Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

pred 6 urami, Snecer pravi:

Po moje je tip :) 

odstraniš : d,r,.,l,o in y po 1x.. jp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 12. 2018 ob 9:24, KARMEN1 pravi:

Čeprav jih je veliko butlov tako ali drugače :whistle:.......

Ma ne no, ti si lih taka kakor sem si prej predstavljal ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Bmflar pravi:

Ma ne no, ti si lih taka kakor sem si prej predstavljal ?

...in to je? ..... :hmm:...priznam sm firbčna..... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pritožavam se nad Miškotom, ker nikoli ko kaj objavlja, ne vidim njegovih učk, in tako ne morem vedeti, kaj si v resnici takrat misli ...   :D   :D   :D

maus.jpg.fe74cb53946df7edab202d247604b222.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, RobiRoberto pravi:

Pritožavam se nad Miškotom, ker nikoli ko kaj objavlja, ne vidim njegovih učk, in tako ne morem vedeti, kaj si v resnici takrat misli ...   :D   :D   :D

maus.jpg.fe74cb53946df7edab202d247604b222.jpg

Tle jih ni imel....da jih je bolje videl...nisi v pravih temah....hehe

image.thumb.png.6a76becd35c2b41fe19ffedd92811032.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Tle jih ni imel....da jih je bolje videl...nisi v pravih temah....hehe

image.thumb.png.6a76becd35c2b41fe19ffedd92811032.png

zdaj bo pa gledal v druge učke!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi se pritožil nad teboj @DAMI34. Se obnašaš vzvišeno. Izkoriščaš privilegij moderatorja. Mnenja drugačna od svojih brišeš. Jih ne dopuščaš. Če že repliciraš, dovoli, da drugi replicirajo tebi. Glede klobas pa... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Bi se pritožil nad teboj @DAMI34. Se obnašaš vzvišeno. Izkoriščaš privilegij moderatorja. Mnenja drugačna od svojih brišeš. Jih ne dopuščaš. Če že repliciraš, dovoli, da drugi replicirajo tebi. Glede klobas pa... 

Mnenja imaš lahko kakršnakoli, dokler so vljudna, v skladu s tematiko in ne žališ MSja. Če ti je ali če misliš da MS povzroča raznorazne probleme, predvsem v psihi potem si poišči pomoč. Okrog moderiranja, se prav z nobenim članom ne mislim in ne bom prepiral, kar naredim naredim, če opomnim pričakujem, da se opombe držite, lahko pa poskusiš še kr naprej nabijat, pa potem jokat, kako sem ti vse pobrisal ali kako sem te kaznoval. Tole sem napisal kot Moderator.

Sedaj pa kot član: kjub maljon mojim objavam, njihovo število ne pomeni da kracam vsepovprek, maš pa možnost prijavit al pa se pritožit na objavo, ki ni v skladu s temo, če je ne bom jaz odstranil, jo bo pa kdo drugi. Toliko samokritike premorem. Ne boš pa me videl pljuvati po Motosvetu in svetovati drugim članom (predvsem novim) naj se ognejo MSja in naj ga ne prebirajo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj tebe boli če pljuvam po MS-ju. To je moje mnenje, ki ga ti ne bi smel brisati. Ne postavljaj se s tem, da si moderator. Zaradi tega nisi vsemogočen ali kako drugače več vreden od ostalih. Predvsem pa druga mnenja, ki niso tebi po godu, ni  razlog za brisanje objave. Prvo moderiraj sebe, ker pišeš bedarije po vse temah, potem pa ostale. Ne bit butalski kovač, ki ni znal kovati, pa je učil druge.

Pljuvaš pa ti po MS s svojimi objavami, da se tisti člani, ki imajo napisati kaj pametnega, raju umaknejo v tišino, ker se jim ne da prepirat zn nekom, ki je vse znanje pridobil na internetu.

Kar sem napisal o MS čisto drži... Če si mi citiral objavo, pa še poboldal in povečal, ne bit pezde, pa mi potem brisat odgovor.

Pomoč si pa poišči ti. Jaz ne rabim samopotrjevanja v vsaki temi. Res sem piker, imam pa samozavest. 

Lahko me pa tud banaš, sem ti že večkrat povedal. Me boli kurac. Na MS-ju ni ničesar več od motorizma, kar bi se lahko naučil. 

Redki so še, ki doprinesejo kvalitetno vsebino. Ostali so žal mrtvi, ali so se umaknili, ker 1 pameten ne more 9 butastim dopovedat...

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze neko kreganje.

Bi pa tako rekel, po moje je še vsak, ki je fehtal za nasvete in mnenja, dobil odgovore, takšne ali drugačne. Še vedno se da zmenit za kako furo ipd.

Večina jih je itak po sistemu hit&run

Samo daj meni, meni, ego, ko dobi pa spiz...grebatorstvo za popiz...

Tu gor je vse na prostovoljni bazi, nič ni plačano itd. 

Če pogledaš FB, motoristi, še hujše, Mitas, bmw, oglasi in brezplodno nabijanje + objave FB zvezdnice :) , pa vendar še tudi tam dobijo odgovore.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

Brezveze neko kreganje.

Bi pa tako rekel, po moje je še vsak, ki je fehtal za nasvete in mnenja, dobil odgovore, takšne ali drugačne. Še vedno se da zmenit za kako furo ipd.

Večina jih je itak po sistemu hit&run

Samo daj meni, meni, ego, ko dobi pa spiz...grebatorstvo za popiz...

Tu gor je vse na prostovoljni bazi, nič ni plačano itd. 

Če pogledaš FB, motoristi, še hujše, Mitas, bmw, oglasi in brezplodno nabijanje + objave FB zvezdnice :) , pa vendar še tudi tam dobijo odgovore.

 

Maš čist prov. Sam mi pa dvigne živc... za cca30 sec... če briše neki kar njemu ni všeč. 

Pa Še neki, kdor je fehtal za mnenje o vesrysu vs stromu... dežurni nabijalec napiše, da "ne morš prehitet" šleparja z 650 motorjem, kjer sta dva gor. Potem pa združi teme, ker je preveč solate... pa razumi kdor more.

Res je, je prostovoljno... a me najameš za kak posel... bom prostovoljno, brez plačila delu. Vidiš, tko je to, če je prostovoljno še ne pomeni, da je OK, ali dobro.

Ravno zato pa nimam FB, pa ga nikoli ne bom imel, ker ga imajo ljudje samo zato, da se lahko hvaljo, kaj imajo, kje so bli, kok so najboljši in oh in sploh uredu, ne vsi, velika večina pa. V resnici pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Nimaš fb?

Ne veš, kaj zamujaš :whistle:

Ne more se hvalit @skalar36 sam si si kriv ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Nimaš fb?

Ne veš, kaj zamujaš :whistle:

Ko bom jaz imel FB... ga 90% ljudi ne bo več imelo. Jebiga sm ovca... ampak sem vedno bil črna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Pa kaj tebe boli če pljuvam po MS-ju. To je moje mnenje, ki ga ti ne bi smel brisati. Ne postavljaj se s tem, da si moderator. Zaradi tega nisi vsemogočen ali kako drugače več vreden od ostalih. Predvsem pa druga mnenja, ki niso tebi po godu, ni  razlog za brisanje objave. Prvo moderiraj sebe, ker pišeš bedarije po vse temah, potem pa ostale. Ne bit butalski kovač, ki ni znal kovati, pa je učil druge.

Pljuvaš pa ti po MS s svojimi objavami, da se tisti člani, ki imajo napisati kaj pametnega, raju umaknejo v tišino, ker se jim ne da prepirat zn nekom, ki je vse znanje pridobil na internetu.

Kar sem napisal o MS čisto drži... Če si mi citiral objavo, pa še poboldal in povečal, ne bit pezde, pa mi potem brisat odgovor.

Pomoč si pa poišči ti. Jaz ne rabim samopotrjevanja v vsaki temi. Res sem piker, imam pa samozavest. 

Lahko me pa tud banaš, sem ti že večkrat povedal. Me boli kurac. Na MS-ju ni ničesar več od motorizma, kar bi se lahko naučil. 

Redki so še, ki doprinesejo kvalitetno vsebino. Ostali so žal mrtvi, ali so se umaknili, ker 1 pameten ne more 9 butastim dopovedat...

Ahaha, še izključim te lahko zaradi pljuvanjo po MSju. Očitno ti ne potegne, da za moderiranje ne mislim nikogar za nasvete spraševati. In žaljenja foruma tudi ne prenašam. Koneckoncev pljuvaš po tem kar očitno rad uporabljaš in bereš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, skalar36 pravi:

Maš čist prov. Sam mi pa dvigne živc... za cca30 sec... če briše neki kar njemu ni všeč. 

Pa Še neki, kdor je fehtal za mnenje o vesrysu vs stromu... dežurni nabijalec napiše, da "ne morš prehitet" šleparja z 650 motorjem, kjer sta dva gor. Potem pa združi teme, ker je preveč solate... pa razumi kdor more.

Res je, je prostovoljno... a me najameš za kak posel... bom prostovoljno, brez plačila delu. Vidiš, tko je to, če je prostovoljno še ne pomeni, da je OK, ali dobro.

Ravno zato pa nimam FB, pa ga nikoli ne bom imel, ker ga imajo ljudje samo zato, da se lahko hvaljo, kaj imajo, kje so bli, kok so najboljši in oh in sploh uredu, ne vsi, velika večina pa. V resnici pa...

Mojster maš slab dan?

O moderiranju ne debatiram in pika. Prijavi se za moderatorja pa moderiraj ali pa modeliraj. Tuki boš pa živčke umiril, ker te ne bom toleriral. Sploh pa ne govora čez Motosvet, kajti če ti je tako slab nikakav in brezvezen se odstrani, boš lepše živel (evo sem te citiral). In ni to tema, kaj mi je moderator storil, ker ti to lahko naredi, sam ti ne gre v glavo. Moj prjatu bi napisal: bo šlo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Ahaha, še izključim te lahko zaradi pljuvanjo po MSju. Očitno ti ne potegne, da za moderiranje ne mislim nikogar za nasvete spraševati. In žaljenja foruma tudi ne prenašam. Koneckoncev pljuvaš po tem kar očitno rad uporabljaš in bereš.

Oh vsemogočni Dami. Smite me! Kamot. Vem, da za nasvete ne boš spraševal. Si tipičen primer diktatorja!!!!

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Mojster maš slab dan?

 

 

Dan je odličen, sploh, ker tebe znervirat je mala malica. Odgovoriš pa z virtualnimi mišicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Oh vsemogočni Dami. Smite me! Kamot. Vem, da za nasvete ne boš spraševal. Si tipičen primer diktatorja!!!!

Ja in?

Si sedaj potolažen?

Silvestrovo je, enga spij, pa se manj sekiraj koliko objav velepomembnih ti je zmanjkalo ?

Rt te mam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Ja in?

Si sedaj potolažen?

Silvestrovo je, enga spij, pa se manj sekiraj koliko objav velepomembnih ti je zmanjkalo ?

Rt te mam :D

Tud jest tebe. Spil sem jih pa že dost. Pa še kakšnega bom.:jezik:

Sej se bova na 4 oči. Na OMW... bom jest dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Tud jest tebe. Spil sem jih pa že dost. Pa še kakšnega bom.:jezik:

Sej se bova na 4 oči. Na OMW... bom jest dal.

Nope, sedaj sem jaz na vrsti. Pa se pritoži če se moreš :D

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Nope, sedaj sem jaz na vrsti. Pa se pritoži če se moreš :D

 

Nope. Še sem za eno. Klobase niso pocen. Tle je lohk tvoja zadnja.... na OMW ne bo. HOWK.

Grem kuhat...pa pir pit...:D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!