Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      2 meseca niso delali v gastro ambulanti, ker je moja žena zaposlena. Sedaj hodi domov vsa znervirana in paf...2 meseca se je čakalo, namesto da bi se paciente pregledovalo in zdravilo. Sam rak, sam rak..ni fajn gledati takih diagnoz, predvsem pa ker veš, da bi se pacientom lahko prej pomagalo. Ampak bistvo je da ma folk masko na ušesu al pa pod brado..in kje moči jajca  
    • VS800
      KAjjjjjjj....ne morm verjET
    • DAMI34
      Še vedno so brez sence. A so kake hiške s klimo, al prikola s klimo za kužata, ker te dni ni bilo za preživet.
    • mladench
      Mah dej... Žena zbolela za rakom pred leti (pri starosti 30 let) in ko sem prišel tja prvič... si bil na onkologiji? 200x prenatrpana.  Koliko krivic in koliko sranja se dogaja vsak dan v svetu pa veeeelikooo hujše kot ta J**** korona pa se noben ne požvižga. In kdo pospešuje kolaps gospodarstva? paničarji, ki jih vrtijo okoli prsta pohlepneži.... Ja meni in moji ženi je pomemben pobeg iz tega USRANEGA sveta za svoj mir in svoj užitek.  dejjj nemoreeeemmm  ajj ćauuu
    • BOBO RACING
      konec tedna sobota ter nedelja se vidimo na 3.SSC-nadomestni event!! Ker je bil dogodek organiziran na hitro, je seveda tudi možnost plačila na Grobniku. -tisti, ki ste štartnino že plačali greste seveda lahko direktno na prijavo h Bobotu. -ostali se najprej oglasite pri nas v "box vaga" pri Barbi, da poravnate štartnino, brez "Potrdila o plačilu" ni prijave pri Bobotu žal. Vreme kot kaže bo pravo, gužve ne bo, čakamo rekorde!
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!