Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Joker
      Seveda je. Premajhen je! 
    • dopolavoro
      super avantura poklon... Greš po Čilenski strani dol do Chile Chiko in Ushuaie. Nazaj pa po Argentinski ruta 40... Argentina je dosti cenejša od Čila. Upam da si ok z gumami, ker znajo bit kar drage. V Ushuai sem dal za 150/70 R17  250 eur . V Mendozi pa bi prišla 500 eur... Ko prideš na Carrater Avstral poskušaj prespati v Rio Negro, ker gre zgodaj zjutraj trajekt mislim da edini...Mej rezervo bencina ker bolj ko greš na jug bolj piha v prsa, tako se ti bo krepko dvignila poraba...Po ruti 40 znajo bit kar grdi makadami z grobim ter globokim šodrom...Zato ti svetujem, da zaviješ z rute 40 dol na 5 ter 7 in se vrneš na ruto 40. Tako smo mi naridili po nasvetu motorista ki je prihajal iz Ushuaie.... Če te kaj zanima kar vprašaj, to smo z Super Tenere 1200 ter 2 gsa 1200 prevozili januarja... lp srečno  
    • Snečer
      težava ni v kawasakiju
    • LunaticFringe
      😁
    • thumper
      ne mešat..primerjal sem dve količini kilometrine z istim motorjem.. in ker večina predstavlja motor kot hobi in avto kot obvezno potrebo sem prišel do zaključka , da je vožnja z motorjem ekonomsko in okoljsko bolj upravičena od vožnje z avtom.skupna kilometrina na leto 20000 z avtom ali pa pol/pol.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!