Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

Rossi ima vedno bolj inteligentne izjave :lol1:

V Moto3 noro dobre kvalifikacije. Bezzeci na račun zaveterja... Martin odlično, glede da to, da je po poškodbi, ampak jutri bo pa težka dirka za poškodovano roko.

Rossi še vedno ni v top 10, tudi na zadnjem treningu ne. Hehe... Glede na to, da nastopa v počasnejši skupini menim, da mu je no uspelo prit v drugi del. So še močni kandidati noter.

Screenshot_20180811-075131_Samsung Internet.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo počasi res penzija šla notr... Hehe...

Kljub temu, da se je pošlepal za Morbidelija v ravnino ni šlo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Kljub temu, da se je pošlepal za Morbidelija v ravnino ni šlo... 

Da ne gre po ravnini je kriva starost...zanimivo :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne gre, ne gre... nimas kaj. Ampak, z vsemi temi izkusnjami (kar poslusamo skozi cele kvalifikacije) in z voznjo z 10km/h, bi pa res lahko se malce naprej spustil dirkace, da ne bi potem mel probleme... howgh! In se kar naprej Gaber cesna, da je imel ritem za hitro skupino...  Pa porkamadaona, dej na stoparco poglej! In tadrug, pametuje kaj naj bi Rossi storil, potem ko je prej cesnal kako je Rossi najbolj izkusen bla bla... Pa spomnita se ze kaj sploh hocta povedat. Bentim nad pametnjakovicema v komentatorski kabini, btw...

2 minutes ago, vandrovec said:

Da ne gre po ravnini je kriva starost...zanimivo :ras:

Ducati gre najbolj od vseh po ravnini, pa ga  prehitijo? Z cim? Je pac treba kje drugje pokazat znanje, ce gre... Glede na to, da druge Yamahe pa so v Q2, bo nekaj na tem da ni ravno ravnina vsega kriva...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, vandrovec pravi:

Da ne gre po ravnini je kriva starost...zanimivo :ras:

Po ravnini je šlo.. Sej je pridobil 2 desetinki v zadnjem sektorju... Skozi ovinke ne gre več.. Kosti bolijo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Arzen pravi:

Vsi po vrsti pametni. Yamaha ima probleme in za letos so zafučkali vse. Zakaj so prišli do take situacije pa se ve.

Ko je imel Ducati probleme od 2008 do 2010, "je bil še vedno najboljši motor na gridu" in Stoner je bil nesposoben, ostali pri Ducatiju pa tretjerazredniki... Pač sta Viñales in Rossi nesposobna tretjerazrednika... Sprijaznite se...

Kar se mi pa zdi najbolj butasto je pa to, da "je Rossi sam dvignil Yamaho" iz tam kjer je bla, do naslova 2004, sedaj pa s 15 let izkušenj samo čaka Yamaho... Torej je jasno, da takrat ni naredil nič... Naredila je Yamaha sama, ker je dala na izbiro 3 agregate pa 5 šasij pred sezono in potem je Burgess izbral po principu: "tegale bi, pa tole bi", ker Rossi itak do novega leta ni mogel vozit... In takrat je yamaha že šibala... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Označevati 9-svetovnega prvak in Vinalesa (Zarco je očitno izjema v tvojih očeh) za tretje razrednike je tudi precej "močna" , zelo subjektivna ter neutemeljena izjava.Sam kaj čmo, vsak ima pravico do svojega mnenja . Živi in pusti živeti. Bodo že urihtali pri yamahi...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Joker pravi:

Nisem gledal. Ampak ko tole berem moram vprašat: Ali je samo Rossi vozil?

Ce si gledu po Akanalu ne samo,da samo Rossi vozu tud debilne izjave letele vecina nanj...in potem se Gaberjeve nebuloze nadaljujejo na MS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tud mene zmoti. Pa mi je rossi drgač kr car :) Ampak voditelja pa res tko komentirata, kot da se cela dirka vrti samo okrog njega. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, sesir said:

Ce si gledu po Akanalu ne samo,da samo Rossi vozu tud debilne izjave letele vecina nanj...in potem se Gaberjeve nebuloze nadaljujejo na MS

A lahko nekdo naredi peticijo za zamenjavo komentatorja(Gabra)? 

Model res nima pojma, ko Skubic kaj pametnega razlaga mu skace v besedo, ali pa govori kar nekaj X.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, axaQ4 pravi:

Označevati 9-svetovnega prvak in Vinalesa (Zarco je očitno izjema v tvojih očeh) za tretje razrednike je tudi precej "močna" , zelo subjektivna ter neutemeljena izjava.Sam kaj čmo, vsak ima pravico do svojega mnenja . Živi in pusti živeti. Bodo že urihtali pri yamahi...

Res ne razumeš kaj sem želel povedat?

No lej, ti bom razložil... Hotel sem povedat, da glede na besede 10 let nazaj to pomeni očitno to, kar sem napisal zgoraj o teh dveh... In obratno... Če tadva to nista, tudi tisti 10 let nazaj niso bili ane? Zdej je pa na Rossi ovcah, da se odločijo katero verzijo bodo vzeli za resnično... Al so vsi nesposobni al pa ni samo Rossi tisti, ki je vedno sposoben, ostali pa bedaki... 

pred 36 minutami, ProdriveR pravi:

To tud mene zmoti. Pa mi je rossi drgač kr car :) Ampak voditelja pa res tko komentirata, kot da se cela dirka vrti samo okrog njega. 

Jah lej... Dvomim, da je Gabru to v interesu... Pogorelcu sigurno je, ker je zaljubljen v Rossija... Tako kot 90% ljudi pred TV in tako se dela gledanost... Folk prižge za Rossi show... Ko bo folk po treh dirkah 2021 pozabil na Rossija bo pa gaber omenjal Mira na 3 sekunde... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, KennyJR pravi:

Po ravnini je šlo.. Sej je pridobil 2 desetinki v zadnjem sektorju... Skozi ovinke ne gre več.. Kosti bolijo... 

Je današnja dirka pa ravninah ali ovinkasta...ker naj bi bila po ravninah Yamaha dobra je danes v ospredju z vsemi motocikli :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, jvalant said:

Ce ne gre, ne gre... nimas kaj. Ampak, z vsemi temi izkusnjami (kar poslusamo skozi cele kvalifikacije) in z voznjo z 10km/h, bi pa res lahko se malce naprej spustil dirkace, da ne bi potem mel probleme... howgh! In se kar naprej Gaber cesna, da je imel ritem za hitro skupino...  Pa porkamadaona, dej na stoparco poglej! In tadrug, pametuje kaj naj bi Rossi storil, potem ko je prej cesnal kako je Rossi najbolj izkusen bla bla... Pa spomnita se ze kaj sploh hocta povedat. Bentim nad pametnjakovicema v komentatorski kabini, btw...

Ducati gre najbolj od vseh po ravnini, pa ga  prehitijo? Z cim? Je pac treba kje drugje pokazat znanje, ce gre... Glede na to, da druge Yamahe pa so v Q2, bo nekaj na tem da ni ravno ravnina vsega kriva...

Se strinjam s teboj.Komentatorja so katastrofa.....Bolje je na mute gledat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vazno kdo zmaga....Vsaj jz gledam dirke,ker upam,da bodo napete kot danasnja.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Rossi pravi:

Dejte mir k Rossi pred mano seta :-) 

IMG_20180812_101024-picsay.jpg

A ti je Doc Brown mašino posodu, ker tale Rossi ma 11 let... 

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Je današnja dirka pa ravninah ali ovinkasta...ker naj bi bila po ravninah Yamaha dobra je danes v ospredju z vsemi motocikli :ras:

Najmanjša hiba vilčkarjev je ravnina... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Agostini pravi:

Hahahaa, spet je zmagslnajslabši dirkač. Poscal jih je od daleč :)

Eh... Zmagal je na račun mašine, ki gre po ravnini 50kmh več kot ostali, čez ovinke se pa sama pelje... To, da joli začne bremzat tam kjer ostali že spustijo bremzo nima veze, ker tako motor 3/4 opravi namesto njega... Tud za mojstrsko obranjen napad po zunanji strani, s strani MMja je zaslužen motor, ne pa Lorenzo... On je slab dirkač na najboljšem motorju... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!