Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Nisi navedla, koliko ZS si dobila kmalu potem, ko si se prijavila :panic:...............

očitno nč takega, da bi se pritožila nad kakšnim članom/članico...

evo .. probljem u hipu rešen :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo in zdravo po dolgem času spet vsem skupaj. Vidim, da me je nekdo omenil tudi v tejle rubriki, fascinantno, huehue, nekako se ne čudim, huehue. Ste me pogrešali, kajJaz vas tudi. ❤ 

S težkim srcem in s solzami v očeh vam sporočam, da vas zapuščam. Ogleda mojega bohotnega oprsja bodo deležni samo še seksi ogromni bradati dolgolasi motoristi na Faaker See, vam ostalim pa bom z veseljem namenila motorističen pozdrav, če se boste seveda slučajno kdaj vozili v mojih koncih in se bomo srečali. In četudi je nekdo omenil, da sem v reali baje drugačna, naj omenim, da četudi je lizanje riti eden izmed mojih fetišev,  wnnbe frajerjem v faco zgolj in samo prdnem, in okej okej, priznam, da me tudi tole malo rajca..mmm perverzni packi so mi že od nekaj všeč. :blush: Uglavneeem,  prilizovanje zlaganih ljudi na sto in en način in prilizovat se ljudem, nekako ni v mojem stilu. Da me nekdo impresionira, je namreč potrebno še kaj več kot se delati nekaj, kar nisi. Zato vas torej, čeprav prekmurci veljamo za gostoljubne ljudi, na kavo ne bom vabila. No, upam, da vam ne bom preveč manjkala, jaz bom pa to praznino že tudi nekako zapolnila. Moja vađajna je zadnje čase tudi vesela. Potreben si ful nepriseben, zato se v trenutku moje šibkosti, za razne opazke in da sem užalila vaš ego, iskreno opravič...ma kurc nič mi ni žal, nekdo vam je moral pokazati, da niste bogovi. Več naklonjenosti in razvajanja vašim mednožjem, sprehodov v prečudovito naravo in ostalih krasnih stvari, ki jih ponuja življenje, in čim manj tehnologije, pa bo tudi vaš svet lepši. Pa tudi kot stari zagrenjenci ne boste delovali več. Upsala. Hehe. Srčki moji, bodite fajn.

Z ljubeznijo,

vaša nenormalna, xx 

 

Starve the ego Feed the soul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Swašta

Mujo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

Swašta

Mujo :P

 

sm vedu, da bo ta tema rešla marsikatero pritožbo - dilemo  ...res sm dober :P

hoćm medalo :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

sm vedu, da bo ta tema rešla marsikatero pritožbo - dilemo  ...res sm dober :P

hoćm medalo :huh: 

pokal sm ti prtisnu, a vela? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem spregledal to debato tu...vsi, ki se na forumu dlje časa zadržujemo smo odvisneži ali zasvojenci, to je dobro za nas, da si sami sebi priznamo.

Kar zadeva forum - reala, sam ju ne mešam. Sem dobil ZS od ene članice, če bi bil za spoznavanje v  živo...pa ne. Da bi virtualo mešal z realo...ne. Zame je to nakladanje po računalniku pač nakladanje, reala je nekaj drugega....zame je forum kot pravljica za sprostitev ...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Sem spregledal to debato tu...vsi, ki se na forumu dlje časa zadržujemo smo odvisneži ali zasvojenci, to je dobro za nas, da si sami sebi priznamo.

Kar zadeva forum - reala, sam ju ne mešam. Sem dobil ZS od ene članice, če bi bil za spoznavanje v  živo...pa ne. Da bi virtualo mešal z realo...ne. Zame je to nakladanje po računalniku pač nakladanje, reala je nekaj drugega....zame je forum kot pravljica za sprostitev ...:P

...torej,če kdaj koga srečaš,ali če se kdaj skom zapelješ,ki je tu na MS,je to virtuala...čudno in obenem zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maiden pravi:

...torej,če kdaj koga srečaš,ali če se kdaj skom zapelješ,ki je tu na MS,je to virtuala...čudno in obenem zanimivo...

to je "ustvarjenje" ko iz virtuale narediš realo. ti bom dal primer, to je ko mi nek član na OMW ko se spoznava plača kavo. Ga ni lepšega kako odvisnost od virtuale pretvoriti v realo. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maiden pravi:

...torej,če kdaj koga srečaš,ali če se kdaj skom zapelješ,ki je tu na MS,je to virtuala...čudno in obenem zanimivo...

...tisto bi bila reala pomešana z virtualo :P

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Ga ni lepšega kako odvisnost od virtuale pretvoriti v realo. :P

...zaenkrat nimam te želje:hmm:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

 

...zaenkrat nimam te želje:hmm:

ne maraš kave?

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

to je "ustvarjenje" ko iz virtuale narediš realo. ti bom dal primer, to je ko mi nek član na OMW ko se spoznava plača kavo. Ga ni lepšega kako odvisnost od virtuale pretvoriti v realo. :P

 

Še vedno je dobr ločit virtualo od reale vsaj kar se spoznavanja tiče, npr. ženske/moški smo v virtuali lahko čist drgačn kot v reali, če hoče kdo spoznat preko takih forumov še kako bejbo al pa tipa, so pričakovanja lohk dostkrat drgačna od reale. Velik je nakladanja pa laži, ker si za  računalnikom čist drug človk. Je pa reala dobra, da se pol prepričaš, če je to to in pol lohk tud v virtuali nadaljuješ začeto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Piaggy pravi:

Še vedno je dobr ločit virtualo od reale vsaj kar se spoznavanja tiče, npr. ženske/moški smo v virtuali lahko čist drgačn kot v reali, če hoče kdo spoznat preko takih forumov še kako bejbo al pa tipa, so pričakovanja lohk dostkrat drgačna od reale. Velik je nakladanja pa laži, ker si za  računalnikom čist drug človk. Je pa reala dobra, da se pol prepričaš, če je to to in pol lohk tud v virtuali nadaljuješ začeto.

ok, zdaj smo malce v depresijo zabredli. Večino članov, ki jih osebno poznam sem spoznal preko virtuale torej MSja, druge pa direkt. Za kaj več je pa potrebno negovati in uporabljati normalne človeške odnose. :D

Aja, kdor mi plača kava me prav malo briga, koliko se v resnici njegov lik v virtuali razhaja z realo. Ker človeka ne spoznaš čez noč niti v virtuali. Spoznaš ga skozi čas....v reali, pa še tam je zajebano, ker se ljudje spreminjamo.

 

 

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

maram, ampak si jo raje sam plačam ali skuham :P

a potem nobenga motosvetovca ne poznaš osebno? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ok, zdaj smo malce v depresijo zabredli. Večino članov, ki jih osebno poznam sem spoznal preko virtuale torej MSja, druge pa direkt. Za kaj več je pa potrebno negovati in uporabljati normalne človeške odnose. :D

Aja, kdor mi plača kava me prav malo briga, koliko se v resnici njegov lik v virtuali razhaja z realo. Ker človeka ne spoznaš čez noč niti v virtuali. Spoznaš ga skozi čas....v reali, pa še tam je zajebano, ker se ljudje spreminjamo.

 

 

a potem nobenga motosvetovca ne poznaš osebno? :P

 

Mislm da nobenga nikol ne spoznaš čist u virtuali zato je dobra kava, (reala) sam kwa pa če na psihopata naletiš hehe, to bolj za babe mislm, deci se itaq znamo brant. Sicr pa če si res dolg v virtuali pol nekak že lohk precenš s kom greš na kavo in s kom ne, še vseen pa ni glih dobr kr z vsakm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

a potem nobenga motosvetovca ne poznaš osebno? :P

...da premislim. Enega člana poznam ampak ne preko foruma (ni bil vzrok forum), drugače pa verjetno res ne :hmm:

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2017 ob 8:19, maus pravi:

sm vedu, da bo ta tema rešla marsikatero pritožbo - dilemo  ...res sm dober :P

hoćm medalo :huh: 

Dobiš... z žeblom 100ko jo bomo pričvrstil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Piaggy pravi:

Še vedno je dobr ločit virtualo od reale vsaj kar se spoznavanja tiče, npr. ženske/moški smo v virtuali lahko čist drgačn kot v reali, če hoče kdo spoznat preko takih forumov še kako bejbo al pa tipa, so pričakovanja lohk dostkrat drgačna od reale. Velik je nakladanja pa laži, ker si za  računalnikom čist drug človk. Je pa reala dobra, da se pol prepričaš, če je to to in pol lohk tud v virtuali nadaljuješ začeto.

poznam kar nekaj motoristou in pa seveda tud motoristk iz MS,in moram ti poveda,da sop prou usi fejst pjebi in fejst pupe....

pred 41 minutami, Piaggy pravi:

Mislm da nobenga nikol ne spoznaš čist u virtuali zato je dobra kava, (reala) sam kwa pa če na psihopata naletiš hehe, to bolj za babe mislm, deci se itaq znamo brant. Sicr pa če si res dolg v virtuali pol nekak že lohk precenš s kom greš na kavo in s kom ne, še vseen pa ni glih dobr kr z vsakm. 

za psihopatke pa vedno nos s sabo PIPS....verjemi,da funkcionira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maiden pravi:

poznam kar nekaj motoristou in pa seveda tud motoristk iz MS,in moram ti poveda,da sop prou usi fejst pjebi in fejst pupe....

za psihopatke pa vedno nos s sabo PIPS....verjemi,da funkcionira...

Sej tle ne gre sam za MS govorim na splošno za take forume. Motoristi smo pa itak the best hehe

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Piaggy pravi:

Mislm da nobenga nikol ne spoznaš čist u virtuali zato je dobra kava, (reala) sam kwa pa če na psihopata naletiš hehe, to bolj za babe mislm, deci se itaq znamo brant. Sicr pa če si res dolg v virtuali pol nekak že lohk precenš s kom greš na kavo in s kom ne, še vseen pa ni glih dobr kr z vsakm. 

no ja, saj razumem kaj hočeš povedati, primarno iskanje potom virtuale vsekakor ni optimalno, to je isto kot če bereš knjigo, potem si pa nad filmom razočaran.

Mislim, pa da je najbolje v vsaki zadevi sebe prepričati:

1. da od nikogar nič ne pričakuješ (pa boš vedno presenečen nad dobroto nekaterih)

2. da vidiš najprej pozitivne zadeve v sočloveku (negativne pa sprejmeš ali poskusiš razumeti)

3. da si ti tak, kot pričakuješ od drugih, da so do tebe

Aja, sedaj sem mal preveč v dr. Phila odšel. Kakorkoli, moje klobasanje se je navezovalo samo in zgolj na to kako iz virtuale lahko postane reala. Torej, virtualni znanci že obstajajo in nič ni narobe če z nekom zgolj in samo kavo spiješ, ko ga naključno srečaš. Takrat virtualni znanec postane "stvarni" znanec, pa nič drugega.

Ali se bo odnos nadaljeval ali ne je pa potem popolnoma drugačna zgodba.

Če se pa na ženske spustim (samo virtualno :D ) , nekje bi rekel, da že znajo ocenit tudi v virtuali s kom in kdaj bodo kavo pile, niso tako nemočne, kot se nam zdi, pravzaprav je ženska nemočna samo dokler se ji lak na nohtih ne posuši :P

 

pred 58 minutami, vandrovec pravi:

...da premislim. Enega člana poznam ampak ne preko foruma (ni bil vzrok forum), drugače pa verjetno res ne :hmm:

pa kje se ti skrivaš :P

ps. noben ne grize, no vsaj nisem opazil do sedaj, edin @mausampak on bolj gricka :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

no ja, saj razumem kaj hočeš povedati, primarno iskanje potom virtuale vsekakor ni optimalno, to je isto kot če bereš knjigo, potem si pa nad filmom razočaran.

Mislim, pa da je najbolje v vsaki zadevi sebe prepričati:

1. da od nikogar nič ne pričakuješ (pa boš vedno presenečen nad dobroto nekaterih)

2. da vidiš najprej pozitivne zadeve v sočloveku (negativne pa sprejmeš ali poskusiš razumeti)

3. da si ti tak, kot pričakuješ od drugih 

Aja, sedaj sem mal preveč v dr. Phila odšel. Kakorkoli, moje klobasanje se je navezovalo samo in zgolj na to kako iz virtuale lahko postane reala. Torej, virtualni znanci že obstajajo in nič ni narobe če z nekom zgolj in samo kavo spiješ, ko ga naključno srečaš. Takrat virtualni znanec postane "stvarni" znanec, pa nič drugega.

Ali se bo odnos nadaljeval ali ne je pa potem popolnoma drugačna zgodba.

Če se pa na ženske spustim (samo virtualno :D ) , nekje bi rekel, da že znajo ocenit tudi v virtuali s kom in kdaj bodo kavo pile, niso tako nemočne, kot se nam zdi, pravzaprav je ženska nemočna samo dokler se ji lak na nohtih ne posuši :P

 

Tole si odlično povedu, bravo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Sem spregledal to debato tu...vsi, ki se na forumu dlje časa zadržujemo smo odvisneži ali zasvojenci, to je dobro za nas, da si sami sebi priznamo.

Kar zadeva forum - reala, sam ju ne mešam. Sem dobil ZS od ene članice, če bi bil za spoznavanje v  živo...pa ne. Da bi virtualo mešal z realo...ne. Zame je to nakladanje po računalniku pač nakladanje, reala je nekaj drugega....zame je forum kot pravljica za sprostitev ...:P

A ti tud , da nisi dobil poleg še gmail :cool:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Sem dobil ZS od ene članice, če bi bil za spoznavanje v  živo...pa ne.

Tudi jaz sem mislu, da se mi je marija prkazala... :lol1:

Ajd!

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!