Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

20 hours ago, thumper said:

zanimivo, da še nihče glede nate rezultate z linka mm-ja ne sili v penzijo.. glede na te rezultate , kjer so pred tovarniško hondo oba suzukija , petrus in cal ima tovarniška honda izjemno velike težave.. ali pač ne.. 

Samo eno besedo bom rekel na to:  testiranje    O penziji pa tole: MM je aktualni prvak, cetrtic v vsega petih letih. V vseh teh letih je tvoj sampion vozil, torej MMu ni bilo lahko. Pa niti ne maram MM-ja, pa to ne pomeni da tiscim glavo v pesek. Dober je, pa pika.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

 V vseh teh letih je tvoj sampion vozil, torej MMu ni bilo lahko. Pa niti ne maram MM-ja, pa to ne pomeni da tiscim glavo v pesek. Dober je, pa pika.

moj šampion?? rossi ni šampion ..on je pač legenda ..ali ti je všeč ali pa bi mu vrat zavil.. 

v bitvu si zgrešil sarkazem glede mm in pedrosine penzije ..

navijam načeloma za šibkejše... mccoy ,spies ( 2011 je nabil vse tele za sabo - https://sl.wikipedia.org/wiki/Svetovno_prvenstvo_v_motociklizmu_sezona_2011 ) .. mamola recimo v mojih mladih letih ..pa je bil samo 4x drugi v moto gp / 500 .. 2x tretji ..nikoli prvak .. stil vožnje mi je bil všeč ne rezultati...pa so ga celo sprejeli med legende moto gp.. po 9x - nem prvaku pa pljuva vsak , ki ima 2 s časa..

ni lahko..v bistvu to dokazujejo vsi top vozniki , ki pridejo v prestižni razred in odpadejo kot knof od gat.. mamola se je zadnja 4 leta vozil takole : 12,18,14,10 mesto .. to se bo vale vozil pri 50-ih..

mamola je svojo zadnjo dirko zmagal pri 28 letih.. rossi zaenkrat pri 38 letih.. 

recimo zarko proti mm nima za burek - vsaj še par let v moto gp.. če ne bo naslednje leto prvak je vprašanje , če sploh kdaj bo..pa je meni hud kot poper s svojo vožnjo - daleč pred lorenzom.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, thumper said:

moj šampion?? rossi ni šampion ..on je pač legenda ..ali ti je všeč ali pa bi mu vrat zavil.. 

v bitvu si zgrešil sarkazem glede mm in pedrosine penzije ..

navijam načeloma za šibkejše... mccoy ,spies ( 2011 je nabil vse tele za sabo - https://sl.wikipedia.org/wiki/Svetovno_prvenstvo_v_motociklizmu_sezona_2011 ) .. mamola recimo v mojih mladih letih ..pa je bil samo 4x drugi v moto gp / 500 .. 2x tretji ..nikoli prvak .. stil vožnje mi je bil všeč ne rezultati...pa so ga celo sprejeli med legende moto gp.. po 9x - nem prvaku pa pljuva vsak , ki ima 2 s časa..

ni lahko..v bistvu to dokazujejo vsi top vozniki , ki pridejo v prestižni razred in odpadejo kot knof od gat.. mamola se je zadnja 4 leta vozil takole : 12,18,14,10 mesto .. to se bo vale vozil pri 50-ih..

mamola je svojo zadnjo dirko zmagal pri 28 letih.. rossi zaenkrat pri 38 letih.. 

recimo zarko proti mm nima za burek - vsaj še par let v moto gp.. če ne bo naslednje leto prvak je vprašanje , če sploh kdaj bo..pa je meni hud kot poper s svojo vožnjo - daleč pred lorenzom.. 

 

O,  bohpomahej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na konc sezone bo pa spet Marko na najvišji stopnički.

Yamahi bom prodal elektroniko Magneti Marelli iz APN 4. Platine jim zastonj naštelam, zamenjam tudi cin-špulo ali kondenzator.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harve se je malo razgovoril ..... kot pravi so pri Tech3 od Yamahe pričakovali boljše pogoje za Zarcoja.... imam občutek, da jim je to malo zameril...sedaj pa bo od KTMja dobil identično specifikacijo kot tovarniški za tri leta.... Ne vem sicer kaj čaka Yamaha, da pod okrilja ne vzame Zarcoja.....Sicer točke za lansko sezono pravijo, da je bil Maveric najboljši yamahin voznik....ampak jaz imam občutek, da je to Zarco.... 

Lepo bi blo, da zmaga prvo dirko in naredi malo sivih las.... no naslednje pa naj Valentino :):):) 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 3. 2018 ob 19:24, Lipstick pravi:

zarco 1 . rosi 2 , mm 6 , jorge 9 .. če bi imel jaz kaj besede bi te rezultate pod zarco-jem itak razveljavil.. mm jorge in dani bi pa morali dobiti rumeni karton.. ker takole zahejabat gledalce in navijače ter povrh vsega še dorno je pa tumač..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tech3 je pomoje 20 let čakal na zarco-ja ..ne pa da bodo satelitsko moštvo... zdaj jim bo pa naslednjo sezono verjtno ušel h ktm-ju..

"like Tech3 currently has no riders confirmed for 2019." hmm. zarco je prost z l.2019 ..torej gre lahko k yamahi , hondi , ducatiju, ktm ,suzukiju ali celo k aprilii - seveda v tovarniško moštvo....

eno je dejstvo - kako bo splezal skozi 2018 lorenzo.. dejansko je prav on ena od ključnih kalkulacij za sezono 2019.v bistvu mora biti najmanj 5i - in pred rosijem ..mesto zaradi ducatija in podaljšanja pogodbe, pred rosijem zaradi psihe.. v bistvu bi moral biti tretji za marcom in dovijem..

glede na vse se znata fajtat jorge in zarco.. bo zanimivo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni motogp je pa moto2 in je TRIUMPH, kar je glavno :)

Po vseh testih zelo hvalijo masino! Zvok je pa neclovesko sexy!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje skromno mnenje po vseh teh kalkulacijah in rošadah je, da bo en v moto GP- ju zmagu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

moje skromno mnenje po vseh teh kalkulacijah in rošadah je, da bo en v moto GP- ju zmagu :huh:

A misliš da bo en tudi tolkokrat zmagu, al pa vsaj točk dubu, da bo lahko prvak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako je opredeljena ta tema in ali bi kdorkoli želel temo moto2?  če komu ne bo všeč debata o moto2 tukaj - čeprav pod moto gp jaz podrazumevam tudi moto3 in moto2 - se bo prosilo moderatorje za prestavitev...

ker z 2019 prihaja triumph me zanima nekaj - bi recimo honda če bi želela lahko imela tovarniško moštvo v moto2  kot dobavitelj agregatov? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, axaQ4 said:

Ni motogp je pa moto2 in je TRIUMPH, kar je glavno :)

Po vseh testih zelo hvalijo masino! Zvok je pa neclovesko sexy!

 

 

Kakor za koga. Meni zveni kot pokvarjeno šklopotalo ki bo glih zdaj zružilo... 

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, Demon said:

 

Kakor za koga. Meni zveni kot pokvarjeno šklopotalo ki bo glih zdaj zružilo... 

Lepo, da si podal svoje mnenje, spoštujem ga, vendar me ne zanima:fight1:

P.S.

Ne tega prewč resno vzet (hardcore triumph fen pa to):)

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, tomaz69 pravi:

A misliš da bo en tudi tolkokrat zmagu, al pa vsaj točk dubu, da bo lahko prvak?

po mojem laičnem mnenju bo vsako dirko en zmagu in na koncu bo zmagu tisti, ki bo imel nejveč točk, če jih bo pa več imelo enako število točk, bo pa zmagu tisti, ki ima več zmag, če pa še to enako, pa zmaga tisti, katerega bodo na MS izbral :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, thumper said:

ker z 2019 prihaja triumph me zanima nekaj - bi recimo honda če bi želela lahko imela tovarniško moštvo v moto2  kot dobavitelj agregatov? 

Ne vem, če vprašanje prav zastopim ampak nihče ne mora bit v moto2 kot samostojno celotno moštvo kot so Honda, Yamaha,.... Triumph izdeluje agregate potem pa je na ekipi čigave okvirje in ostale komponente bo uporabljala. KTM se je tule dobro znašel in je ekipa ubistvu WP kar je hišna firma KTMa oni pa kao dobavljajo samo okvirje. Ne nastopajo kot KTM z trenutno Hondinimi agregati.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, thumper said:

honda team asia vozi na kalex-u... ajo ktm pa na ktm-ju.. ne štekam več. .https://www.motorsport.com/moto2/news/moto2-moto3-2018-entry-list-976050/

Tu pa tud sam ne moram bit več pametn. 

Se gre pa pomoje za to, da so to privat moštva omejitev pa je pri tovarniških kjer je KTM zaobšel pravila.

Plus tega pa dvomim, da bi Yamaha tekmovala s Hondinimi motorji itd.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!