Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 4 urami, Joker pravi:

Je pa zanimivo,.......

Kaj češ. Rossi je star pa se hitro utrudi. Res bo počasi za v penzijo...:lol1:

 

...če mora posnemat  kako je lani Folger dirkal, pa res. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, dr.looney pravi:

To pa teb res ni noben problem.....

 

Na koncu bos ti dobil ban..... tako delujejo moderatorji oziroma samo eden.....

A si pristavila svoj lonček?

A vam še vedno ni jasno, da sva dva ki nekaj tule čarava, v glavnem pa apelirava na strpnost, samokontrolo in pa vsaj mal inteligence.

Zakaj bi morala vse kozlarije brati in selekcionirat?

Zato pa, tisti, ki se ne ustavi, ko nekaj napišem in prosim, pa da mi stopi na žulj, ga bom frcnil. Simpl.

In ti looney si že blizu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 7. 2018 ob 15:18, KLOVN pravi:

kekec ti bo potrkal na vrata, pa ti bo glavo vtrgal, a ti je jasno debilčino :klicaj:

Naslednji podoben izpad, greš v banovce. 

pred 1 uro, Rossi pravi:

Ajde majstr, prid pa potrkej. Supcina sterilna :jezik:

Naslednji podoben izpad, greš v banovce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh dejte no? Kdo letos predstavlja resno konkurenco Marquezu? Mogoče Dani? Vozi se nekje na 10. mestu... Tovarniški Yamahi? Rossi več kot očitno ni konkurenčen, čeprav daje svoj maksimum. Vinales bi lahko bil, pa je letos ne glede na stanje mopeda slab... Ducatija? Dovi je več na tleh kot v vseh ostalih letih pri Ducatiju (če odštejemo da je bil vsako sezono parkrat torpediran), Lorenzo je tako v začetku sezone izgubil preveč, sedaj pa tudi ravno ne blesti na vsaki dirki, čeprav sem siguren, da bo od vseh ostalih pobral največ zmag Marquezu... Petruči itak ni zrel, nevem kdo mu je zaupal tovarniški sedež.. Bruh... Zarco več kot očitno nima materiala, Calvin je na tleh več kot dovi, ostali so pa tko že v naprej odpisani... Tako slabe konkurence MM ni mel niti 2014, kaj šele ostala leta odkar je v GP. Lahko samo čakamo naslednjo sezono. Če ne drugega bo Lorenzo na Hondi resna grožnja in bo vse skupaj imelo malo več smisla...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rossi pravi:

Ajde majstr, prid pa potrkej. Supcina sterilna :jezik:

Uf, zdej si ga pa naj.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KennyJR pravi:

Eh dejte no? Kdo letos predstavlja resno konkurenco Marquezu? Mogoče Dani? Vozi se nekje na 10. mestu... Tovarniški Yamahi? Rossi več kot očitno ni konkurenčen, čeprav daje svoj maksimum. Vinales bi lahko bil, pa je letos ne glede na stanje mopeda slab... Ducatija? Dovi je več na tleh kot v vseh ostalih letih pri Ducatiju (če odštejemo da je bil vsako sezono parkrat torpediran), Lorenzo je tako v začetku sezone izgubil preveč, sedaj pa tudi ravno ne blesti na vsaki dirki, čeprav sem siguren, da bo od vseh ostalih pobral največ zmag Marquezu... Petruči itak ni zrel, nevem kdo mu je zaupal tovarniški sedež.. Bruh... Zarco več kot očitno nima materiala, Calvin je na tleh več kot dovi, ostali so pa tko že v naprej odpisani... Tako slabe konkurence MM ni mel niti 2014, kaj šele ostala leta odkar je v GP. Lahko samo čakamo naslednjo sezono. Če ne drugega bo Lorenzo na Hondi resna grožnja in bo vse skupaj imelo malo več smisla...

obstaja pa možnost, da bi se Rossi z yamaho popravil, ker je vedno boljši in mu do konca prvenstva pošteno zadihal za ovratnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

obstaja pa možnost, da bi se Rossi z yamaho popravil, ker je vedno boljši in mu do konca prvenstva pošteno zadihal za ovratnik

Pa en kiks MM in sta ze skupaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, a79 pravi:

Ni odstopov, ni stopnick... so rekl ms vsevedi... :fyou:

zanimivo da si tukaj noter stlačil ase ko so recimo :lorenzo, dovizioso,pedrosa , pralec zarco in iannne .. cal se je scantal pa ga nisem štel..

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Naslednji podoben izpad, greš v banovce. 

Naslednji podoben izpad, greš v banovce

ane - namest da bi mu rekel hrček neplodn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 7. 2018 ob 12:44, axaQ4 pravi:

Bi pa rad videl MMja na kaksnem drugem motorju. Resnicno me firbec matra kako bi obnesel (dvomim da slabo).

Jaz čakam da podpiše za KTM :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, IBA said:

Jaz čakam da podpiše za KTM :) 

Par naslovov še osvoji na Hondi, da bo za ziher jih imel največ, potem pa bo šel malo eksperimentirat drugam. Po moje bo tudi KTM njegova (RedBull-ova) izbira. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hellouu.

Ne me preveč kregat, ker spamam, samo je najbolj vidna tema x). 

Ma kdo kkšno karto za gp viška? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KennyJR said:

Hellouu.

Ne me preveč kregat, ker spamam, samo je najbolj vidna tema x). 

Ma kdo kkšno karto za gp viška? 

Napisi to na Facebook v skupino ‘Motoristi’

Se na dnevni bazi prodajajo karte za Cesko ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 7. 2018 ob 16:37, denis8519 pravi:

Ve kdo mogoce, ce je v brnu kampu start mozen priklop elektrike?

Zadnji dve leti nisem bil gor, do takrat je bila pa elektrika samo takoj za recepcijo, pa rezervacije tudi niso bile mogoče. Ne vem kakšen obisk bo letos, samo če je veliko ljudi je najbolje, da si gor že v četrtek dopoldan. Leta 2015 je bil kamp zaprt že v petek popoldan in so morali s policijo ljudi (pretežno Slovence) odganjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Ce gre kdo v Brno in se nima karte naj me kontaktira. Zaradi odpovedi so mi ostale 2 GOLD  karti in 1 senior karta. 

lpl

 

p.s. glede elektrike: vecina jih ima agregate zraven, na priklop ne bi racunal sploh. Je nekaj vticnic na tisoc kemperjev/sotorov.(kemp start)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarco je spet v igri... Nabil vse na FP1. So zelo skupaj, obetajoče... Tribune pa prazne povsem... Hm... Še lani, ko je na FP1 deževalo nas je blo več ob pisti.. Hm... 

Martin se je pa kr fino nasral v Moto3... No prvenstvo še zanimivo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez sm pričakoval, de bo tle Jorge dobr. Dec napada s 15ga mesta. :lol1: Alvaro "i need a job" Bautista je pa zagnan k norc.....človk se praša tud, kaj so predlani razmišljali pr Apriliji. Alvara in Stefana so odpikali za Lowsa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!