Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

Dami: par mojih postov manjka... Nobeden ni vseboval besed in stavkov kot so "pizdasi",  "pa koji qurac visis tu". Vsebovali so pa citat tvoje trditve, tvojo idejo kaj naj bi mi izluscili iz tega, in pa mojo razlago ki ni bila napacna. In seveda so dokazali da govoris bedarije...   In zdaj bos veselo moderiral tole naprej, kot en mali Putin, ko se te bo ujelo na bedarijah, bos uporabil asa: "izbrisi".

Kaj za hudica covek lahko izlusci  iz "V dvoje in vsa teža trpinči gumo bolj kot bi jo po dirkališču gnal". Pa se par postov ki so se nanasali na to, manjka... Nobeden idiotski ali nesramen kot tvoj (si ga tud izbrisal, kot udba vse okol pa se mal zraven da bo zihr). Clovek, dej se mal zamisli no...

 

  Ostalim se pa opravicujem, sm pac hotel nekaj dokazati, dokazal in bil zbrisan... zdej se sami odlocite kaj si mislite. Ce drugace kot g. moderator, raje ne objavt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, jvalant pravi:

Dami: par mojih postov manjka... Nobeden ni vseboval besed in stavkov kot so "pizdasi",  "pa koji qurac visis tu". Vsebovali so pa citat tvoje trditve, tvojo idejo kaj naj bi mi izluscili iz tega, in pa mojo razlago ki ni bila napacna. In seveda so dokazali da govoris bedarije...   In zdaj bos veselo moderiral tole naprej, kot en mali Putin, ko se te bo ujelo na bedarijah, bos uporabil asa: "izbrisi".

Kaj za hudica covek lahko izlusci  iz "V dvoje in vsa teža trpinči gumo bolj kot bi jo po dirkališču gnal". Pa se par postov ki so se nanasali na to, manjka... Nobeden idiotski ali nesramen kot tvoj (si ga tud izbrisal, kot udba vse okol pa se mal zraven da bo zihr). Clovek, dej se mal zamisli no...

 

  Ostalim se pa opravicujem, sm pac hotel nekaj dokazati, dokazal in bil zbrisan... zdej se sami odlocite kaj si mislite. Ce drugace kot g. moderator, raje ne objavt :P

tule si pa le daj duška :P

In da, brisal bom nabijanje, žaljenje, vtikanje v moderiranje...itd...sploh pa kaj iščeš na MSju če je pa tako sranje, da ga brišeš s FBja?

Si sedaj zastopil, kaj mi je skočilo na qurac?

Tvoj odnos.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

a si prebral komu sem in kaj zapisal, ali kar nadaljuješ debato?

Sem pa vsem, ki bi radi nadaljevali zapisal tudi:

pista zmaga, evo pa še dodam nimam prav.

Nato dodam še opozorilo, kdorkoli se misli ubadati z moderiranjem (predvsem pa z mano) ima za to namenjene teme, naj se tam pritoži. Tukaj v tej temi se zihr nihče ne bo.

Podjebavanja pa ne bom toleriral, niti zapisov to velja zate Janez V. na fbju, kaj kurac vlačiš povsod Motosvet.

Od tega posta dalje, bo za vsako sranje in nabijanje, lepo pospremljeno z opozorilom članu in kratkim oddihom.

 

  Ne, nisem uporabil teh besed... tole kar se pa tule dogaja, je pa razlog zakaj ne cenim MS-ja. Kdo pa koga podjebava (spet tvoja spodobna beseda)? Vse kar sem napisal, je to, da na pisti samo boksi man obrabljajo gumo kot na cesti. Ti si potem sel v krizasko vojno. Dal se pa ne bom zezati, a je prav.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jvalant pravi:

  Ne, nisem uporabil teh besed... tole kar se pa tule dogaja, je pa razlog zakaj ne cenim MS-ja. Kdo pa koga podjebava (spet tvoja spodobna beseda)? Vse kar sem napisal, je to, da na pisti samo boksi man obrabljajo gumo kot na cesti. Ti si potem sel v krizasko vojno. Dal se pa ne bom zezati, a je prav.

dej prosim, se ne ubadam samo s tabo, piši tule. 

Ti si mene jebal na FBju, ko sem v komentar zapisal link od ankete trajanja SF+. Tvoja objava se je pa glasila:

sf+ naredi 12000km pajade.. nekaj v tem stilu.

Jaz se tudi ne dam jebat kar tako, sploh pa ne na tak način. Tvoje besede, kaj tale Motosvet povsod vlačiš, so me zmotile.

Kar pa se tiče zapisa o obrabi gum imaš normalno lahko svoje menje, meni dokažeš da nima prav itd...nisi prvi niti edini ki se ne strinja z mano, pa vseeno lahko normalno komuniciramo. Ne bom pa s takimi ki se grejo na Fejsu preseravat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, jvalant pravi:

Dami: par mojih postov manjka... Nobeden ni vseboval besed in stavkov kot so "pizdasi",  "pa koji qurac visis tu". Vsebovali so pa citat tvoje trditve, tvojo idejo kaj naj bi mi izluscili iz tega, in pa mojo razlago ki ni bila napacna. In seveda so dokazali da govoris bedarije...   In zdaj bos veselo moderiral tole naprej, kot en mali Putin, ko se te bo ujelo na bedarijah, bos uporabil asa: "izbrisi".

Kaj za hudica covek lahko izlusci  iz "V dvoje in vsa teža trpinči gumo bolj kot bi jo po dirkališču gnal". Pa se par postov ki so se nanasali na to, manjka... Nobeden idiotski ali nesramen kot tvoj (si ga tud izbrisal, kot udba vse okol pa se mal zraven da bo zihr). Clovek, dej se mal zamisli no...

 

  Ostalim se pa opravicujem, sm pac hotel nekaj dokazati, dokazal in bil zbrisan... zdej se sami odlocite kaj si mislite. Ce drugace kot g. moderator, raje ne objavt :P

Ne splaca se ti proti vetru scat, sej vsi vemo kako je. Naj ima veselje enim se pac ne da pomagat. Napoleonov kompleks pa take pa to ..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Ne splaca se ti proti vetru scat, sej vsi vemo kako je. Naj ima veselje enim se pac ne da pomagat. Napoleonov kompleks pa take pa to ..... 

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

tule si pa le daj duška :P

In da, brisal bom nabijanje, žaljenje, vtikanje v moderiranje...itd...splh pa kaj iščeš na MSju če je pa tako sranje, da ga brišeš s FBja?

Si sedaj zastopil, kaj mi je skočilo na qurac?

Tvoj odnos.

 

 

Moja stena na FB ni javni forum. Moje tocne besede so bile: dej nehi z MS.  Zakaj: zarad debat ki so vecne na MS: sesir, snecer, ti in tako naprej. Ampak na moji FB sten so samo mojni sledilci, ni javna stran

Ti bos brisal zaljenje? TI si uporabil besede koji kurac, pizdasi on tako naprej. Z cim sem te jaz zalil?  Bos ti sedaj zastopil kaj je nareobe tule?   In kaj jaz sploh iscem na forumu? Forum je javen, vsak se lahko prijavi in pove svoje mnenje. Povej mi en razlog zakaj ne smem na forum? Ene zal besede ti nisem rekel. Posti ki si jih zbrisal so citirali TVOJ  koji qurac, pizdasi  ne moje besede. Povej zakaj ne smem komentirati TVOJE zarecene/nepravilne izjave? Nobeden ne trdi da dodatna teza ne muci gume...   Povej en sam razlog, zakej je bil moj komentar o pisti slab, neresnicen in zaljiv. Si pac clovek ki o cisto vsem cisto vse ve...  Zakaj pa jaz ne bi smel na javni debati komentirati napacen post mi pa ni jasno. Naredi teme, ker lahko odgovorimo z gumbi "da dami", "dami je car", "nimam prav, damni ma prav" pa bo vse ok!

  Toliko o tem, se povzetek:  dal si zareceno/narobe izjavo,  dal sem popravek, zacel si v svojem slogu iskati kaj naj bi morali mi izlusciti, na koncu si pa ponoru...   En sam "ma sm se mal zareku,  seveda pista bl pozira gume" bi resil vse...    Nisem pac en osnovnosolcek, da bi ne smel imeti mnenja... in nisem najstnik, da bi me izjava na FB vrgla iz tira. Na knocu koncev, stene na FB so osebne in ne javne. Tale debata in se nickoliko drugih, je pa razlog, da sm na FB napisal "dej nehi no z MS"  ti si podem dodal kurce ipd...

 

 Ti si pa moderator, ti is prvi ki ne bi smel klicati ljudi "pizdasi", "pa koji qurac si potem...." in tako naprej.... Samo zato, ker so popravili tvojo izjavo. Nabijanje se je zacelo potem, ko si ti zacel komplicirati okoli tega...   Fb in MS sta virtalna btw, oladi malo!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

Moja stena na FB ni javni forum. Moje tocne besede so bile: dej nehi z MS.  Zakaj: zarad debat ki so vecne na MS: sesir, snecer, ti in tako naprej. Ampak na moji FB sten so samo mojni sledilci, ni javna stran

Ti bos brisal zaljenje? TI si uporabil besede koji kurac, pizdasi on tako naprej. Z cim sem te jaz zalil?  Bos ti sedaj zastopil kaj je nareobe tule?   In kaj jaz sploh iscem na forumu? Forum je javen, vsak se lahko prijavi in pove svoje mnenje. Povej mi en razlog zakaj ne smem na forum? Ene zal besede ti nisem rekel. Posti ki si jih zbrisal so citirali TVOJ  koji qurac, pizdasi  ne moje besede. Povej zakaj ne smem komentirati TVOJE zarecene/nepravilne izjave? Nobeden ne trdi da dodatna teza ne muci gume...   Povej en sam razlog, zakej je bil moj komentar o pisti slab, neresnicen in zaljiv. Si pac clovek ki o cisto vsem cisto vse ve...  Zakaj pa jaz ne bi smel na javni debati komentirati napacen post mi pa ni jasno. Naredi teme, ker lahko odgovorimo z gumbi "da dami", "dami je car", "nimam prav, damni ma prav" pa bo vse ok!

  Toliko o tem, se povzetek:  dal si zareceno/narobe izjavo,  dal sem popravek, zacel si v svojem slogu iskati kaj naj bi morali mi izlusciti, na koncu si pa ponoru...   En sam "ma sm se mal zareku,  seveda pista bl pozira gume" bi resil vse...    Nisem pac en osnovnosolcek, da bi ne smel imeti mnenja... in nisem najstnik, da bi me izjava na FB vrgla iz tira. Na knocu koncev, stene na FB so osebne in ne javne. Tale debata in se nickoliko drugih, je pa razlog, da sm na FB napisal "dej nehi no z MS"  ti si podem dodal kurce ipd...

 

 Ti si pa moderator, ti is prvi ki ne bi smel klicati ljudi "pizdasi", "pa koji qurac si potem...." in tako naprej.... Samo zato, ker so popravili tvojo izjavo. Nabijanje se je zacelo potem, ko si ti zacel komplicirati okoli tega...   Fb in MS sta virtalna btw, oladi malo!

 

 

no, ti meni že ne boš pojasnjeval kako moderiram in kaj. Že samo pisto bi lahko iz Mitas teme ven metal. In da, žalil si me s tvojim zapisom na fbju.

Zato sem tule zaključil, nimam več kaj debatirat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, DAMI34 said:

dej prosim, se ne ubadam samo s tabo, piši tule. 

Ti si mene jebal na FBju, ko sem v komentar zapisal link od ankete trajanja SF+. Tvoja objava se je pa glasila:

sf+ naredi 12000km pajade.. nekaj v tem stilu.

Jaz se tudi ne dam jebat kar tako, sploh pa ne na tak način. Tvoje besede, kaj tale Motosvet povsod vlačiš, so me zmotile.

Kar pa se tiče zapisa o obrabi gum imaš normalno lahko svoje menje, meni dokažeš da nima prav itd...nisi prvi niti edini ki se ne strinja z mano, pa vseeno lahko normalno komuniciramo. Ne bom pa s takimi ki se grejo na Fejsu preseravat.

 

 "dej nehi no z MS" so bile moje besede - tole tule je pa razlog da sm mu prav. In FB stena je moja osebna stena, ne javna... In ti si potem tule javno obracunal z mano... Lej, ce ti to daje zadovoljsto, pa daj. Ampak samo ti si uporabil fraze kot so "koji qurac si..." , pa "pizdasi" in tako naprej. SAMO zato ker ti ni bil vsec moj odgovor na Facebooku? In ker si tule napisal nesmisel, jaz pa sem bil tolk nesramen, da sm na to komentiral... ej get a life!   HJaz pa tule neham, ker mam obcutek da se z najstniko prepucavam o fb inm lajkih in komentarjih...

 

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

no, ti meni že ne boš pojasnjeval kako moderiram in kaj. Že samo pisto bi lahko iz Mitas teme ven metal. In da, žalil si me s tvojim zapisom na fbju.

Zato sem tule zaključil, nimam več kaj debatirat.

 

Dami, mogoce te bo presunilo: ti NISI Motosvet, ti si samo Dami! In TI si najvecji razlog, da mi je MS v vecini primerov smesem, ker o popočlnoma vsem vse ves. In ker si pol uzaljen, ce nekdo ne mara MS tem? Pa hudica, kolk si star, 12?

 Pisto pa ne da bi jo moral ven metati,   ne bi je omenil, pa bi ne blo problema. problem resen, piste nema!

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jvalant pravi:

Dami, mogoce te bo presunilo: ti NISI Motosvet, ti si samo Dami! In TI si najvecji razlog, da mi je MS v vecini primerov smesem, ker o popočlnoma vsem vse ves. In ker si pol uzaljen, ce nekdo ne mara MS tem? Pa hudica, kolk si star, 12?

 

a se nisi še potolažil? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, jvalant said:

Dami, mogoce te bo presunilo: ti NISI Motosvet, ti si samo Dami! In TI si najvecji razlog, da mi je MS v vecini primerov smesem, ker o popočlnoma vsem vse ves. In ker si pol uzaljen, ce nekdo ne mara MS tem? Pa hudica, kolk si star, 12?

 Pisto pa ne da bi jo moral ven metati,   ne bi je omenil, pa bi ne blo problema. problem resen, piste nema!

 

6c8306e9c27f7d96acc091ba5b34e300--random-items-little-man.jpg.367e9b88210d4972682fdd48c431b5bf.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

6c8306e9c27f7d96acc091ba5b34e300--random-items-little-man.jpg.367e9b88210d4972682fdd48c431b5bf.jpg

ni naslov teme poskusim ali se trudim nekoga užaliti. :P

Potrudi se raje pritoževat...ti kr. Saj tule je grupa za samopomoč :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, bobi1001 said:

disgraced.gif.3f6427931ede8430ae00bbea53d0570f.gif

 Lej se cisto strinjam. Za razlago, al pa moje opravicilo: ne pustim si srat po glavi. Nisem jaz napisal bedarije, samo opozoril sem nanjo, z hudomusnim komentarjem. Iz tega se je izcimilo, da ima moderator zamero zaradi enega posta na moji steni Facebooka in da mu ni vsec, da si je nekdo drznil popraviti njegov post na Forumu. In da mi bo se prihajal " pa koji qurac si na motosvetu".  Forim je javen, ne igrisce moderatorja... To je pa v bistvu vse. Se ti opravicujem pa vse ostalim, ampak ne bom se pustil da mi nekdo serje po glavi, ker je sam zajebal zadevo...

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Nehi k boš sel u terme.... :ninja:

od tule pa ne...ker mi je gladko. To je podobno kot peskovnik. Veliko govora, pa noben ne posluša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

ni naslov teme poskusim ali se trudim nekoga užaliti. :P

Potrudi se raje pritoževat...ti kr. Saj tule je grupa za samopomoč :D

 

Kruto bi se bilo nad tabo pritozevat . . . ?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

od tule pa ne...ker mi je gladko. To je podobno kot peskovnik. Veliko govora, pa noben ne posluša

Mi se nč ne kregamo mi se tud stepemo,......pol se mamo pa,še bl,rad......:ras:

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

Kruto bi se bilo nad tabo pritozevat . . . ?  

in očitno se moraš, ker samo iščeš prilike. Ti si moj najbl zvesti sledilec, aja pa looni. lupčka abema

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

od tule pa ne...ker mi je gladko. To je podobno kot peskovnik. Veliko govora, pa noben ne posluša

Kok pa ti ves kako je u peskovniku? A vohunis za nami????

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

in očitno se moraš, ker samo iščeš prilike. Ti si moj najbl zvesti sledilec, aja pa looni. lupčka abema

 

Aha .... srcece..... tem mam rada ku kamenck u cevlu.... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Kok pa ti ves kako je u peskovniku? A vohunis za nami????

Dej pejd u peskounk.......sej sm gga puspravu ,da ga boš spet lohk zmetala........:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!