Skoči na vsebino

Drugi štosi V


Frenk 67

Priporočene objave

75636034_819191745181465_1083825539627614208_n.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Par iz Cerknice se je odločil, da gre na dopust v Dalmacijo. Odločila sta se, da bosta v istem hotelu kot ponavadi. Zaradi službe žena ni mogla odpotovati istočasno z možem, zato je on odšel dan prej. Mož se je prijavil v hotel in ker je imel računalnik v sobi, je ženi poslal mail. Žal se je zmotil pri vpisovanju naslova, ter izpustil eno črko.
Medtem pa se je nekje v Kranju vdova ravnokar vrnila iz pogreba svojega moža. Odločila se je, da preveri elektronsko pošto, v pričakovanju izrazov sožalja zaradi smrti moža. Ko je prebrala prvo sporočilo, je omedlela. V sobo je prihitel njen sin, videl nezavestno mamo na tleh in sporočilo na ekranu: "Moji preljubi ženi. Prišel sem. Vem, da si presenečena, da se ti javljam, vendar imajo po novem tu tudi računalnike povezane z internetom. Ravnokar sem prispel in se vpisal. Sporočam ti, da je vse pripravljeno za tvoj jutrišnji prihod. Se že veselim, da te spet vidim. P.S. Tu spodaj je res vroče!"

zadnji stavek zmaga :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Messenger mi je zablokiru, vsaj 10x sem stisnil PLAY :P

76730119_475544873059408_1733420234838114304_n.thumb.jpg.cbc318137f132528785a7bb47ef27df3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakšnim športom se baviš?

Tekmujem z motorji.

Si že kdaj zmagal?

Ne, so motorji dosti hitrejši.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eyedropper: a clumsy ophthalmologist.
Heroes: what a guy in a boat does.
Left Bank: what the robber did when his bag was full of loot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!