Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

Žalostna zgodba za moto2 3...mislim,da ko blo 125 in 250 je  bilo boljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

...plus za moto gp mislim,da so vsi na veliko višjem nivoju od nas navadnih ljudi...Pač na Dakarju je potrebna le volja in denar...

V Slo eden in edini premium dirkač Tim Gajser...

Nikoli se nisem imel za premium...pač že kot otrok spoznal pravega premium dirkača...

Ej, pa ne da nameravaš to svoje "premium d(i)rkačenje" iz teme Dakar prenesti še v to temo?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da imamo dve temi je bullshit... Pol pa nekaj v eni, nekaj v drugi in vse pomešano... Forum je ravno za debate, prepucavanje in nevem kaki penziči ste, da vas vsako mnenje zmoti. Kdor hoče gledat samo linke od rezultatov in novice naj gre na motogp.com, crash, motogpmatters, motorsports itd... Tukaj se pa debatira

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Ej, pa ne da nameravaš to svoje "premium d(i)rkačenje" iz teme Dakar prenesti še v to temo?????

Premium med premiumce!

V bistvu pa je @jskrablin dal link na katerem smo ozvedeli nekaj "novega"...posledica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24ur pa poroča, da so iz zanesljivih virov izvedeli kdo bo dirkač pri Tech3? :) Tudi tuji mediji pišejo o tem, le da v naslov postavljajo tale "?" znak... Hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se tematika navezuje na MotoGP in ni brezvezno nabijanje, j*banje udeležencev teme v glavo ali norčevanje iz kogarkoli že je kar se mene tiče OK. Rečti kako o stanju prvenstva in spremljevalnih serij ni lih huda deviacija od teme. Izpadov v stilu nenehnega ponavljanja istega (kot se tako rado dogaja) se ne bo dolgo toleriralo. Velikokrat niso mnenja problematična ampak je problematičen odnos. Iz tega pol nastajajo nabijaške teme ker se ene par mandeljcev nikakor ne zna obvladovati in uporabno temo spremenijo v kup brezveznega pisarjenja in nabijanja zaradi nabijanja samega. To se vedno znova pojasnjuje... pa bolj redko prime.

Seveda pa sem kot moderator prikladen dežurni krivec kot je @sesir lepo nakazal zgoraj :whistle: 

 

Ajde, (skoraj) nazaj na tematiko. Tale intervju z Marquezom v vlogi MX voznika se resno splača prebrati. Odgovori na nekaj vprašanj okoli relevantnosti offroad izkušenj na asfaltni podlagi. Do sedaj nisem vedel da je MM začel moto kariero na MX progi...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so rekli, da so včasih mulci na mopedih vozili po makadamskih cestah in se tam naučili spodrsavanja in obvladovanja motorja. Ta izkušnja meni, kot staremu začetniku definitivno manjka. Verjetno je podobno pri tekmovalnih voznikih, ki imajo izkušnje z off road vožnjami.

Podobno kot brazilski nogometaši, ki so se naučili obvladovanja žoge na peščenih plažah (če naj verjamemo tej legendi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, DinDiin said:

Ti kr dost ves :)

Seveda ve, ce je pa kot otrok spoznal premium dirkaca... S tem mi ne mormo tekmovat!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

Seveda ve, ce je pa kot otrok spoznal premium dirkaca... S tem mi ne mormo tekmovat!

Pač imel možnost spoznati Loris Capirosija...in kaj pol?

 

pred 44 minutami, Marcel-F pravi:

Sezona se  še začela ni,pa spet samo prepucavanje.....

Čaki,da se prižge @builder

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Marcel-F pravi:

Sezona se  še začela ni,pa spet samo prepucavanje.....

Al pa samo jamranje glede tega... Ko boste že enkrat dojel, da je point tega športa šov in navijaštvo in smo lahko samo veseli, da se tovarne takole bockajo med sabo in porabljajo denar, da so prve na svetu ali pa vsaj zraven, vam bo počasi tudi jasno, da tole prepucavanje sodi zraven... Če hodiš sem gor gledat rezultate in brat strokovne članke, potem ne hodi... Sem ti par postov nazaj navedel strani, kjer imaš vse to. Tukaj se pa debatira, PODAJA MNENJA, prepucava, razpravlja, meri tiče, jebe m*ter med vrsticami, ker pravila je vseeno treba spoštovati... In veš zakaj? Zato ker je to forum... Fooooruuuuum. Odpri buklo pa poglej, kaj sama beseda pomeni. Slabo je samo to, ker internetno nepismen folk tuki zmaguje in iz foruma delajo neko čtivo ma foro osmrtnic... Point tu je debata in ne podajanje informacij, če še niste dojel. Debaaaata. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tvojih navedba bi bil motor , ki sedaj stane 10000e po ukinitvi vseh uradnih tekmovanj motošporta  lahko 5000e ? ukint vse takoj !!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, KennyJR pravi:

.. Fooooruuuuum. Odpri buklo pa poglej, kaj sama beseda pomeni. Slabo je samo to, ker internetno nepismen folk tuki zmaguje in iz foruma delajo neko čtivo ma foro osmrtnic... Point tu je debata in ne podajanje informacij, če še niste dojel. Debaaaata. 

Sori, ker te moram vprašat. Katero buklo pa je treba odpret, da bomo vsi udeleženci (razen tebe) tegale foruma razumeli, za kaj gre???

Medtem, ko boš po policah iskal tisto legendarno buklo, pa si raje preberi tole.

http://motosvet.com/tabla/terms/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Marcel-F pravi:

Sezona se  še začela ni,pa spet samo prepucavanje.....

a ti js povem kaj bo v sezoni 2018 na GP ... vsaj en bo zihr zmagu na posamezni dirki in na koncu bo vsaj en svetouni prvak ... evo ... vse povedu :P

pred 17 urami, KennyJR pravi:

Al pa samo jamranje glede tega... Ko boste že enkrat dojel, da je point tega športa šov in navijaštvo in smo lahko samo veseli, da se tovarne takole bockajo med sabo in porabljajo denar, da so prve na svetu ali pa vsaj zraven, vam bo počasi tudi jasno, da tole prepucavanje sodi zraven... Če hodiš sem gor gledat rezultate in brat strokovne članke, potem ne hodi...

kar se tega tiče, se tudi sam strinjam, da lepljenje linkov iz drugih virov ni nobena debata niti podajanje svojega mnenja ...

Ampak... še vedno čakam nate .. sj veš .. linija :P 

 

p.s.

ene par vas je zrelih za v mojo temo .... sj veste u katero :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maus pravi:

 :P 

 

p.s.

ene par vas je zrelih za v mojo temo .... sj veste u katero :huh: 

Meniš,da tudi drugi razen mene dost trenirajo...

No pa dajmo skupaj...

Globok vdih...na glas izustimo SKLECA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vamos Horhe! :) Nkol ga nism maru, ne oporekam pa njegovi kvaliteti.

Me pa veseli, da Ducati zgleda konkurencen. Kar tudi potrjujeta Rabat in Miller.

Spet se obeta nora sezona aja sem omenil, da bo Ducati zmagal?! :kva1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisali so, da s skrajšanjem dirk želijo pridobiti nekaj dragocenih minut, da bodo lahko še bolj pester nedeljski program na dirkališčih izpeljali v želenih časovnih okvirjih...
 
Blablabla, to pomeni samo to, da bo za nas gledalce ŠE VEČ REKLAM na ogled, kot krogov dirke...
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na leto je 52 vikenda.. ok čez novo leto naj bodo prosti.. če pa že delajo show potem naj dirkajo vsak drugi vikend.. nekje okoli 24 dirk bi bilo optimalno..pa testiranja naj sprostijo - naj gre razvoj naprej..ok naj omejijo tako , da se lahko testira samo na progi , kjer je dirka tekoče sezone že bila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še kkšn test in bo že Hafiž pred Rossijem ;). 

Je bil pa danes test prekinjen zaradi kače na stezi... Jao, kam to hodijo, da majo take probleme. V Slovenijo naj pridejo dirkat. Najbolj strupena žival, ki jo lahko srečajo na stezi je čebela xD. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KennyJR pravi:

Še kkšn test in bo že Hafiž pred Rossijem ;). 

Je bil pa danes test prekinjen zaradi kače na stezi... Jao, kam to hodijo, da majo take probleme. V Slovenijo naj pridejo dirkat. Najbolj strupena žival, ki jo lahko srečajo na stezi je čebela xD. 

bi imel ti kakršnokoli željo zapeljati na kačo sredi ovinka ali na zaviranju? 

sršen , klop , gad, modras , škorpijon... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Še kkšn test in bo že Hafiž pred Rossijem ;). 

Je bil pa danes test prekinjen zaradi kače na stezi... Jao, kam to hodijo, da majo take probleme. V Slovenijo naj pridejo dirkat. Najbolj strupena žival, ki jo lahko srečajo na stezi je čebela xD. 

Ja,dirkal bojo pa po zokijevi ljubljani al kaj?

Drgač pa,če nisi dobro videl,ja trenutno najbolje plačani dirkač  in kao tud najboljši po nekaterih mnenjih tu gor že zaostal za tem tvojim Hafižom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!