Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• skalar36
      Boš mogu z MS- kam na izlet, tam kripto misionarji dajemo za per.  
    • VS800
      Kokr jest vem so šli sodelouci sam zarat miljonou u kripto....sam se mi zdi da več majo bl so škrt....učas je kdo še za per dau, zdej pa sam hodm oz. z drugimi   
    • skalar36
      Ti se mal hecaš. Pa sej v kripto ne greš zato, da bi imel millione. Če se da kej oplemenitit, al pa kak evro ujet, da si lažje kaj privoščiš je za poskusit. A delaš v zdravstvu? Ker tam so dinozavri, ki imajo dost dnarja pa še vedno hodijo v službe. 
    • Roger G. Jagger
      Jermena (2) se menja na 5let oziroma 12.000km (kar je prej)....! Priporocljivo je preverit desmo ventile (luft) Desmo servis je na 24.000km! Koliko km ima prevozenih, da bos imel okvirno orientacijo.... drugace je pa bulletproof motor In GO FOR IT!   lp
    • VS800
      Bl k berem tole....škoda da človek živi samo tolko kokr živi....... Sem že enkat pisou, da se v naši firmi večina ljudi ukvarja z kripto....menda ima sodelavec, ki je že skos v tem čez 7 mio.......in me pri njegovih letih čudi, da je še vedno kle u fermi zaposlen k en lolek......aja menda bo po smrti začeu šele tole zapraulat.....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!