudje pišejo neumnosti.. pol se pa ne morem zadržat...  :P ...(ok... to je bilo malce za šalo... malce zares)

... tko da če se to še kdaj zgodi, se že v naprej opravičujem...  :P  (tut res)

... aaaaampak... kregam se pa ne.... :nono: ...ker to škodi zdravju. ...pa jezen tudi ne... ker tudi to škodi zdravju.... (to je bilo pa ćiiiisto resno)

Biti jezen na nekaj ali na nekoga pomeni kaznovati samega sebe z nekim psihičnim trpljenjem, ki ti ga je (al pa ni) zadala neka stvar ali neka tretja oseba. Tako, da.... :fyou: tista stvar...ali tista oseba...   :P   (tut res).

 

Tko.  :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Lila333 pravi:

Zakaj sem še vedno tukaj? Odgovori, komentarji so še vedno del raziskave. Forum je za sprostitev...99 % odgovorov ankete, ki smo jo tudi morali opraviti s cca 7.000 anketirancev je bil prav ta…že HD-Dyna je omenil zgoraj, da smo včasih poznali drugo vrsto sprostitve, žalostno ampak resnično pa je stanje v današnjih časih. Koliko otrok še pozna žogo, otroške igre ipd. Temu stanju je pač namenjena moja naloga. Še vedno obstaja ogromno vrst druge sprostitve ampak psihično stanje ljudi je v teh časih alarmantno in se najraje zatekajo v virtualo, kjer se počutijo varni, ljubljeni itd. V tej anketi, ki sem jo omenila, je 95 % ljudi priznalo, da uporabljajo take strani tudi med šolo in službenim časom, tudi med fitnesom (takoj ko naredi par sklec, že brska po telefonu :P ). Pri vprašanju ali se čutijo odvisne, mislim da veš kakšen je bil odgovor…ne, kje pa, sploh ne, to je samo sprostitev…dejstvo pa je, da je to zelo slaba sprostitev, ker človek sam sebe prepriča, da mu druga vrsta sprotitve sploh ne pride v poštev (izgovor je velikokrat finančno stanje, češ internet je zastonj…slab izgovor). Največ internetnih odvisnikov pa je med prodajalci in administrativnimi delavci, kjer so izgovori, da si tako krajšajo čas, medtem ko ni strank ali pa ker je šef na službeni poti in nimajo drugega dela! Naredili smo tudi preizkus s tistimi, ki so trdili, da niso odvisni in so uporabljali klepetalnice v službi, izklopili smo jim določeno stran in odzivi so bili katastrofalni. Kljub temu, da mu je na računalniku javljajo, da je stran blokirana, so neštetokrat poskušali priti na to stran…ampak, da ne bo vse tako črno in da se ne bo bralo, da sem tako zelo proti vaši (MS) strani, vseeno lahko potrdim, da je za marsikaj in za marsikoga zelo pametna stran, če bi jo seveda uporabljali v namen, kot je bila ustvarjena, tako pa…hočeš ali nočeš, lahko priznaš, da je na tej strani vrsto tem, ki so neumestna, brezpredmetna in celo žaljiva za žensko ali moško populacijo. Pa naj bo dovolj za danes, ker grem na »mučenje«. 

Zanimivo. Predvsem me zanima tale diagnosticirana odvisnost. Je bila podana samo na podatku, da so nestetokrat hoteli dostopati do blokirane strani ali so bile se druge komponente. So opazovani osebki dozivljali tesnobne napade, so postali razdrazljivi ipd..... so se ti simptomi umirjali ali stopnjevali. Koliko casa niso mogli dostopati? So se ti simptomi stopnjevali oziroma se je pojavila abstinencna kriza?

O odvisnosti lahko govorimo sele , ko zadeva moti vsakdanje zivljenje in postane vse podrejeno temu.

Poleg tega sama zagovarjam dejstvo, da je odvisnost simptom in ne bolezen. 

Mal sem nalozila, danes je tak dan.....:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dr.looney pravi:

Zanimivo. Predvsem me zanima tale diagnosticirana odvisnost. Je bila podana samo na podatku, da so nestetokrat hoteli dostopati do blokirane strani ali so bile se druge komponente. So opazovani osebki dozivljali tesnobne napade, so postali razdrazljivi ipd..... so se ti simptomi umirjali ali stopnjevali. Koliko casa niso mogli dostopati? So se ti simptomi stopnjevali oziroma se je pojavila abstinencna kriza?

O odvisnosti lahko govorimo sele , ko zadeva moti vsakdanje zivljenje in postane vse podrejeno temu.

Poleg tega sama zagovarjam dejstvo, da je odvisnost simptom in ne bolezen. 

Mal sem nalozila, danes je tak dan.....:whistle:

Nic nisi nalozila, zelo pravilno razmisljas, tudi druge komponente so bile prisotne, le da sem tukaj izpostavila ze to, da so bili psihicno destruktivni ze pri odvzemu strani, ceprav jim je racunalnik javljal, da je blokirana :). Bi prisla v nase vrste, vidim da dobro razumes zadevo ;)

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prou, ker je sneg se odvisnost poveča :)

odvisnost je pa kurba. u zdravstvenem sistemu je že kozarc barika al pa en cigaret odvisnost... tle pa tud, če maš u sobi žensko k se je šla stuširat preden te napade in medtem ko ti 'pušiš cigaru i drveniš karu' pregledaš še kr'neki - je jeba :)(

punca ma kar dobr nabor besed... problemček je ker proba mediokriteta spet zbanalizirat tud ta raziskovalni podvig, ki mimogrede bazira na n=7000?! kar je ogromno - skor neverjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

lej prijatu ... sam neki ti povem, v oči .. direktno v oči ti povem, saj boš to braz z očmi :dry:

bolje, da me popariš, kot obiščeš na párah :ras:

evo .. pa sva razćistla med seboj :P

 

 

Maus s to temo pa ocitnores nisi brcnil v temo, vidis koliko je komentarjev pa samo zahvalo za pomoč pri diplomski sem napisala :P 

pred 2 minutami, UnionJack pravi:

maš prou, ker je sneg se odvisnost poveča :)

odvisnost je pa kurba. u zdravstvenem sistemu je že kozarc barika al pa en cigaret odvisnost... tle pa tud, če maš u sobi žensko k se je šla stuširat preden te napade in medtem ko ti 'pušiš cigaru i drveniš karu' pregledaš še kr'neki - je jeba :)(

punca ma kar dobr nabor besed... problemček je ker proba mediokriteta spet zbanalizirat tud ta raziskovalni podvig, ki mimogrede bazira na n=7000?! kar je ogromno - skor neverjetno.

Rabis potrdilo, mislim anketiranja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Lila333 pravi:

Nic nisi nalozila, zelo pravilno razmisljas, tudi druge komponente so bile prisotne, le da sem tukaj izpostavila ze to, da so bili psihicno destruktivni ze pri odvzemu strani, ceprav jim je racunalnik javljal, da je blokirana :). Bi prisla v nase vrste, vidim da dobro razumes zadevo ;)

..... v vase vrste..... kot teoretik je dolgcajt..... kot terapevt....to je zelo tezak kruh....bom kr prodajalka, ki vsak dan srecuje celo paleto cloveskih znacajev .....:cool:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!