Skoči na vsebino

Pritožba na člana/ico foruma


Priporočene objave

... pa zakaj zdej mislite, da mora Lila bit pametnejša od nas...k se neki s psihoterapijo ukvarja..   :huh:

... glih tko je čowk, kt mi.... z vsemi slabostmi in prednostmi....

... jest znam recimo delč kamen vržt... ona pa dobre štruklje skuhat...   :D

recimo...  :D

 

.... ampak mam raj base kt štruklje.... tko da  lila nima šans pr men....   :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

seveda da ni, če pa imam prav :kva2: 

evo .. spet ena dilema razrešena ... v 5 minutah :P 

seveda da ni, če pa imam prav :kva2: 

evo .. spet ena dilema razrešena ... v 5 minutah :P 

seveda da ni, če pa imam prav :kva2: 

evo .. spet ena dilema razrešena ... v 5 minutah :P 

Samo mislis, da imas prav, ker pac ne poznas nasega dela. Imas pa prav glede necesa, mislim da je prav, da se tole konca, ker kot si ze sam rekel, ta tema ni bila odprta za ta namen, pac napisala sem zahvalo in opravicilo, vse je slo pa naprej brez potrebe ampak vseeno hvala za vse komentarje in odgovore, ker mi bojo ravno tako prisli prav :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Lila333 pravi:

Samo mislis, da imas prav, ker pac ne poznas nasega dela. Imas pa prav glede necesa, mislim da je prav, da se tole konca, ker kot si ze sam rekel, ta tema ni bila odprta za ta namen, pac napisala sem zahvalo in opravicilo, vse je slo pa naprej brez potrebe ampak vseeno hvala za vse komentarje in odgovore, ker mi bojo ravno tako prisli prav :) .

A potem odvisneži od MS ne bodo dobili gratis svetovanja? Hm razočaran sem :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

Veliko srece...... nad nami so tut dohtarji obupal..... so rekl kar bo , pa bo.....:lol1:

mene so dohtarji hotl celo zakonsko prepovedat...:ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Lila333 pravi:

Samo mislis, da imas prav, ker pac ne poznas nasega dela.

to si pa zdj tko, kot da bi mehankar narobe našraufu auspuh gor in mi rekel, samo misliš, da imaš prav, ampak ne poznaš našega dela :P

edino še eno diplomo moraš še narest in to je življenska diploma, šele potem veš kaj delaš .... vem kaj govorim, ko na novo diplomirani, tudi z doktorati, prihajajo k men, saj znanja imajo ... nimajo pa življenskih izkušen :P  in po domače povedano ... nimajo pojma ;) 

recepte se lahko naučiš na pamet, ampak rata, šele po dolgih letih in veliko pokvarjenih izdelkov.

evo .. spet sm zmagu .. dilema razrešena ... končal sem s teboj, mamo bolj potrebe probleme za reševat v teli temi ...

p.s.

lahko nadaljujeva/mo v kaki drugi, bolj primerni temi, ki jo lahko tudi sama odpreš ... z kakšnim naslovom "Psihološko stanje člana/ice motosveta v povezavi s stresnim šokom kaznovanega člana"

 

Pravkar, Kmet2 pravi:

Prideš po pol leta na forum in vsi fukfehtarji na kupu ......vsi v real life pa neomadeževani in veliko povejo o kom drugem samo o sebi ne .......se boste že najdli.

js te mam rt :blush: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Prideš po pol leta na forum in vsi fukfehtarji na kupu ......vsi v real life pa neomadeževani in veliko povejo o kom drugem samo o sebi ne .......se boste že najdli.

jest pa nism fehtar...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

A potem odvisneži od MS ne bodo dobili gratis svetovanja? Hm razočaran sem :(

Jest pa ogorčen :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lila333 pravi:

 

Vidiš, da sem te citiral? Zakaj ni v citatu vsebine? Ker točno to vidim jaz, ko te preberem. Nehi srat pa si priznaj, odvisna si od MSja. Bral te pa vseeno ne bom, laži se ne oproščajo. Lep dan vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, UnionJack pravi:

ok, a kdo prizna da je odvisn od tegale al je vse pod kontrolo:)

vse je pod kontrolo :ras: 

a se ne vid :huh:

še ena dilema rešena ...

res sm car carjeu :OK: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, UnionJack said:

ok, a kdo prizna da je odvisn od tegale al je vse pod kontrolo:)

Če smo za trenutek resni... Če MS nikoli ne bi sploh bilo, bi mi verjetno manjkal en tak kotiček interneta, kjer sem kot totalna začetnica z narejenim izpitom, a brez koga, ki bi ga zares lahko povprašala kaj o motorju, vožnji, etc, vedno našla odgovor, ali pa vsaj usmeritev, kje iskati rešitev/kako razmišljati o težavi. Sedaj, po določenih prevoženih kilometrih, po nabranih nekaj izkušnjah in predvsem po določeni kvoti (tudi v živo) spoznanih motoristov/motoristk, mi pa pomanjkanje kr'neki tem in pa foruma na splošno ne bi ravno pretirano vplivalo na kvaliteto motoriranja. Pa verjamem, da nisem edina... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, lucif3rka pravi:

Če smo za trenutek resni... 

:huh: ... to je resn forum ... pritožujem se nad takimi izjavami :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

:huh: ... to je resn forum ... pritožujem se nad takimi izjavami :P 

Jz sem se pritozu nad tabo pa se mi ni niti odgovorilo glede sankcij....toliko o resnosti :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Prideš po pol leta na forum in vsi fukfehtarji na kupu ......vsi v real life pa neomadeževani in veliko povejo o kom drugem samo o sebi ne .......se boste že najdli.

Ozdravljen odvisneš je reku, da bo sam eno pržgal, da vid, če mu še paše. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno ste jebeni zasvojenci haha!

ker s kmetom, aja pa mogoče norc... :) smo tko k prau frenk - še tole spijemo pa res gremo.

Sicer se pa strinjam tmle gor z luzifer, u bistvu sm kr neki mopedistov tle spoznal, brat bratu, so mal čudaka ampak so usi OK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Jz sem se pritozu nad tabo pa se mi ni niti odgovorilo glede sankcij....toliko o resnosti :twak:

takoj razrešiva dilemo .. iz ekran u ekran .. sem mogoče spregledu kakšno tvojo objavo .. če sem jo, se globoko opravičujem :blush: 

evo .. rešeno... :OK: 

gremo naprej :P

 

Pravkar, UnionJack pravi:

u bistvu sm kr neki mopedistov tle spoznal, brat bratu, so mal čudaka ampak so usi OK :)

js tut spoznal kar nekaj motoristov in tudi nemotoristov .. ampak .. res so čudaki .. se pač prilagajam :lol1: 

evo .. rešeno ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

:huh: ... to je resn forum ... pritožujem se nad takimi izjavami :P 

Ualam se :lol1:

pred 7 minutami, maus pravi:

js tut spoznal kar nekaj motoristov in tudi nemotoristov .. ampak .. res so čudaki .. se pač prilagajam :lol1: 

Yp, sami čudaki in čudakinje kle okol :blush:

Kje sm se jest zgubu .......:P

Še dobr, da mamo Dr. mausa, da tko hitr rešuje probleme ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

takoj razrešiva dilemo .. iz ekran u ekran .. sem mogoče spregledu kakšno tvojo objavo .. če sem jo, se globoko opravičujem :blush: 

evo .. rešeno... :OK: 

gremo naprej 

 

 

Ekran smeji....

Pritožil sem se nate,ker vsi pravijo kako ljubiš in rad imaš čaščeno kavo....ko pa sem te jaz povabil,da vidim novo ninjo pa te ni bilo...

Ni rešeno dokler ne vidim ninje v zivo...

Gas pa dolge luči....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, sesir pravi:

Pritožil sem se nate,ker vsi pravijo kako ljubiš in rad imaš čaščeno kavo....ko pa sem te jaz povabil,da vidim novo ninjo pa te ni bilo...

Ni rešeno dokler ne vidim ninje v zivo....

res me ni bilo, ker letos me tam okoli ni bilo .. oziroma smo poknl mimo in ponavadi nisem sam in ne gre pol cela skupina z mano k nekomu, da gleda ninđo :P

upam, da jo boš nasledn let, ker letos ne verjamem, da se bom tok daleč odpelju ;)

evo .. problem bo rešen ... vidi se luč rešitve v naslednjem letu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, lucif3rka pravi:

Če smo za trenutek resni... Če MS nikoli ne bi sploh bilo, bi mi verjetno manjkal en tak kotiček interneta, kjer sem kot totalna začetnica z narejenim izpitom, a brez koga, ki bi ga zares lahko povprašala kaj o motorju, vožnji, etc, vedno našla odgovor, ali pa vsaj usmeritev, kje iskati rešitev/kako razmišljati o težavi. Sedaj, po določenih prevoženih kilometrih, po nabranih nekaj izkušnjah in predvsem po določeni kvoti (tudi v živo) spoznanih motoristov/motoristk, mi pa pomanjkanje kr'neki tem in pa foruma na splošno ne bi ravno pretirano vplivalo na kvaliteto motoriranja. Pa verjamem, da nisem edina... 

Drži kot pribito. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, lucif3rka pravi:

Če smo za trenutek resni... Če MS nikoli ne bi sploh bilo, bi mi verjetno manjkal en tak kotiček interneta, kjer sem kot totalna začetnica z narejenim izpitom, a brez koga, ki bi ga zares lahko povprašala kaj o motorju, vožnji, etc, vedno našla odgovor, ali pa vsaj usmeritev, kje iskati rešitev/kako razmišljati o težavi. Sedaj, po določenih prevoženih kilometrih, po nabranih nekaj izkušnjah in predvsem po določeni kvoti (tudi v živo) spoznanih motoristov/motoristk, mi pa pomanjkanje kr'neki tem in pa foruma na splošno ne bi ravno pretirano vplivalo na kvaliteto motoriranja. Pa verjamem, da nisem edina... 

Nisi navedla, koliko ZS si dobila kmalu potem, ko si se prijavila :panic:...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!