Skoči na vsebino

Drugi štosi V


Frenk 67

Priporočene objave

pred eno uro, Bmflar pravi:

94648_n.jpg

kakve su od Manadrine tek..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

kakve su od Manadrine tek..

Umetne !!!!

 

In majcene !!!!

Popravljeno . Popravil Buschi
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

IMG_20210112_125328.thumb.jpg.f6aaae68500e47cdfbc802e1e9e18c71.jpg

tvoje je šala..jaz sem pa res ugodno kupil za nekih 79€ Rumbo al nekaj podobnega rumbi..okroglo in sesa samo. Domov sem dobil otroško igračo na baterije premera 23cm :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

tvoje je šala..jaz sem pa res ugodno kupil za nekih 79€ Rumbo al nekaj podobnega rumbi..okroglo in sesa samo. Domov sem dobil otroško igračo na baterije premera 23cm :P

 

Sem si enkrat naročil spodnji del trenirke, na sliki je res dobr zgledala, velikost 7XL (po napisanih merah bi mi morala biti kot ulita). Dobim domov, zgledalo je ko da bi v Baby Centru vzel iz obešalnika. Matr jim lopovsko. Enkrat in nikoli več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Sem si enkrat naročil spodnji del trenirke, na sliki je res dobr zgledala, velikost 7XL (po napisanih merah bi mi morala biti kot ulita). Dobim domov, zgledalo je ko da bi v Baby Centru vzel iz obešalnika. Matr jim lopovsko. Enkrat in nikoli več. 

ja, na tak način sleparijo, preverjena fora. Isto je bilo pri mojem sesalcu, peypal bi mi vrnil denar oziroma jim ga vzel, le blago bi moral poslati nazaj, pa potrdilo peypolu..to je spet 25€, da se skoraj ne splača vračat in tako prevaranti služijo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ja, na tak način sleparijo, preverjena fora. Isto je bilo pri mojem sesalcu, peypal bi mi vrnil denar oziroma jim ga vzel, le blago bi moral poslati nazaj, pa potrdilo peypolu..to je spet 25€, da se skoraj ne splača vračat in tako prevaranti služijo.

moja je enkrat nekaj poslala nazaj -  naj bi bil hitro postavljiv šotor za ne vem kolk oseb pol je pa prišel en un klinčev za eno - 

pol je dobila od pay-pal-a naza vse skup s potnimi stroški vred... zaslužila nekih 60e na naročilu za 59e..

tko da pay-pal je zakon..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 1. 2021 ob 12:18, Bmflar pravi:

S2_n.jpg

Pale se svetla, zuji elektrika
Kroz vazduh kruži čista energija
Gledam u pod, a pod se pomera
Pod nogama...sa 220 u voltima...među nogama :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se pogovarjata dva zdolgočasena polcaja za 3000e ..bruto z dodatki..

Ob 15. 1. 2021 ob 21:19, Tedybear pravi:

A znaš pisat?

Ne.

Kaj pa brat?

On tudi ne. Je še bolj neumen kot jaz.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 1. 2021 ob 21:38, kaizer pravi:

Pripeljem domov fanta, da spozna moje starše. Ata in mama sta bila navdušena, mož pa je bil ves neki živčen.
Ne vem, kaj mu je...

Ta me je spomnil na tega:

Mož je jedel arašide in sicer jih je metal v zrak in lovil z usti. Ko ga žena pokliče. se obrne in arašid mu pade v uho. Ker ga nista mogla spraviti ven, se odpravita v ambulanto, na vratih pa srečata hčerko s fantom, ki pravi, da mu bo pomagal.

Z dvema prstoma mu stisne nos, z drugo roko zapre usta in pravi naj močno pihne. In arašid pade iz ušesa. Mož se zahvali, hčerka in fant pa gresta v svojo sobo.

Žena pravi: Kakšen fejst fant, me prav zanima kaj bo postal.

Mož pa: Kakor mu dišijo prsti, bo postal najin zet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

ko se pogovarjata dva zdolgočasena polcaja za 3000e ..bruto z dodatki..

 

Aja...to je tisti, s policijskimi čini:

Ena črtica - zna brati

Dve črtici - zna brati in pisati

Tri črtice - pozna še nekoga, ki zna brati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Tedybear pravi:

Aja...to je tisti, s policijskimi čini:

Ena črtica - zna brati

Dve črtici - zna brati in pisati

Tri črtice - pozna še nekoga, ki zna brati.

Jest sm pa slišov, da je s tremi črticami rad v družbi intelektualcev.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, laky055 pravi:

Jest sm pa slišov, da je s tremi črticami rad v družbi intelektualcev.?

zakaj so polcaji s tremi črticami tako zamorjeni? ker jih intelektualci ne registrirajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Tedybear pravi:

Aja...to je tisti, s policijskimi čini:

Ena črtica - zna brati

Dve črtici - zna brati in pisati

Tri črtice - pozna še nekoga, ki zna brati.

eh mladina.. zato ker zna telefonirat.. to izhaja iz dalnjih časov ko so bile še telefoni v govorilnicah na okroglo vrtljivo številčnico z luknjami za prst..

taktar je ta s tremi črticami rabil še 4 zraven..on je vtaknil prst v številčnico , ti 4-je pa so vrteli govorilnico..

ta zgodba se je nehala ko so namestili številčnice s tipkami.. je bilo preveč precizno..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš, da si v tistem času v New Yorku potreboval 4 policaje, da si aretiral črnca.

Eden je izvedel aretacijo, trije so nesli radio?

content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/16109510839831502019529.jpg

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bučko iz mesta odide obiskat dedka na deželo. Ta mu razlaga o kmetiji, posestvu, o živalih, kmečkih opravilih in podobno. Bučko se dolgočasi. Naposled se dedek le domisli in mu reče:

»Dragi moj vnuček. Dam ti lovsko puško, svojih pet lovskih psov, to se pa kot pravi mož odpravi v gozd malo streljat.«

Bučko je seveda takoj za in se nemudoma s puško na rami in psi odpravi v gozd. Dedek doma sedi in posluša pasje lajanje in streljanje s puške ter se smehlja. Čez čas se Bučko vrne in dedek ga vpraša:

»No, Bučko kako je bilo?«

»Super! Res super. Dedek ali imaš še kakšnega psa?«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!