Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

pred eno uro, jvalant pravi:

Lej, nima veze, neham, ker tole nima popolnoma nobenega smisla vec. Si zasel in to zelo.

Pa ne,no...

Rad berem dokaze,da obstajamo omejeni ze pregledani...ampak,da je ekstremno unih,ki se niso....pa bi koristila kaksna terapija...:hmm:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Toffsi pravi:

Eni in isti po vseh temah serjejo :rolleyes:

Prtož se..........pa konkretno povej koga si mislu.........tema ja pritožba na člana/ico,tuki se ne skrivamo.....:P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bobi1001 pravi:

Prtož se..........pa konkretno povej koga si mislu.........tema ja pritožba na člana/ico,tuki se ne skrivamo.....:P

Foušija se temu rece.... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

Foušija se temu rece.... :lol1:

Temu se reče ....brez jajc......:lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, jvalant pravi:

 Dami a si normalen... Dej resno:   " nehi no z MS "     je javno srati po MS? Samo moji sledilci to vidijo.. Ko nimas prav, in to nekdo  dokaze zgubis kompas. Se tole,  izraz sranje, srati si TI privlekel na plan...

1.O moderiranju: ker si ti moderator mi nimamo besede? Hvala, si ravnokar dokazal moj prav. Ravno druzba mora kontrolirati une na oblasti. Sedaj si slisati nevarno diktatorsko, samo TI bos delal kar bos ti hotel in mi naj bomo tiho? Jawohl, mein fuhrer!

2. Lazna opravcivanja? Kako bos ti govoril v mojem imenu. Ja se opravicujem za tole poplavo nesmslov, in prav nic lazno. Opravicujem se drugim, ne tebi, da se razumemo!! Se zadnjic: TI in SAMO TI si uporabil pizdase, qurac, jebanje in podobno. Tko da o pljuvanju bodi lepo tiho

 

Lej, nima veze, neham, ker tole nima popolnoma nobenega smisla vec. Si zasel in to zelo.

1.0.0. čistil bom teme tako kot jaz mislim, da je prav. V Mitas bom pobrisal tudi moje sranje (namensko povzročeno, da veš kako je ko ti kdo serje) vse od Boxov dalje. Da imaš prav, kar se piste tiče sem že povedal. Da pa nihče ne prebere moje obrazložitve komu sem zapisal in kaj, je pa jasno (odgovor je letel na Snecija, ko je trdil, da je nekdo sf+ pregrel)

2.0.0. tudi jaz se opravičujem za poplavo nesmislov, tako pač je, sedaj me pa čaka delo, da jih odstranim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2019 ob 18:54, DAMI34 pravi:

Ti si mene jebal na FBju, ko sem v komentar zapisal link od ankete trajanja SF+. Tvoja objava se je pa glasila:

sf+ naredi 12000km pajade.. nekaj v tem stilu.

Jaz se tudi ne dam jebat kar tako, sploh pa ne na tak način. Tvoje besede, kaj tale Motosvet povsod vlačiš, so me zmotile.

Ne bom pa s takimi ki se grejo na Fejsu preseravat.

kva je s tabo ?? kaj ma veze fejs pa ms??  a če nekdo na fejs na svojo steno nekej napiše o ms ga boš ti na ms moderiral?? 

 

Ob 12. 4. 2019 ob 19:24, Nearrain pravi:

Kruto bi se bilo nad tabo pritozevat . . . ?  

ti pa sam zapri..dvakrat sem te prejšno soboto pozdravil na 6'cm pa tud trznil nisi.. 

Ob 12. 4. 2019 ob 19:33, DAMI34 pravi:

javno si sral po Motosvetu. Sedaj pa bi se rad igral v njem? Zamisli se nad sabo.

1. o moderiranju ne bom debatiral, ker je moje delo ne tvoje

2. tak da neka lažna opravičevanja, drugje pa pljuvanje, to komu drugemu nabijaj

dej skulirej mal.. pravzaprav boš naredil to , da se bomo umaknili z ms in začeli srat po njemu na fb .. sam dragi moj tam ne boš mogel moderirat..lohk pa gremo tud na kak drug portal..

Ob 12. 4. 2019 ob 21:05, Ninč. pravi:

alo moji... zgubte se dam :angryrant2:

komot teb u mamahotel pa poln zaseke ..zgub se ti dam pa vmes neki zaseke pr men pust..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, thumper pravi:

kva je s tabo ?? kaj ma veze fejs pa ms??  a če nekdo na fejs na svojo steno nekej napiše o ms ga boš ti na ms moderiral?? 

 

ti pa sam zapri..dvakrat sem te prejšno soboto pozdravil na 6'cm pa tud trznil nisi.. 

dej skulirej mal.. pravzaprav boš naredil to , da se bomo umaknili z ms in začeli srat po njemu na fb .. sam dragi moj tam ne boš mogel moderirat..lohk pa gremo tud na kak drug portal..

komot teb u mamahotel pa poln zaseke ..zgub se ti dam pa vmes neki zaseke pr men pust..

ni panike, je vse že mimo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, solorider pravi:

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje

 

pa saj niste več normalni!!! :angryrant2:

sam res, a ni nobenga moderatorja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

nć več ne razumem :huh: 

prtožujem se nad vsemi :dry:

 

.... nč nouga..... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Arzen pravi:

Bereš pa še vedno :ras:

Gre se za naslov teme in zaklenejo temo. In pol moderirajo to nabijanje :lol1:

Mislim, da bi bilo spet treba za par let zapustit MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, solorider pravi:

Gre se za naslov teme in zaklenejo temo. In pol moderirajo to nabijanje :lol1:

Mislim, da bi bilo spet treba za par let zapustit MS.

sej bo kmal, še mal, še čist mal :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

sej bo kmal, še mal, še čist mal :D

 

lej .. js sm ćist nevrozen :dry: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

lej .. js sm ćist nevrozen :dry: 

.... pr tvojih letih je to neki normalnga..... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, solorider pravi:

Gre se za naslov teme in zaklenejo temo. In pol moderirajo to nabijanje :lol1:

Mislim, da bi bilo spet treba za par let zapustit MS.

Pac radi nabijajo. Zapustil bi MS? Ne nabijas rad? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Pac radi nabijajo. Zapustil bi MS? Ne nabijas rad? :cry:

Rad se kdaj pohecam (tudi Borutt) to občuti :lol1: da se gre pa tako brezvezno podtemo zaklenit...

Se odpre resna tema...pol še ena ista za nabijat..pol se pa ta nabijalska tema bolj moderira kot resne teme. Naj se ljudje raspucajo, ker eni se zajebavajo drugi čist resno. 

Grem raje k Micki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

lej .. js sm ćist nevrozen :dry: 

nevozen se napiše :P

Vikend bo lep ablubm :D

 

Pravkar, solorider pravi:

Rad se kdaj pohecam (tudi Borutt) to občuti :lol1: da se gre pa tako brezvezno podtemo zaklenit...

Se odpre resna tema...pol še ena ista za nabijat..pol se pa ta nabijalska tema bolj moderira kot resne teme. Naj se ljudje raspucajo, ker eni se zajebavajo drugi čist resno. 

Grem raje k Micki....

Micka je edina res lepa tema :P

Če bi rad kaj objavljal, kar tule napiši. Ne pozabi nasloviti, za črno sivo nabijanje s pripisom: me tišči.

Potem , pa ko bo tema zrihtana in odprta vse tja premaknem. Ablubm :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, solorider said:

pa saj niste več normalni!!! :angryrant2:

Več?   ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pritožujem se nad uporabnikom @maus, ki bi lahko dal pobudo, da vsi ki pridejo v Postojno na učenje k Boruttu in na golaž, da dobijo tudi vinjete. To bi bila lepa gesta. Ne pa da samo pobira denar. :(  pa še zanemarja MS zadnje čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisu,da bi tebi dal vinjeto maus in da ze sel ponjo saj imas mopi v darsovi barvi...in pol ves zmeden med kavo razmislja.... za voznjo po travi pa ja ne rabis vinjetu le kaj bo njemu...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Sem slisu,da bi tebi dal vinjeto maus in da ze sel ponjo saj imas mopi v darsovi barvi...in pol ves zmeden med kavo razmislja.... za voznjo po travi pa ja ne rabis vinjetu le kaj bo njemu...

Skoraj  bi ti verjel pa si samo eno stvar zafrknil - maus zmeden?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!