Skoči na vsebino

Drugi štosi V


Frenk 67

Priporočene objave

Prvi put u istoriji čovečanstva imamo mogucnost, da spašavamo svet ležeči izpred TV ekrana i da nas teraju da ne radimo ništa. Ajde, mi to mozemo, je li.

 

Građanski forum Crne Gore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha ta video sem videl že nekaj let nazaj, pa sem ga potem hotal pokazat kolegom pa ga nikakor nisem našel na netu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Položnice Koliko časa koronavirus preživi na položnicah? Jaz jih bom pustil kakšen mesec v karanteni za ziher.

Striženje Samoizolacijski nasvet: Sami se ostrižite. To vas bo še dodatno motiviralo, da ne boste upali iz hiše še vsaj kakšen teden.

Tuširanje Že kdo ve, če se že lahko tuširamo ali si še vedno samo umivamo roke? Marie Curie Osnovna šola, pouk na daljavo, kemija, domača naloga: Kaj veš o Marie Curie? Odgovor učenke: Pravilno se napiše Mariah Carey.

Ordinacija Sestra pride iz ordinacije v čakalnico: Zaradi tajnosti podatkov vas ne smem klicati po imenih. Kdor ima koronavirus, naj gre naprej.

Sobno kolo A ima kdo sobno kolo za prodat? Rabim ga nujno za v službo!

Nove slovenske kletvice Nove slovenske kletvice (pred trgovino): - Naj ti voda zalije vse zaloge sekret papirja. - Naj ti iskra kresne ves tisti alkohol za razkuževanje. - Naj ti zelena plesen požre ves kvas kar ga imaš. Peter "Peter ima 42 sličic in babica mu jih je kupila še 27. Koliko ima Peter skupaj vseh sličic?" "Otroci, ne nasedajte tem fintam! To je zavajujoče vprašanje, saj babica ne sme nikamor iz hiše! Tako da je pravi odgovor 42!".

Moj pes Imam sosedo, ki se pogovarja s svojim mačkom, kot da bi jo ta razumel. Ko sem to povedal svojemu psu, sva umrla od smeha.

Nasvet Nasvet za čas karantene: vsak drugi dan probajte kavbojke, ker trenirka in pižama dajeta vtis, da je vse ok.

Dežurna gostilna Če že imamo dežurne lekarne, trgovine zobozdravnike, pasje trgovine itd... ZAKAJ NIMAMO DEŽURNE GOSTILNE?

Rešujem svet! Mama mi je ves čas govorila, da ne bo nič iz mene, če bom cele dneve poležaval v postelji. A poglejte me sedaj ... rešujem svet!

Frizer Kad sve prođe, drage moje, bit će teže naručit se kod frizera nego na magnetsku rezonanciju.

Maske Došli smo iz supermarketa, skinuli maske...Gledam, žena nije moja...

8. dan izolacije. Ata in mama se ločujeta. S kom naj ostanem? Matej, 41 let.

Božič Ko da bi biu božič. Sneg pada, vsi smo doma, imamo polne hladilnike pa še v krogu družine smo.

Sneg Sad su namerno pustili sneg, da se vide tragovi, ko izlazi iz kuće.

Karantena Kolko brzo prolazi vreme u karantin, evo zima opet dođe.

Krizni štab Obvestilo iz kriznega štaba: Vsi pari, ki bodo čez 9 mesecev zibali, bodo denarno kaznovani zaradi nespoštovanja razdalje 2 m!

Karakter Sam sm pa kr karakter... Že cel tedn nisem šou u gostilno.

Jutrišnji izlet 8.30 uri odhod iz kopalnice Prihod v kuhinjo, kjer bomo zajtrkovali Po zajtrku obiščemo različne sobe Potem delavnica čiščenja 13.00 popoldne kosilo v kuhinji 14.oo popoldne siesta na kavču Potem obiščemo dnevno sobo, kjer nas čakajo čaj in piškoti Prosti čas na voljo za obisk hodnikov apartmaja Povratek ob 18.00 uri Srečno pot in lepo se imejte!

Električar Če ne poslušate nasvet zdravnika, poslušajte vsaj nasvet električarja. "Bolje je izolacija, kot ozemljitev!"

Danas Tri puta sam spavao, šest puta jeo i još je danas.

Predsednik Naš predsednik kineskom predsedniku: • Brate, šta je bre ovo? • Pa aspiratori! • Tražili smo respiratore! • Takav ti je kineski, dobro da nisam doneo vibratore!

Izolacija Šesti dan izolacije z možem... Rekla sm mu: »dej pejt nekam vn, bom ti jst kazen plačala!«

:OK:

Chuck Norris dobil korona virus Baje je Chuck Norris dobil korona virus. Virusu so odredili dva tedna karantene.

Oglas Oglas: »mlad simpatičen fant, založen z makaroni, oljem, kvasom, išče dekle, ki ima večjo zalogo WC papirja«.

Poroka Pozor!!! Vsi vi, ki ste se hoteli poročit te dneve!! Življenje vam daje drugo priložnost.

WC papir WC papirja zmanjkuje izključno zato, ker eden kihne, deset se jih pa userje...

Zaloge WC papirja A mogoče ti veš, kaj je fora z zalogami WC papirja? Ne, človek bi si mislu, da razsaja driska, ne korona.

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, J.a.m.e.s pravi:

Fotografija osebe Josh Flagg.

 

You can never trust a photo these days... 

točno tak so slikali AC na Pašmanu...čudovita obala in mivka...100m. Pridemo dol, žbun, pa 20m plaže :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res: Največji naval je bil na WC papir.

Francozi pa so kupovali rdeče vino in kondome.

Le kaj je narobe z njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, smasher pravi:

Ena realna. Ura 12h, zdej je zajtrk, čez eno uro pa kosilo... ? 

sej bo po KV vlada predpisala, socialno distanco od hladilnika :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

sej bo po KV vlada predpisala, socialno distanco od hladilnika :P

 

Update, ob 13h smo končali z zajtrkom, makaroni za kosilo so bli že kuhani... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kej bom najprej naredil, ko bo konec ukrepov in karantene? Ja, mal si bom oddahnu na kavču, zdej je gužva na njem 1f641.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem danes ven na klopco enega zrolat, pa se pridruži še en čudak. Ga prepričam, da morava bit vsak na svojem koncu klopce in upošteva. Pa si da gor masko in pripravi injekcijo. Ni hudič, pride policija, naju popiše in dobiva kazen za uporabo klopce.  Saj ne vem, a gre v bistvu na bolje ali na slabše....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotografija osebe Alan Ford Apartman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!