Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Akito
      ...spet bo mal več časa ...😊
    • thumper
      pa pridi lovit v naše konce - s kolesom? na nočno kraparijo? pa da vidimo stroške. dejansko je vstopna investicija za motor komot 4-5000e .. malo si poglej cene ribiške opreme recimo za krapolov pa seštej..ni veliko razlike.. si kdaj pogledal cene za mini železnice??
    • ligenjček
      Nasploh se mi zdi, da so policaji postali prav fanatični, kar se tiče alkotestov. Bil sem že udeležen v prometni nesreči, kjer je eden od udeležencev, za katerega je bilo očitno, da nesreče ni povzročil, kazal očitne znake po potrebi takojšnje nujne medicinske pomoči. Preden ga je rešilec odpeljal je moral opraviti alkotest, katerega je moral celo večkrat ponoviti, saj je imel zaradi poškodbe reber velike težave. V takšnih primerih lahko o življenju odločajo sekunde, ubožca pa so mučili par minut. Meni se zdi človeško življenje vredno več, kot potencialnih par sto evrov kazni, alkotest pa bi lahko opravili tudi v bolnici, ko bi človeka pokrpali in se prepričali, da njegovo življenje ni več v nevarnosti. Še najbolj žalostno pa se mi zdi, da veliko ljudi podpira takšno prakso...
    • Akito
    • Zivnorc
      ... v glavnem... kdorkoli mi že briše poste...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!