Skoči na vsebino

Drugi štosi V


Frenk 67

Priporočene objave

sam ta je resnična

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, MARE 65 pravi:

To pa ni štos...to je resnica...pa tadva reveža delata zgubo BMW ju...

meni se pa zdi , da so pri bemflu največji carji ekonomije .. tadva dejansko ustvarjata največjo maržo.. največja umetelnost prodaje je , da za previsoko ceno in velikim dobičkom prodaš stranki nekaj , kar sploh ne bo nikoli uporabljala in to vsem strankam v vseh izdelkih.. .. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj v tem času...Ali je kdo zainteresiran za brezplačno vožnjo z helikopterjem za 4 osebe?! Še zmeraj iščem 2 osebi, da se  pridružita.štartamo v soboto okoli 4:30. Letimo preko triglavskega jezera. Tu bomo imeli postanek in malico. Proti večeru se vračamo. Zaželeno je da imaš helikopter,drugače ne bomo mogli poleteti. ????‍♀️?‍♀️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stos je ali ni :???? Zakrit B1 bombnik nova vojaska tehnologija???. Priblizajte mapo tam kjer je bombnik ukljucite globe view in obracajte zemljevid na pravo pozicijo.

https://www.google.si/maps/place/Dyess+AFB,+TX,+USA/@32.4144732,-99.8444878,182m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x86568bd665dada9b:0x1ecf0eda9091744c!8m2!3d32.422379!4d-99.8418696?hl=en

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Spasku pravi:

Stos je ali ni :???? Zakrit B1 bombnik nova vojaska tehnologija???. Priblizajte mapo tam kjer je bombnik ukljucite globe view in obracajte zemljevid na pravo pozicijo.

https://www.google.si/maps/place/Dyess+AFB,+TX,+USA/@32.4144732,-99.8444878,182m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x86568bd665dada9b:0x1ecf0eda9091744c!8m2!3d32.422379!4d-99.8418696?hl=en

 

En je pobrisan?

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO

Danes dobim email od pošta Slovenije,mi je bilo hitro jasno da tukaj nekaj ne štima.kot prvo tekst v polomnjeni slovenščini,potem pošiljatelj in nikdar ne naročam paketov iz tega mojega emaila,opazil sem da tudi simbol pošte ni pravi(zeleno označeno).Spodaj je link ki ga nikakakor ne klikajte če dobite tak Email.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je stavil 107:1 da bo njegov konj sedmi je car..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V večernih urah nuna zaustavi taxi: » V kurbn haus, prosim !«
Taksist jo odpelje do kurbn hausa, ona mu pravi, naj počaka in gre noter.
Čez pet minut se vrne in pravi: Nazaj » do samostana !«
Taksist pa ne more brzdati radovednosti in jo med vožnjo vpraša:
Zakaj pa ste šli tja ?
Morala sem preveriti cenik, da nas župniki ne bi goljufali .«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Spasku said:

OPOZORILO

Danes dobim email od pošta Slovenije,mi je bilo hitro jasno da tukaj nekaj ne štima.kot prvo tekst v polomnjeni slovenščini,potem pošiljatelj in nikdar ne naročam paketov iz tega mojega emaila,opazil sem da tudi simbol pošte ni pravi(zeleno označeno).Spodaj je link ki ga nikakakor ne klikajte če dobite tak Email.

Popravljam ker sem zjutraj  pozabu dat Screen

 

2020-10-22_232012.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!