Skoči na vsebino

Drugi štosi V


Frenk 67

Priporočene objave

To so izjave, ki so bile napisane na prave obrazce za zavarovalnico. 
1. Ko sem prišla domov, sem zapeljala na dvorišče napačne hiše in se zabila v drevo, ki ga doma nimamo. 
2. Drugi avto se je zaletel v mojega ne da bi me prej opozoril. 
3. Mislil sem, da je bilo okno spuščeno, ampak sem opazil, da je bilo dvignjeno, ko sem dal skozenj mojo glavo. 
4. Zaletel sem se s parkiranim kamijonom, ki je prihajal z druge strani. 
5. Kamijon se je zabil skozi moje stransko okno v obraz moje žene. 
6. Pešec se je zaletel vame in se spravil pod moj avto. 
7. Nek tip je bil povsod po cesti in sem moral večkrat obrniti volan preden sem ga zadel. 
8. Odpeljal sem na rob ceste, počistil svojo taščo in se odpravil do naslednje postaje, peš. 
9. Poskusil sem ubiti muho in sem odpeljal v drog telefona. 
10. Ves dan sem nakupovala rastline in sem bila na poti domov. Ko sem prišla do križišča je en grm padel predme in nisem videla drugega avtomobila. 
11. Vozil sem štirideset let, ko sem zaspal za volanom in mel eno nesrečo. 
12. Bila sem na poti k doktorju zaradi zadnjičnih problemov, moje umetno koleno je popustilo in sem imela nesrečo. 
13. Ko sem prišel do križišča, se je tam nenadno prikazal znak, ki se ni še nikoli prej tam prikazal. Nisem se mogel ustaviti, zato sem imel nesrečo. 
14. Da se ne bi zabil v odbijač avtomobila pred mano, sem zadel pešca. 
15. Moj avtomobil je bil pravilno parkiran, ko je zadel v drugo vozilo. 
16. Neviden avtomobil je prišel iz nikoder, zadel v moj avto in izginil. 
17. Povedal sem policiji, da nisem bil poškodovan, vendar ko sem snel klobuk, sem opazil, da je bila moja lobanja počena. 
18. Bil sem prepričan, da starec ne bo nikoli prišel na drugo stran ceste, ko sem zadel vanj. 
19. Pešec ni vedel v katero smer naj steče, zato sem zapeljala čezenj. 
20. Videla sem počasno premikajočega se, žalostnega starega gospoda, ko se je odbil od haube mojega avtomobila. 
21. Posredni razlog nesreče je bil majhen tip v majhen avtomobilu z velikimi ustmi. 
22. Vrglo me je iz avtomobila, ko je ta zapustil cesto. Našlo me je nekaj psov v bližnjih smetnjakih. 
23. Telefonski drog se je približeval. Poskušala sem se mu odmakniti, ko je nenadno zadel v sprednji del mojega avtomobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSKUSIL SEM SKUHATI VEČERJO Z DODATKOM VINA. NI SE MI RAVNO POSREČILO.

PO 5 KOZARCIH MI NI BILO VEČ JASNO, ZAKAJ SEM SPLOH V KUHINJI.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva policaja sta patruljirala, ko sta nenadoma opazila neko punco, ki je hotela skočiti z mostu. Ustavita se, da bi raziskala situacijo. Iz avto stopi narednik, velik debel mož, in jo vpraša: "Kaj počneš?"
Odgovori mu: "Samomor delam..."
Ker ni želel izpasti neobčutljiv, hkrati pa ni želel zamuditi priložnost, je vprašal:

"No, preden skočiš, zakaj ne bi mi dala poljuba?" 
In ona ga poljubi. Bil je dolg in strasten poljub. Ko končata, ji narednik reče:

"Vauu, to je bil najboljši poljub, kar sem jih kdaj dobil. To je pravi talent, ki ga boš zapravila in zagotovo bi bila nekomu odlična žena... Zakaj sploh delaš samomor?"
Potencialna samomorilka odgovori:

"Moji starši ne marajo, da se oblačim kot punca..." :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je pa čist meni na dušo pisan :P

51484529_2546189225397392_4235199755174543360_n.jpg.88d4b762665170ee1571e01269d64284.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resničen dogodek.

Našim policajem zmanjka modra luč iz strehe PUCHA.

Eden od policajev pride v gostilno in vpraša, če je kdo videl kdo bi jim ukradel luč.

Pa iz vogala gostilne prileti: To je moral biti eden od "VAŠIH". Mi ne rabmo plave ampak oranžne.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muž pita svoju ženu:
- "Što bi napravila kad bi me sluuuučajno uhvatila u krevetu s drugom?"
A ona će na to:
- "A što bi ti napravio kad bi me uhvatio u krevetu s drugim?"
On će spremno:
- "Pazi, nemoj sad brkati kurvanje s totalnom slučajnošču."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎4‎. ‎02‎. ‎2019 ob 17:41, DAMI34 pravi:

ta je pa čist meni na dušo pisan :P

51484529_2546189225397392_4235199755174543360_n.jpg.88d4b762665170ee1571e01269d64284.jpg

Enkrat me je neki zvil, k sem bil na službeni poti v Sinju in me je kolega iz HEP-a odpeljal k svoji ženi zdravnici. Slikanje pluč in antibiotiki, vse na kolegovo zdravstveno kartico. Ona men "jemljite na 8 ur", jaz pa "a lahko pijem alkohol?" Prav dohtarca "Nije preporučivo, jer onda antibiotici brže djeluju pa njihovo djelovanje ne traje 8 sati." Pa prav njen mož "Izgleda da može, samo uzimaj na 4 sata." :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!