Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 5 minutami, sesir pravi:

Itak sva pa stara že...sebe si ne morem predstavljat,da bi pri svojih letih peljal kot sem 10let nazaj...

Sem pa vesel,da se vozi...nekak fajn je...

To,da je visoko mu verjetno daje motivacijo,poleg denarja,da ne pride v penzion...

Jaz se isto peljem kot 10 let nazaj oziroma celo bolje :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Jaz se isto peljem kot 10 let nazaj oziroma celo bolje :) 

Mopedist si pa koliko let?

Sam od 12l mopedi,od16l 125 pol tezji...in ti realno povem,da to kar sem pocel pri 29 letih na Racelandu si zdajle tudi,ce bi bil zdrav ne bi upal...prevec na meji padca...Guma pa vijugasto preko roba polozena,zaradi polnega pospesevanja v ovinku,v prvi,da odnasalo rit...

Bilo mi je perfektno in seveda bi si danes zelel ponoviti...a razen tega kar zdaj o tem sanjam v postli bi sanjal na mopiju...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Zok pravi:

Ajde, 99 je drug svet - ce ni nula je podium. :)

Ampak madona - 5 podiumov, 0 odstopov, na tleh je bil je enkrat, izkljucno zaradi Marqueza. Je to slabo?

 

Tisti incident z MM. MM je bil ultra hiter za vse tisti dan, Rossi pa je se je odločil, da bo pameten in ga je pač snel.

Al kaj je mislil, da bo lahko pariral sekundo hitrejšemu. Seveda MM pa je hotel ko tank mimo. Krivda ni bila izključno na MM strani.

5 stopnic je dobro, ni pa več vrhunsko, ne glede na razloge, al yamaha štrajka al kaj drugega.

Pa tudi en pole position je imel a ne? to je bil po moje pravi presežek....da je vse pošolal

pred 1 minuto, sesir pravi:

Mopedist si pa koliko let?

Sam od 12l mopedi,od16l 125 pol tezji...in ti realno povem,da to kar sem pocel pri 29 letih na Racelandu si zdajle tudi,ce bi bil zdrav ne bi upal...prevec na meji padca...Guma pa vijugasto preko roba polozena,zaradi polnega pospesevanja v ovinku,v prvi,da odnasalo rit...

Bilo mi je perfektno in seveda bi si danes zelel ponoviti...a razen tega kar zdaj o tem sanjam v postli bi sanjal na mopiju...

 

enih 27 bo kmalu, odkar sem pridobil A omejitev 125ccm :) moped sem pa pred tem vozil, aftomatika

takrat še ni blo Racelanda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, axaQ4 pravi:

Evo koliko je razlike med Rossijem in MM? Za enga Lorenza:naughty: Glih sta 99 pik narazen.

teoretično je lahko torej Rossi še prvak :) 

je v igri še za naslov...ja no, to pa ni kar tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

teoretično je lahko torej Rossi še prvak :) 

je v igri še za naslov...ja no, to pa ni kar tako

Tako Rossi bo prvak...ti pa jasnovidec!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Snecer said:

Rossi pa je se je odločil, da bo pameten in ga je pač snel.

...

Krivda ni bila izključno na MM strani.

:lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

tole me vse bolj spominja na to, kar sem prejšnjo sredo bil v enem lokalu in smo gledal ligo prvakov in trije so bili najbolj glasni kako se mora igrat, pa kako naj podajo .. pa kok je kdo smotan itd itd ... vsi trije debeli in zavaljeni, ki od športa in razgibavanja znajo le žvećit in pogoutnt napou prežvečeno hrano ... in ja ... dva od teh treh, sta se skor padla, ker sta se ob štengo spotaknla, ker sta bla tok spretna...

s tole debato tukaj ima nekaj malega skupnega, kajne ;) 

Ka pa ti veš? Tudi Ronaldo je debel, pa še ne pomen, da ni bil jaki športnik prej :ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 8 urami, Spasky pravi:

Kaj bo super tole brati čez dve leti, ko bo Marquez vse statistične podatke zjebal in bil povsod najboljši.

 

bo zanimivo , ko se mu bodo na rit prilepili mladi... 

pred 7 urami, KennyJR pravi:

 

In kako je šeštel... Še tiste, ko je Lorenzo padel in pobral motor... Haha... Bravo... 

In primerja ameriškega šminkerčka, ki je bil tam za snow in je zraven mal dirkal, z nekom, ki je v dirkanje vložil celega sebe v največji možni meri... Primerjava na mestu! 

tudi padec šteje v zaostanek.. ali je to zate presežek?

2006 so poleg haydna vozili sami šalabajzerji- po vrsti navzdol  : rossi , capirosi, melandri, najboljši drugivozniknikoliprvak pedrosa, še en ameriški šminker United States Kenny Roberts Jr. ,  edwards, stoner na 8.mestu negabasat, elias,gibernau.....

jp ..en navaden šminkerček je nabil ostale šminkerčke..

 

pred 7 urami, Snecer pravi:

Jaz se isto peljem kot 10 let nazaj oziroma celo bolje :) 

ti si še mulc..boš povedal čez 10 let.

pred 6 urami, Snecer pravi:

5 stopnic je dobro, ni pa več vrhunsko, ne glede na razloge, al yamaha štrajka al kaj drugega.

Pa tudi en pole position je imel a ne? to je bil po moje pravi presežek....da je vse pošolal

enih 27 bo kmalu, odkar sem pridobil A omejitev 125ccm :) moped sem pa pred tem vozil, aftomatika

3.mesto v skupni razvrstitvi je vrhunsko..tudi 4. mesto je vrhunsko.. malo si poglej dosežke bivših prvakov v njihovihi karierah.. od l.1990 naprej  izpusti  , rossija , raney-a , doohan-a, lorenza in MM-ja pa poglej , kaj so nekateri,ki so bili prvaki poleg tega še dosegli v 500/moto gp..

pred 6 urami, Snecer pravi:

teoretično je lahko torej Rossi še prvak :) 

je v igri še za naslov...ja no, to pa ni kar tako

no ta teorija ne pije vode.. če pa bo na koncu 3 je to res lep uspeh.. velika večina motogp dirkačev 3.mesta skupno ni in ne bo videla nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Vseeno mu bo Lorenzo lahko razlagal, kako je zmagovati z dućejem...lol

đabe.. bit brez zmage 3.tji ali pa z 2 zmagama 5-ti ..kdo šmirgla ducatja če je z dvema zmagama 2 mesti za enim brez zmage? če lori še 2x zmga bo pristal na koncu na 7 mestu.:naughty:

samo lorenzo je pa res zahrbten tip.. prevzame rossiju glavnega krivca za neuspehe - MM .... :lol1::lol1:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

 

bo zanimivo , ko se mu bodo na rit prilepili mladi... 

tudi padec šteje v zaostanek.. ali je to zate presežek?

2006 so poleg haydna vozili sami šalabajzerji- po vrsti navzdol  : rossi , capirosi, melandri, najboljši drugivozniknikoliprvak pedrosa, še en ameriški šminker United States Kenny Roberts Jr. ,  edwards, stoner na 8.mestu negabasat, elias,gibernau.....

jp ..en navaden šminkerček je nabil ostale šminkerčke.

Am... Kdo je rekel, da šminkerček ne more biti najhitrejši in najboljši? Je pa dejstvo, da toliko kot je Nicky vložil v GP v celi karieri, je Rossi verjetno v ene pol sezone... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KennyJR pravi:

Am... Kdo je rekel, da šminkerček ne more biti najhitrejši in najboljši? Je pa dejstvo, da toliko kot je Nicky vložil v GP v celi karieri, je Rossi verjetno v ene pol sezone... 

Vložil česa? Hayden družina diha za dirkanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Vložil česa? Hayden družina diha za dirkanje!

Tudi umrl je, ko se je šel zaradi dolgčasa malo s kolesom zapeljat do prve gostilne....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj pomembno je, da si 3., ker to nobenmu ne uspe:lol1:

vsakemu vrhunskemu dirkaču, če je bil prvak,ne šteje nič drugega, kot zmaga, vse ostalo je poraz in Rossi je poraženec že 9 let, a je to tak težko priznat:naughty:

je pa poden od človeka in največji spletkar v karavani, tu je svetovni prvak od samega začetka, tudi zdaj pod stara leta mu forma ne pada:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Joker pravi:

Tudi umrl je, ko se je šel zaradi dolgčasa malo s kolesom zapeljat do prve gostilne....

 

Sesir, tole ni letelo na tvoj komentar pač pa Kenyjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je tolk doesegel v karieri, da je drugo mesto porazno zanj :) Da pa ni ze 9 let dosegel nic, pa tut ok, smo prej vec kot desetletje uzivali v zmagah, danes v tem, da se kr greni lajf nekaterim na pisti in mnogim na forumih, vi ste pa ze 20 let zagrenjeni. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DinDiin pravi:

Rossi je tolk doesegel v karieri, da je drugo mesto porazno zanj :) Da pa ni ze 9 let dosegel nic, pa tut ok, smo prej vec kot desetletje uzivali v zmagah, danes v tem, da se kr greni lajf nekaterim na pisti in mnogim na forumih, vi ste pa ze 20 let zagrenjeni. :lol1:

pa ne smemo pozabiti, da je še vedno na tretji stopnički... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KLOVN pravi:

najbolj pomembno je, da si 3., ker to nobenmu ne uspe:lol1:

vsakemu vrhunskemu dirkaču, če je bil prvak,ne šteje nič drugega, kot zmaga, vse ostalo je poraz in Rossi je poraženec že 9 let, a je to tak težko priznat:naughty:

je pa poden od človeka in največji spletkar v karavani, tu je svetovni prvak od samega začetka, tudi zdaj pod stara leta mu forma ne pada:lol1:

samo nima pa več trikov kot jih je mel šumeln zadnja leta, ko je cijazil z nekonkurenčno zvezdo...

se spominjam monaca, safety car, zadnji krog, pa speče alonsa v zadnjem ovinku, samo mu niso priznali...

rozika pa samo še zunaj utruja

p.s.

me je malo zaneslo vf1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karma je pra*ička, sploh do tistih, ki se veselijo padca svojega nasprotnika... 

Ko je Martin odletel je bil moj izraz direktno: "ou aj didnt si det kamin..." zelo prepričljivo ga je odneslo... Karma stari, karma...

Je bila pa tole ena boljših moto3 dirk, se je splačalo ustat kako urco prej za tole! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!